Lista startowa - VII Bieg Niepodległości Międzyrzecz

bib firstname lastnamesortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy opłata
1 Rafał Adamczak 1977 Międzyrzecz tak Tak
2 Eryk Adamczak 2007 Międzyrzecz tak Tak
3 Marcin Antczak 1990 Międzyrzecz 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz tak Nie
4 Michał Balcerzak 2003 Bobowicko tak Tak
5 Martyna Barcik 2002 Międzyrzecz tak Tak
6 RAFAŁ Bernaś 1994 Międzyrzecz tak Tak
7 Piotr Brzuśnian 1989 Sulęcin nie Tak
8 Marcin Ceglarek 1989 Międzyrzecz 17WBZ tak Tak
9 Mariusz Cieluch 1981 Międzyrzecz tak Nie
10 Daria Ciesielska 1992 Wyszanowo tak Tak
11 Grzegorz Ciesielski 1988 Wyszanowo tak Tak
12 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin nie Tak
13 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno nie Tak
14 Krystian Dopierała 1985 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy nie Tak
15 Małgorzata Dzikowska 1989 Międzyrzecz tak Tak
16 Sławek Dziurzyński 1982 Poznań nie Nie
17 Ewa Fabicka 1975 Międzyrzecz tak Tak
18 Grzegorz Fagasiński 1977 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak Tak
19 Michał Gąsiorowski 1984 Międzyrzecz KSPodjadki tak Tak
20 Tomasz Gaweł 1979 Międzyrzecz tak Tak
21 Roksana Glowaczewska 1995 Gorzow wlkp nie Tak
22 Tomasz Górniak 1973 Buszów nie Tak
23 Szymon Gotfrydziak 1980 Międzyrzecz CG Jensen tak Tak
24 Kacper Grocholewski 2007 Przytoczna nie Tak
25 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz Seco/Run tak Tak
26 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski nie Tak
27 Bartosz Grzybowski 2007 Gorzów Wielkopolski nie Tak
28 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy nie Tak
29 Krzysztof Hołubowicz 1965 Międzyrzecz bwa tak Tak
30 CHETAN KUMAR JAIPAL HUNASHIKATTI 1989 Międzyrzecz tak Tak
31 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak Tak
32 ELWIRA JAROSZEWICZ 1979 Międzyrzecz tak Tak
33 Paulina Kaczmarek 1995 ŚWIEBODZIN KL LUMEL ZIELONA GÓRA nie Nie
34 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin nie Tak
35 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin nie Tak
36 Bronisław Kalisz 1950 Międzyrzecz tak Tak
37 Rajmund Karolak 1971 Międzyrzecz tak Tak
38 Łukasz Kosik 2000 Gorzów Wielkopolski nie Tak
39 Alicja Kowalczyk 2001 Lublin nie Tak
40 Tomasz Kwiatkowski 1972 Międzyrzecz tak Tak
41 Barbara Leśniak 1995 Międzyrzecz tak Tak
42 Marek Lewandowski 1972 ZBĄSZYŃ 151blp Skwierzyna nie Nie
43 Kacper Madajczak 1993 Nowy Tomyśl nie Tak
44 Damian Marciniak 1988 Świebodzin Jedz i Trenuj nie Tak
45 Zbigniew Mazurek 1970 Bobowicko tak Tak
46 Jacek Mleczak 1970 Goraj nie Tak
47 Paulina Muzia 1988 Szczawno nie Tak
48 Jagoda Nowaczyńska 1995 Kwilcz nie Tak
49 Bartosz Nowaczyński 1992 Kwilcz nie Tak
50 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp. nie Tak
51 Marcin Ostrówka 1976 Międzyrzecz JW 5700 tak Tak
52 Tomasz Owsianny 1965 Dziersławice nie Tak
53 Andrzej Piotrowski 2001 Pszczew nie Tak
54 Dawid Postemski 1986 WAWRÓW nie Nie
55 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DDG nie Tak
56 Marcin Rosiński 1979 Sulęcin nie Tak
57 Jakub Roślik 1987 Świebodzin nie Tak
58 ZBIGNIEW RSÓŁ 1956 Międzyrzecz klub miłośników biegania 60+ tak Tak
59 Wojciech Rutkowski 1987 Międzyrzecz Seco/Run tak Tak
60 Tomasz Sałatka 1975 Święty Wojciech ZKS Drzonków tak Tak
61 Nesian Nevaneetha Selvan 1969 Poznań nie Tak
62 Krzysztof Sikorski 1980 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak Tak
63 Mateusz Skotarski 1994 Bydgoszcz BKS Bydgoszcz nie Tak
64 Przemysław Smykowski 1996 Sulechów BBL Sulechów nie Tak
65 Tomasz Smykowski 2006 Sulechów BBL Sulechów nie Tak
66 Paweł Stachowski 1982 Międzyrzecz Trzy dekady tak Nie
67 Iwona Stanny-Kanduła 1980 Międzyrzecz tak Tak
68 Zbigniew Stengert 1977 Szczawno nie Tak
69 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski nie Tak
70 Leszek Wachowicz 1968 Międzyrzecz bwa tak Tak
71 Przemysław Wawrzyszko 1992 Międzyrzecz 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz tak Nie
72 Adrian Woszczyło 1985 Pszczew KP PSP Międzychód nie Nie
73 Grzegorz Wołodzik 1989 Słońsk Słońsk nie Nie
74 Tobiasz Żyła 1992 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak Tak