LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
324 Piotr Grzybowski Kiekrz A
325 Edmund Grzyl 1963 Chrustowo bieg 10km A
326 Przemyslaw Grzywaczyk Luboń Maratończyk Poznań A
327 Paweł Gul 1985 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
328 Julia Gwara Zielona Góra B
329 Julia Gwara 2004 Zielona Góra bieg 5km A
330 Adrianna Głowacka 1995 Luboń bieg 5km A
331 Joanna Halska 1999 Poznań bieg 5km A
332 Mateusz Halski 1994 Poznań bieg 5km A
333 Karolina Hamrol 1978 Grodzisk Wlkp. NW 5 km A
334 Joanna Hamrol 1974 Złotniki NW 5 km A
335 Weronika Haufa-Dworzyńska Miały Dworki Team A
336 Katarzyna Hejnar-Glumińska 1980 Kościan TGV Club bieg 10km A
337 Jola Henka 1963 Poznań Neonówki Raszei NW 5 km A
338 Natalia Herfort 1987 Rostworowo bieg 5km A
339 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Ostatnich Gryzą Psy bieg 10km A
340 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A
341 Piotr Hernik Poznań A
342 Klaudia Hernik Poznań A
343 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A
344 Katarzyna Hoppe 1988 Luboń bieg 10km A
345 Ewa Huber 1988 Poznań bieg 10km A
346 Mateusz Hurysz Poznań Biegacz z Poznania - República Dominicana A
347 Anna Hynek Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Bytyń-Las A
348 Anna Hynek 1963 Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Bytyń-Las NW 5 km A
349 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 5km A
350 Izabela Iwanowska 1983 Poznań bieg 5km A
351 Anna Jacewicz Poznań A
352 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A
353 Jarek Jackowiak Poznań gRUNwald Team Poznań A
354 Marcin Jakubiak 1985 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie bieg 5km A
355 Olga Jakubowska 2000 Inowrocław bieg 10km A
356 Agata Jakubowska 1997 Inowrocław bieg 10km A
357 Jakub Jakubowski Poznań A
358 Mateusz Jakubowski Poznań B
359 Paweł Jamróz 1982 Głogów bieg 10km B
360 Jan Janasik 1996 Środa Wlkp. bieg 10km A
361 Paweł Janicki Poznań A
362 Wojciech Jankowiak 2004 Poznan bieg 5km B
363 Grzegorz Jankowski 1960 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
364 Janusz Janowski 1983 Wierzonka biegam sam bieg 5km A
365 Marcin Janowski 1979 Poznań bieg 10km A
366 Klaudyna Jarosławska 1985 Poznań bieg 5km A
367 Emilia Jaróżek Rawicz Gorylki A
368 Artur Jasiczak Dopiewo A
369 Artur Jasiczak 1990 Dopiewo Mosina bieg 10km A
370 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
371 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
372 Jakub Jaskólski 1991 Poznań bieg 10km A
373 Patryk Jaśkowski Kościan A
374 Paweł Jazikowski 1972 Poznań PJ TECH bieg 10km A
375 Rafał Jędraszczyk Szczecin B
376 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
377 Przemysław Jędrych Poznań A
378 Małgorzata Jędrzejak Skórzewo A
379 Norbert Jędrzejczak 1996 Buk Getinge Infecteam bieg 5km A
380 Barbara Jedynak Poznań A
381 Krzysztof jena 1956 Pniewy team postep pniewy bieg 5km A
382 Aldona Jenerowicz 1971 Poznań NW 5 km A
383 Zuzanna Jernaą Masłowo Gorylki B
384 Marcin Jezierski 1986 Welna RPB bieg 10km A
385 Milena John 1982 Poznań Piłaci z Kałaibów bieg 10km A
386 Mariusz Józefiak Poznań bieg 10km B
387 Mariusz Józefiak Poznań B
388 Antoni Józefowski 2006 Poznań bieg 5km A
389 Alina Juchiewicz 2001 Poznań bieg 10km B
390 Anna Jurecka 1974 Poznań NW 5 km A
391 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A
392 Grzegorz Jurecki Poznań A
393 Sebastian Juś 1996 Poznań bieg 10km A
394 Jan Juskowiak 2001 Poznań bieg 10km A
395 Kinga Juskowiak Poznań DRUŻYNA SZPIKU A
396 Marta Kaczmarek 1982 Radzyny Sportowy Kaźmierz bieg 10km A
397 Tomasz Kaczmarek 1972 Radzyny Sportowy Kaźmierz bieg 10km A
398 Krzysztof Kaczmarek 1984 Grodzisk Wlkp BIMBERTEAM bieg 10km A
399 Ligia Kaczmarek 2000 Poznan bieg 5km A
400 Ligia Kaczmarek Poznan B
401 Monika Kaiser 1977 Plewiska ESSA Klub bieg 5km B
402 Bartosz Kaiser 1978 Plewiska ESSA Klub bieg 10km A
403 Anna Kaja 1979 Koziegłowy bieg 10km A
404 Adrian Kalisz 1985 Kórnik Wolf Team bieg 10km B
405 Radosław Kandulski 1983 Poznań bieg 5km A
406 Daria Kaniewska 1973 Poznań bieg 5km A
407 Dawid Kaniewski 1992 Poznań bieg 10km A
408 Kamil Kapusta 1989 Poznań bieg 5km A
409 Filip Karaśkiewicz 1987 Wiry bieg 5km A
410 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy Goslinskie powsinogi bieg 5km A
411 Mikołaj Karcz Poznań B
412 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A
413 HONORATA KARPOWICZ 1978 Kowanówko bieg 5km A
414 DARIA Kasztarynda 1988 Chodzież CHTR bieg 10km A
415 Tomek Kaszyński 1978 Poznań bieg 5km A
416 Olga Kawa 1981 Suchy Las bieg 10km A
417 Adrian Kawala 1998 Rakoniewice bieg 10km B
418 Ania Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
419 Jacek Kaźmierczak 1995 Poznań bieg 5km A
420 Agnieszka Kaźmierczak 1978 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
421 Monika Kaźmierczak-Pućka Gniezno A
422 Bożena Kałka 1988 Rawicz NW 5 km A
423 Magdalena Kałos 1985 Poznań bieg 10km A

Strony