Lista startowa - VII CHARYTATYWNY BIEG Z MISIEM - dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur Miasto Klub sportowy
1 Marianna Ackermann 2019 Grzebienisko
2 Matylda Adamczak 2019 Plewiska
3 Karolina Andrysiak 2011 DĄBRÓWKA
4 Jacek Andrysiak 2015 DĄBRÓWKA
5 Miłosz Andrzejczak 2014 Lisówki Gks Tarnovia
6 Marcel Andrzejewski 2021 Poznań
7 Julia Bajor 2013 Koźmin Wielkopolski KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
8 Tymon Bąkowski 2017 Poznań
9 Jan Balcerek 2015 Poznań
10 Maja Balcerek 2018 Poznań
11 Emilka Baranowska 2014 Poznań
12 Krysia Baszyńska 2011 Poznań OŚ AZS POZNAŃ
13 Władek Baszyński 2013 Poznań OŚ AZS POZNAŃ
14 Marianna Bednarek 2015 Wałbrzych Szkoła Akrobatyki Sportowej 9
15 Michalina Biedrowska 2018 Poznań Alpaki z Wiedźminowa
16 Gniewomir Bień 2020 Wronki
17 dominik BIERNACIK 2016 kozieglowy
18 Zofia BOGACKA 2016 Poznań sp 12
19 Konstantin Boginskiy 2014 Mieczewo Ziółkowska Team
20 Anna Borowiak 2017 Dąbrówka
21 Alina Borowiak 2015 Dąbrówka
22 Cyprian Broniecki 2019 Grodzisk Wielkopolski
23 Karolina Brzóska 2013 Luboń
24 Roman Budasz 2015 Poznań
25 Maja Chojnacka 2017 Gułtowy
26 Gaja Chorążak-Różycka 2018 Wybcz
27 Marcel Czeszewski 2018 Poznań Przedszkole nr 100
28 Zuzanna Czmok 2015 Swarzędz
29 Malwina Dąbkiewicz 2018 Poznań
30 Maria Dądaj 2014 Nekla Hotel Nekla
31 Marcelina Dądaj 2016 Nekla Hotel Nekla
32 Szymon Dalke 2017 Zamosc UKB Szubin
33 Bogumiła Domańska 2019 Poznań
34 Barbara Domańska 2010 Poznań
35 Antonina Domańska 2014 Poznań
36 Dorota Drymel 2019 Św. Katarzyna Leśna dziatwa
37 Urszula Dudlik 2015 Dąbrówka
38 Stanisław Dudlik 2017 Dąbrówka
39 Jan Dudlik 2019 Dąbrówka
40 Alicja Dudlik 2021 Dąbrówka
41 Emilia Fiałkowska 2020 Poznań
42 Adam Foterek 2011 Zalasewo
43 Maria Frankowska 2012 Koźmin Wielkopolski KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
44 Jan Frankowski 2016 Koźmin Wielkopolski KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
45 Joanna Gabryś 2013 Poznań
46 Jagoda Garstkiewicz-Wiąz 2019 Poznań
47 Borys Garstkiewicz-Wiąz 2016 Poznań
48 Martyna Gielniak 2016 Poznań
49 Dominik Golczewski 2009 Poznań
50 Daria Góral 2015 Poznań
51 Aleksandra Góral 2013 Poznań
52 Filip Górka 2013 Poznań
53 Borys Gorzelanny 2015 Koźmin Wielkopolski KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
54 Maria Gotowiec 2017 Poznań
55 Jan Gotowiec 2016 Poznań
56 Adam Gromadziński 2019 Poznań
57 Zosia Gruchała 2012 Strzyżewko
58 Gustaw Grzeszkowiak 2021 Poznań
59 Franciszek Guzek 2020 Międzyrzecz
60 Aleksandra Guzek 2022 Międzyrzecz
61 Zofia Handschuh 2018 Rabowice
62 Anna Handschuh 2020 Rabowice
63 Antonina Hanzlik 2019 Poznań
64 Natasza Hauda 2018 Poznań
65 Kazimierz Humbla 2014 Poznań
66 Klara Jachimowicz 2020 Leszno
67 Oliwia Jachimowicz 2017 Leszno
68 Agata Jachimowicz 2016 Leszno UKS Achilles Leszno
69 Zosia Jackowska 2013 Poznań
70 Idalia Jedynak 2021 Poznań
71 Tomasz Job 2011 Złotniki
72 Zuzanna Jóźwiak 2016 Poznań
73 Pola Jóźwiak 2019 Poznań
74 Aleksandra Jujeczka 2016 Rokietnica
75 Adam Jujeczka 2019 Rokietnica
76 Wojtek Kaczmarek 2012 Luboń
77 Nina Kaczmarek 2015 Luboń
78 Adam Kandulski 2016 Poznań Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu
79 Anna Kapuścińska 2017 Poznań
80 Aleksandra Kapuścińska 2016 Poznań
81 Gaja Kasperska 2021 Tarnowo Podgórne
82 Iwo Kasperski 2017 Tarnowo Podgórne
83 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań Mistrzowie z Umultowa
84 Apolonia Kaźmierczak 2021 Poznań
85 Zuzanna Kegel 2017 Poznań
86 Tymon Kegel 2020 Poznań
87 Maksymilian Klata 2015 Krzyszkowo WSO
88 Aleksander Klata 2015 Krzyszkowo WSO
89 Dominik Klata 2009 Krzyszkowo WSO
90 Jagoda Kolska 2012 Poznań
91 Wiktoria Kopniewska 2014 Komorniki
92 Antek Kopniewski 2018 Poznań
93 Tymoteusz Kostrzewski 2015 Koźmin Wielkopolski KKS Biały Orzel
94 Jakub Kowalewski 2011 Poznań OŚ AZS POZNAŃ
95 Jakub Kowalski 2014 Wiry Ziółkowska Team
96 Melania Kozłowicz 2017 Lusowo 4T TARNOWSKIE TERMY TRIATHLON TEAM
97 Leon Kraskiewicz 2011 Poznań
98 Apolonia Kraskiewicz 2016 Poznań
99 Anna Kruczkowska 2017 Poznań
100 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica RKL KUSY Rokietnica

Strony