LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
924 Paulina Springer-Kaniewska 1992 Poznań bieg 10km A
925 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A
926 Adrian Stachecki 1988 Sulechów Browar Team bieg 10km A
927 Magdalena Stachowiak KONARZEWO STĘSZEW TEAM A
928 MAGDALENA STACHOWIAK 197019701978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM NW 5 km A
929 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
930 Filip Stańczyk 1992 Leszno bieg 5km A
931 Hubert Stanisławski Gostyń B
932 Olga Staromłyńska 1988 Poznań bieg 10km A
933 Olga Staromłyńska Poznań Janusze Biegania A
934 Michał Starzyński 1986 Poznań ESKAPADY bieg 5km A
935 Karolina Staśkowiak 1986 Opalenica bieg 5km A
936 Karolina Staśkowiak Opalenica A
937 Arkadiusz Staśkowiak 1982 Opalenica bieg 10km A
938 Agnieszka Staśkowiak Poznań A
939 Arkadiusz Staśkowiak Opalenica A
940 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki bieg 10km A
941 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km B
942 Daniel Staszewski Poznań A
943 Natalia Statkiewicz Poznań A
944 Natalia Statkiewicz 1986 Poznań bieg 5km B
945 Andrzej Stawicki 198919891989 Poznań bieg 10km A
946 Adam Stawicki Oborniki A
947 Jakub Stawowy 1989 Krotoszyn bieg 10km A
948 Jarosław Stecko 1962 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
949 Patrycjusz Stefaniak 1975 Zalasewo bieg 10km B
950 Marzena Stefanowska-Tomaszyk 1972 Przeźmierowo NW 5 km A
951 Natalia Stefańska 1997 Poznań bieg 5km A
952 Joanna Stefańska 1999 Poznań bieg 5km A
953 Sylwia Stelmaszyk Chomęcice STĘSZEW TEAM A
954 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM NW 5 km A
955 Anna Stencel 1977 Oborniki Czarownice NW 5 km A
956 Katarzyna Stepka 1981 Poznań bieg 5km A
957 Anna Sternal Grodzisk Wielkopolski A
958 Sebastian Sternal Grodzisk Wielkopolski Grodziski klub biegacza A
959 Paulina Stolarek Poddębice Zdyszani.pl A
960 WALDEMAR Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg 10km A
961 Agata Strońska 1991 Poznań bieg 5km A
962 Iryna Struhova Poznan A
963 Robert Studziński 1980 Poznań bieg 10km A
964 Katarzyna Styskal 1974 Poznań Polychem Systems NW 5 km A
965 Agata Surdyk Golęczewo A
966 AGATA SURDYK 1966 GOLĘCZEWO NW 5 km A
967 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia bieg 5km A
968 Małgorzata Szabelska Mosina A
969 Małgorzata Szabelska 1966 Mosina NW 5 km A
970 Sylwia Szaulis 1986 Poznań SP 67 bieg 5km B
971 Monika Szał Pobiedziska Walka Kostrzyn A
972 Hanna Szczapa-Krenz 1970 Poznań NW 5 km A
973 Grzegorz Szczepanek 1988 Złotniki bieg 5km A
974 Grzegorz Szczepanek Złotniki A
975 Kinga Szcześniak 1996 Poznań bieg 10km A
976 Monika Szcześniak 1994 Swarzędz bieg 10km A
977 Szymon Szcześniak 1990 Suchy Las SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE bieg 10km A
978 Szymon Szcześniak Suchy Las SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE A
979 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A
980 Piotr Szczeszek Poznań A
981 Karolina Szczeszek Poznań A
982 Magdalena Szerszeńska 1985 Poznań bieg 10km A
983 Magdalena Szerszeńska Poznań A
984 Jagoda Szkudlarek 1999 Witkowo bieg 5km B
985 Dorota Szkudlarek 1980 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
986 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km A
987 Bartosz Szmania Rogalinek bieg 10km A
988 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
989 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
990 Jakub Szmania 2001 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
991 Piotr Szott Poznań Le-Biega A
992 Rafał Szpiler 1983 Skórzewo GO!PCSS bieg 5km B
993 Monika Szprejda-Kordylas 1986 Luboń bieg 10km B
994 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A
995 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
996 Agnieszka Szustak - Łuczak 1982 Poznań bieg 5km A
997 Joanna Szydlewska 1992 Swarzędz bieg 5km A
998 Sławomir Szymański 1981 Piła bieg 5km A
999 Mateusz Szymczak Poznań Pimp My Shoes A
1000 Mateusz Szymczak 1989 Poznań Pimp My Shoes bieg 5km A
1001 Klaudia Szymczak 198419891984 Sady bieg 5km A
1002 Olga Szymkowiak - Kryś 1990 Wiry bieg 5km A
1003 Martyna Słomka Kiekrz Owoc Biega A
1004 Paulina Tarach 1986 Poznań bieg 10km A
1005 Konrad Tarka 1986 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
1006 Bartosz Tasarek Poznań B
1007 Dorota Teretyka Kamionki Banici Ultra A
1008 Danuta Tobijańska-Nowakowska 1975 Poznań bieg 5km A
1009 Kinga Tomaszewska Krosno B
1010 Elżbieta Tomaszyk 1986 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 10km A
1011 Mateusz Tomczak Serby A
1012 Jarosław Tomczak 1968 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
1013 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A
1014 Anita Tonder 1993 Poznań Koło żabki dom bieg 5km A
1015 Joanna Toporska 2004 Komorniki bieg 5km B
1016 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica Mistrzowski Trening bieg 5km A
1017 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
1018 Daria Trybuś Śrem A
1019 Daria Trybuś 1994 Śrem bieg 5km A
1020 Agnieszka Tyczewska 1989 Nowy Tomyśl bieg 10km A
1021 Inna Ukrainska Gdańsk A
1022 Anna Ulatowska 1984 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
1023 Emilia Urbaniak 1983 Koziegłowy Biegacze Juniora bieg 10km A

Strony