35. BIEG ZBĄSKICH, 16. PÓŁMARATON

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Jesteś absolwentem/uczniem Mieszkaniec Gminy Zbąszyń Klasyfikacja małżeństw Nazwa małżeństwa
1 Daniel Adamczak 1982 Wolsztyn SNS nie jestem nie nie
2 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno Prostoztreningu Running Team nie jestem nie nie
3 Łukasz Adamczak 1989 Zbąszyń Absolwent/uczeń Liceum Garczyńskiego tak nie
4 Malwina Adamczak 1995 Chobienice Absolwent/uczeń Zespołu Szkół nr 1 Zbąszyniu nie nie
5 Tomasz Adamski 1971 Zielona Góra Orange Polska nie jestem nie nie
6 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie BBC Krosno Odrzańskie nie jestem nie nie
7 Marek Antosz 1969 Leszno nie jestem nie nie
8 Remigiusz Bachorski 1984 Sława Wataha Łączy Nas Bieganie nie jestem nie nie
9 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca nie jestem nie nie
10 Margareta Bajkowska 1991 Zbąszyń Absolwent/uczeń Zespołu Szkół nr 1 Zbąszyniu tak tak Ślub cywilny
11 Łukasz Bąk 1989 Myszęcin Usługi BHP Milbix nie jestem nie nie
12 Adela Balenko 1984 Zbąszyń nie jestem tak nie
13 Jakub Barcz 2002 Śrem nie jestem nie nie
14 Magdalena Barlik-Bręgiel 1984 Poznań Run and Fun nie jestem nie nie
15 Łukasz Basinski 1977 Rostarzewo nie jestem nie nie
16 Rafał Bazylewicz 1985 Włoszakowice nie jestem nie nie
17 Patrycja Bechcicka 1997 Międzyrzecz nie jestem nie nie
18 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie jestem nie nie
19 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team nie jestem nie nie
20 Małgorzata Bogaczyk 1989 Grodzisk Wielkopolski nie jestem nie nie
21 Jakub Borkowski 1991 Zbąszyń TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Absolwent/uczeń Liceum Garczyńskiego tak tak Borkowscy
22 Aleksandra Borowska 2004 Nowy Tomyśl nie jestem nie nie
23 Piotr Bręgiel 1977 Poznań Run and Fun nie jestem nie nie
24 Małgorzata Brok 1974 Plewiska nie jestem nie tak Gosia i Jacek
25 Jacek Brok 1970 Plewiska nie jestem nie tak Gosia i Jacek
26 Marta Brudło 1988 Poznań nie jestem nie nie
27 Konrad Brudło 1986 Rybojedzko nie jestem nie nie
28 Szymon Brzozowski 1981 Włocławek Amateur Runners Włocławek nie jestem nie nie
29 Paweł Buchwald 1980 Grodzisk Wlkp nie jestem nie nie
30 Bartosz Błachowiak 1996 Nowy Tomyśl nie jestem nie nie
31 Danuta Błażejewska 1988 Zielona Góra nie jestem nie tak MAŁŻEŃSTWO IDEALNE
32 Adam Błażejewski 1983 Zielona Góra nie jestem nie tak MAŁŻEŃSTWO IDEALNE
33 Jakub Cendecki 1977 Dąbrówka Piorun Palędzie nie jestem nie nie
34 Natalia Chybin 1990 Babimost nie jestem nie nie
35 Jerzy Cichocki 1976 Dąbrówka nie jestem nie nie
36 WERONIKA CICHOWLAS 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie jestem nie tak CichyTeam
37 Paweł Cichowlas 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie jestem nie nie
38 Michał Ciołek 1989 Tolkmicko nie jestem nie nie
39 Bartosz Czajka 1988 Lubsko nie jestem nie nie
40 Zuza Czajka 1992 Poznań nie jestem nie nie
41 Mikołaj Czapracki 1994 Nowy Tomyśl nie jestem nie nie
42 Sandra Czarna 1991 Poznań nie jestem nie nie
43 Kamil Dąbrowski 1997 Strzyżewo nie jestem tak nie
44 Ewa Daniluk - Dupla 1979 Szczecin Wieczorne bieganie w szczecinie nie jestem nie nie
45 Jerzy Dawid 1946 Sulechów nie jestem nie nie
46 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie jestem nie nie
47 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły nie jestem nie nie
48 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń nie jestem tak nie
49 Daman Dratwa 1975 Kościan ArtFitness Kościan nie jestem nie nie
50 Magdalena Drzymała 1982 Ujazd nie jestem nie tak Drzymałki
51 Roman Drzymała 1976 Ujazd nie jestem nie tak Drzymałki
52 Dominik Duda 2001 Granowo nie jestem nie nie
53 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie jestem nie nie
54 Bartosz Dudek 1987 Leszno Prostoztreningu Running Team nie jestem nie nie
55 Łukasz Dudziak 1988 Grodzisk Wielkopolski Grodziski klub biegacza nie jestem nie nie
56 Joanna Dudziak 1999 Gorzów Wielkopolski nie jestem nie nie
57 Robert Dwóżnik 1968 Wronki DAM RADĘ nie jestem nie nie
58 Igor Dziadul 1999 Żary nie jestem nie nie
59 Marcin Dzięczkowski 1973 Poznań DO BYLE GDZIE nie jestem nie nie
60 Jakub Dzioch 1997 Godziszewo nie jestem nie nie
61 Bartosz Dziurla 1996 Grodzisk Wielkopolski Grodziski klub biegacza nie jestem nie nie
62 Magdalena Eljasińska 1989 Rakoniewice nie jestem nie nie
63 Adrian Fabian 1999 Zbąszyń nie jestem tak nie
64 Krystian Flieger 2000 Podrzewie nie jestem nie nie
65 Maciej Frąckowiak 1997 Świebodzin nie jestem nie nie
66 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie jestem nie nie
67 Szymon Furman 1980 Poznań nie jestem nie nie
68 Agnieszka Gandurska 1998 Zielona góra nie jestem nie nie
69 Dariusz Garncarz 1996 Gorzów Wlkp. nie jestem nie nie
70 Jakub Gassem 2002 Zbaszyn PICKLES Absolwent/uczeń Liceum Garczyńskiego tak nie
71 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl nie jestem nie nie
72 Oliwia Gniadek 2002 Nowy Tomyśl nie jestem nie nie
73 Małgorzata Golańska 1990 Zbąszyń Absolwent/uczeń Liceum Garczyńskiego tak nie
74 Radosław Górecki 1975 Kraków nie jestem nie nie
75 Iwona Goździcka 1976 Zielona Góra nie jestem nie nie
76 Witold Goździcki 1975 Zielona Góra nie jestem nie tak Goździki
77 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska nie jestem nie nie
78 Marcin Grąs 1986 Dąbrówka Wlkp nie jestem nie nie
79 Mariusz Grobelny 1980 Dopiewo nie jestem nie nie
80 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz Seco Run nie jestem nie nie
81 Łukasz Grychta 1981 Zbąszyń nie jestem tak nie
82 Maciej Gryczyński 1974 NOWE MIASTECZKO NadAktywni NoweMiasteczko nie jestem nie nie
83 Krzysztof Grzegorowski 1989 Kopanina Sportowy Kaźmierz nie jestem nie nie
84 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie jestem nie nie
85 Adrian Grześkowiak 2002 Wytomyśl nie jestem nie nie
86 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie jestem nie nie
87 Ganesh Gupta 1978 Swarzędz nie jestem nie nie
88 Michał Gurdak 1983 Zbąszynek nie jestem nie nie
89 Krzysztof Halasz 1992 Zbąszyń Płomień Przyprostynia nie jestem tak nie
90 Ewa Hemmerling 1980 Grodzisk Wielkopolski nie jestem nie nie
91 Anna Hermann 2001 Bydgoszcz nie jestem nie nie
92 Łukasz Hoszowski-Nowaczyk 1991 Poznań nie jestem nie nie
93 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele nie jestem nie nie
94 Tomasz Jąder 1988 Łęki Wielkie - nie jestem tak nie
95 Radosław Jagiełło 1987 Śrem KHL UPP nie jestem nie nie
96 Przemysław Jakubowski 1981 Widziszewo Pobiegani nie jestem nie tak Jakubowscy
97 Olga Janelt 1991 Paproć Phoenix Contact Wielkopolska nie jestem nie nie
98 Teodor Janicki 1977 Gostyń JaniccyTeam nie jestem nie tak Janiccy
99 MATEUSZ JANKOWSKI 1985 Ramiszów nie jestem nie nie
100 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie jestem nie tak Janowicze

Strony