V WIOSENNY FESTIWAL BIEGOWY - 5km ,10km, 5km NW

LP Imię Nazwisko Ur. Miasto Dystans Klub sportowy
1 Dawid Rogoziński 1988 Bydgoszcz 5km TEAMOCHAL
2 Mikołaj Napierała 1993 Bydgoszcz 5km TEAMOCHAL
3 Magdalena Biernacka 1989 Żołędowo 10km
4 Ewa Tymińska 1976 Bydgoszcz 10km
5 Angelika Szulc 1981 Łochowo 10km TEAMOCHAL
6 Andrzej Szulc 1972 Łochowo 10km
7 Radosław Januszewski 1981 Bydgoszcz 5km
8 Bartosz Górny 1988 Bydgoszcz 5km TRISPACE/TREK
9 Fabian Faleńczyk 1973 Niemcz 10km
10 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz 5km
11 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz 10km
12 Sandra Bagniewska 1989 Bydgoszcz 5km
13 Ireneusz Szubiński 1982 Bydgoszcz 5km Kompletny amator
14 Krzysztof Raczyński 1960 Bydgoszcz 10km Passion First
15 Karolina Michalska 1997 Bydgoszcz 10km Karofitka
16 Michał Martynowicz 1972 Brzoza 10km TRISPACE/TREK
17 Adam Słowiński 1989 Bydgoszcz 10km
18 Radek Krzewiński 1998 Bydgoszcz 10km
19 Paweł Sutkowy 1986 Bydgoszcz 10km
20 Eliza Dzierzanowska 2000 Bydgoszcz 10km
21 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz 10km UpsBydgoszcz/KotlowskiRunTeam
22 Paweł Polak 1992 Inowrocław 5km NW Toruń Nordic Team
23 Łukasz Walda 1985 Bydgoszcz 10km
24 Rafał Kolmajer 1981 Czemlewo 10km TEAMOCHAL
25 Gracjan Gruszka 1999 Bydgoszcz 10km
26 Mikołaj Lech 1985 Bydgpszcz 10km TEAMOCHAL
27 Łukasz Zenel 1988 Samociążek 10km
28 Jarosław Grochowski 1983 Bydgoszcz 10km
29 Michał Jargiło 1987 Bydgoszcz 10km TEAMOCHAL
30 Sylwia Montowska 1996 Bydgoszcz 5km
31 Szymon Pawlaczyk 1985 Bydgoszcz 5km
32 Szymon Brzozowski 1981 Włocławek 5km Amateur Runners Włocławek
33 Dorota Pawłowska 1980 Marzęcice 5km KS Zamek Kurzętnik
34 Marcin Sawicki 1983 Bydgoszcz 5km
35 Róża Lapke 1989 Bydgoszcz 5km wTlenie
36 Kamil Łaz 1983 Bydgoszcz 5km wTlenie
37 Krzysia Błażejak 1978 Bydgoszcz 5km wTlenie
38 Jędrzej Wasielewski 2003 Bydgoszcz 10km AZS UW
39 Agata Woźniakowska 1984 Bydgoszcz 5km wTlenie
40 Kamil Makowski 1997 Bydgoszcz 10km
41 Alicja Kowalska 1998 Bydgoszcz 10km
42 Radosław Szyszka 1982 Bydgoszcz 10km
43 Igor Lewandowski 2009 Bydgoszcz 5km Fundacja Czas na Bydgoszcz
44 Jakub Szlinger 1986 Tur 5km Bydgoskie Okonie
45 Igor Cerak 1995 Bydgoszcz 5km
46 Karol Smarz 1988 Dąbrowa Chełmińska 5km
47 Bartosz Żuchowski 1996 Toruń 5km
48 Józef Żuchowski 1971 Radomin 5km
49 Marta Wilandt-Sobko 1993 Bydgoszcz 10km
50 Artur Sobko 1986 Bydgoszcz 10km Stasiu Team
51 Piotr Starzyński 1979 Bydgoszcz 10km #PROHOMOLUDENS
52 Justyna Stachowicz 1985 Łochowo 10km
53 tomasz kreński 1977 żołędowo 10km PACCOR BYDGOSZCZ
54 Katarzyna Domek 1988 Bydgoszcz 10km PACCOR BYDGOSZCZ
55 Kinga Balcerzak 2003 Inowroclaw 5km
56 Żaneta Komoś-Czeczot 1989 Nowa Ruda 5km
57 Hanna Włodarczyk 1982 Bydgoszcz 5km PACCOR BYDGOSZCZ
58 Patrycja Milarska 1989 Bydgoszcz 5km
59 Iwona Grota 1979 Bydgoszcz 5km
60 Kamila Herba 1987 Bydgoszcz 5km Team Herba
61 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią 10km
62 EWA MŁYNARCZYK 1976 NAKŁO NAD NOTECIĄ 5km Bydgoskie Żółwie
63 DARIUSZ RÓŻYCKI 1969 OSIELSKO 5km Bydgoskie Żółwie
64 Piotr Kukuła 1989 Zielonka 10km
65 Mikołaj Jasek 1982 Bydgoszcz 10km
66 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz 5km Podgórz Toruń
67 Krzysztof Bieryt 1985 Bydgoszczy 10km
68 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk 10km
69 Mateusz Śledzik 1991 Łodź 5km