Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: field_collection_item w field_views_field_default_views_data() (linia 229 z /home/admin/web/panel.maratonczykpomiarczasu.pl/public_html/sites/all/modules/views/modules/field.views.inc).
  • Notice: Undefined index: field_collection_item w field_views_field_default_views_data() (linia 237 z /home/admin/web/panel.maratonczykpomiarczasu.pl/public_html/sites/all/modules/views/modules/field.views.inc).
  • Notice: Undefined index: field_collection_item w field_views_field_default_views_data() (linia 338 z /home/admin/web/panel.maratonczykpomiarczasu.pl/public_html/sites/all/modules/views/modules/field.views.inc).
  • Notice: Undefined index: field_collection_item w field_views_field_default_views_data() (linia 353 z /home/admin/web/panel.maratonczykpomiarczasu.pl/public_html/sites/all/modules/views/modules/field.views.inc).

VII Bieg Niepodległości Międzyrzecz

VII Bieg Niepodległości Międzyrzecz odbędzie się w dniu 11 listopada 2023 roku (sobota) w Międzyrzeczu

Start : godz. 13:00 - stadion miejski w Międzyrzeczu;

Meta : stadion miejski w Międzyrzeczu;

Dystans : 5,2 km – 3 pętle;

Limit czasu na pokonanie dystansu biegu : 60 minut;

Trasa: Od startu na stadionie miejskim: bieżnia stadionu miejskiego, kładką na rzece „Obrze” chodnikiem przy ul. Piastowskiej do kładki na rzece „Obrze”, ścieżką wzdłuż rzeki Obry, ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż ulicy Staszica, finisz na linii mety bieżni stadionu miejskiego w Międzyrzeczu.

Opłata startowa na bieg wynosi 50 złotych

Pakiet startowy przysługuje wszystkim zawodnikom, którzy dokonają zgłoszenie i wniosą opłatę startową do dnia 1 listopada 2023 r. (liczy się data wpływu na konto MOSiW). Po tym terminie system rejestracji elektronicznej zostanie zablokowany, zgłoszenie możliwe w biurze zawodów w dniu biegu opłata 70 zł.

W pakiecie startowym  zapewniamy medal okolicznościowy oraz koszulkę okolicznościową z nadrukiem w takiej samej grafice jak medal.

 

    Zapisy zakończone  Lista startowa

Opłaty należy dokonać na konto: Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku Bank BGŻ Paribas S.A.   55 2030 0045 1110 0000 0129 8430  z dopiskiem „BIEG NIEPODLEGŁOŚCI” oraz imię i nazwisko startującego zawodnika, do dnia 27 PAŹDZIERNIKA 2023 roku.