II KUYAVIAN-POMERANIAN ROLL FEST CIELE CUP 2024 - lista maraton

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Licencja PZSW
1 Amelia Adamczuk 2003 Szarów ENES Roller Team maraton tak
2 Zygmunt Bania 1947 Przysiek maraton tak
3 Weronika Bindek 2005 Bydgoszcz RollTeam Bydgoszcz maraton tak
4 Paweł Butrym 1969 Swarzędz Skate 2 City maraton tak
5 Bartłomiej Chojnacki 2003 Kłaj ENES Roller Team maraton tak
6 Marcin Duda 1980 ROZGARTY Rolla Speed Team maraton tak
7 Katarzyna Gądek 1971 Żory Silesia Skating Team maraton tak
8 Wojciech Gądek 1971 Żory Silesia Skating Team maraton tak
9 Julia Heinrich 2008 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO maraton tak
10 Grzegorz Kabza 1969 Nowy Tomyśl Skate2City maraton tak
11 Magdalena Konopka 1994 Gdańsk Stowarzyszenie Wrotkarskie “Gdańskie Lwy” maraton tak
12 Daniel Kotzian 1976 Warszawa BOGDANCA SPEED TEAM maraton tak
13 Tomasz Kseniak 1974 Gdańsk Roll4All maraton tak
14 Łukasz Kwiatkowski 1985 Bydgoszcz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz maraton tak
15 Zby Major 1973 Kraków KKSW Krak maraton tak
16 Sebastian Mazurek 1987 Gdynia maraton tak
17 Dorota Milewska 1980 Żory Silesia Skating Team maraton tak
18 Henryk Olszowski 1960 Kłaj KKSW Krak maraton tak
19 Mirosław Pawelec 1983 Gdańsk maraton tak
20 Jacek Priebe 1967 Gniezno Skate2Citry maraton tak
21 Robert Przychodniak 1991 Pabianice Gatta Speed Skating maraton tak
22 Janusz Roj 1976 Jastrzebie Zdrój Silesia Skating maraton tak
23 Katarzyna Sądek 1996 Poznań maraton tak
24 Dominika Sadowska 1993 Warszawa BOGDANCA SPEED TEAM maraton tak
25 Henryk Śliwinski 1954 Toruń Rolla Speed Team maraton tak
26 Balbina Surma 1993 Gdańsk medscience.pl maraton tak
27 Barbara Sznitko 1985 Kraków KKSW Krak maraton tak
28 Jacek Szumlas 1975 Mrzezino maraton tak
29 Dorota Szumlas 1978 Mrzezino maraton tak
30 Grzegorz Turkiewicz 1968 Zduńska Wola Gatta Speed Skating maraton tak
31 Anna Walczak 2000 Rzepin Skate Team Kowalów maraton tak
32 Łukasz Warchoł 1982 Warszawa BOGDANCA SPEED TEAM maraton tak
33 Sebastian Wypych 1976 Kraków KKSW Krak maraton tak
34 Marek Zgrzywa 2003 Gdańsk Zico Racing Speed Team maraton tak
35 Dariusz Łata 1966 Wymysłów Silesia Skating Team maraton tak
36 Jacek Łukasiewicz 1975 Gdańsk Roll4All maraton tak