LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
24 Tytus Adamczewski 1983 Poznań bieg 10km A
25 Mariusz Adamczyk Gniezno Altom Gniezno A
26 ALEKSANDER ADAMIAK Luboń A
27 KAROLINA ADAMIAK LUBOŃ B
28 Natalia Adamkowska Szczecin B
29 Izabella Adamska Poznań B
30 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las ruukki bieg 10km A
31 Rafał Andrzejak Suchy Las Bywaj W Bramie A
32 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie bieg 10km A
33 Bogumiła Andrzejak Suchy Las ruukki A
34 Piotr Andrzejak 2005 Suchy Las Bywaj W Bramie bieg 10km A
35 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin Amator bieg 5km A
36 Kamil Andrzejczak 1989 Poznan UKS bieg 5km A
37 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
38 Mikołaj Andrzejewski 1988 Zalasewo bieg 10km A
39 Małgorzata Angielczyk 195119511951 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A
40 Andrzej Angowski 1983 Poznań bieg 10km A
41 Sylwia Antkowiak Poznań Maratończyk Poznań A
42 Anna Antoszek 1978 MIĘDZYRZECZ TEAM ANTOSZEK NW 5 km A
43 Joanna Antoszek 2005 MIĘDZYRZECZ TEAM ANTOSZEK NW 5 km A
44 Renata Augustyn Kaźmierz Sportowy Kaźmierz A
45 Aleksander Augustyn Kaźmierz Sportowy Kaźmierz A
46 Natalia Awedyk 1986 Poznań bieg 10km A
47 Natasza Bączkowska 1979 Poznań bieg 5km A
48 Agnieszka Bączyk 1979 Plewiska Maratończyk Poznań bieg 10km A
49 Marika Baczyńska Promnice A
50 Dorota Baczyńska Wapno Biegający Górnik Wapno A
51 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
52 Ryszard Baczyński Damaslawek Biegający Górnik Wapno A
53 Andrzej Baczyński Wapno Biegający Górnik Wapno A
54 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
55 Leszek Baczyński Wapno Biegający Górnik Wapno A
56 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica amator - niezrzeszony bieg 5km A
57 Michał Bagiński 1986 Zielona Góra bieg 5km A
58 Beata Bąk 19901990 Zaniemyśl bieg 5km B
59 Milena Bąkowska-Grześkowiak 1977 Swarzędz NW 5 km A
60 Ewa Bąkowska-Nowak 1982 Kórnik NW 5 km A
61 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Maratończyk Poznań bieg 10km A
62 Katarzyna Balcerek 1988 Stęszew Maratończyk Poznań bieg 10km A
63 DANUTA BALCERZAK 1978 WIRY NW 5 km A
64 Anna Balcerzak 1976 Warszawa NW 5 km A
65 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A
66 Renata Balcerzak Kiekrz A
67 Artur Banach 1975 Kicin Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K bieg 10km A
68 Dawid Banaszak 1980 Skrzynki Torpol Running Team bieg 10km B
69 Bartłomiej Bańka 1994 Biała Podlaska bieg 10km A
70 Kinga Baran 1995 Poznań bieg 5km A
71 MAŁGORZATA BARAŃSKA 197519751975 POZNAŃ BRAK NW 5 km A
72 Beata Baron 1960 Poznań Neonówki Raszei NW 5 km A
73 Dorota Bartosiewicz Poznań A
74 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
75 Wojciech Bartoszewski 1997 Poznań bieg 10km B
76 Jarosław Bałło 1988 Bielsk Podlaski bieg 10km B
77 Zofia Bednarska Poznań A
78 Józef Bednarski Poznań Night Runners A
79 Agata Begier 1991 Suchy las bieg 5km A
80 Kateryna Berehovych 1994 Poznań bieg 5km B
81 Tadeusz Berger Poznań Marsz Po Zdrowie Poznań A
82 Krzysiek Białas 1981 Poznań bieg 10km B
83 Elżbieta Białas 1982 Poznań NW 5 km B
84 Jakub Biegała 2001 Poznań bieg 5km B
85 Damian Biegała 1998 Poznań bieg 5km A
86 Angelika Biegała 1975 Poznań bieg 5km B
87 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A
88 Dariusz Bielawiak Oborniki A
89 Piotr Bielawski GRANOWO A
90 Zuzanna Bielecka Warszawa K.S. Victoria Potęgowo A
91 Aleksandra Bielecka 1993 Poznań bieg 5km A
92 Bożena Bilkiewicz-Bańka 1960 Biała Podlaska bieg 5km A
93 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A
94 Marcin Bilski Poznań M&M A
95 Michał Hubert Bilski Poznań M&M A
96 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
97 Paulina Biniek 199119911991 Luboń DFDS Polska Running Team bieg 5km A
98 Patryk Bobecki Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega A
99 Joanna Boguszewska 1980 Poznań SP 67 POZNAŃ bieg 5km A
100 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec bieg 10km B
101 Ola Bórkowska Poznań Maratończyk Poznań A
102 AGNIESZKA Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
103 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań bieg 10km A
104 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
105 Mikołaj Bórkowski Poznań Maratończyk Poznań A
106 Łukasz Borowiak 1983 Grodzisk Wielkopolski Bimber Team bieg 10km A
107 Agnieszka Borowska Skórzewo Letri A
108 ADRIAN BOROWSKI PRZEŹMIEROWO A
109 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
110 Sandra Brakowska Poznań A
111 Sandra Brakowska 1984 Poznan bieg 5km A
112 Krystyna Brązert 1952 Poznan NW 5 km A
113 Mariusz Brotkiewicz 1973 Poznań SKS NW 5 km A
114 Martyna Bruch Witkowo A
115 Zdzisław Bruss 1939 Poznań NW 5 km A
116 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo DRUŻYNA SZPIKU NW 5 km A
117 Danuta Brzezińska Śmigiel A
118 Iza Brzezińska 1983 Poznań bieg 5km A
119 Piotr Brzeziński 1980 Swarzędz bieg 5km B
120 MONIKA BRZOSKA 1974 Poznań DFDS Polska Running Team NW 5 km A
121 Anna Brzozowska 1977 Poznań bieg 10km A
122 Mateusz Brzykcy Poznań FC Wągrowiec (Żnin) A
123 Zuzanna Buchwald Poznań A

Strony