II KUYAVIAN-POMERANIAN ROLL FEST CIELE CUP 2024 - lista dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Martyna Barlasz 2013 Wudzyn KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
2 Lena Behrendt 2015 Osielsko RollTeam Bydgoszcz
3 Michał Butrym 2013 Swarzędz Skate 2 Citry
4 Klara Byzdra 2015 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
5 Jagna Byzdra 2019 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
6 Amelia Cieślak 2017 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
7 Lea Damrath 2015 Bydgoszcz
8 Fryderyk Górski 2013 Bydgoszcz RollTeam Bydgoszcz
9 Marcelina Heinrich 2020 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
10 Milena Heinrich 2014 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
11 Maja Iwańska 2016 Gostynin UKS Zwoleń-Team
12 Anna Janka 2015 Osielsko ROLLTEAM BYDGOSZCZ
13 Makar Karpau 2015 Gdańsk
14 Kseniya Karpava 2021 Gdańsk
15 Anna Krzeczkowska 2013 Koronowo
16 Zuzia Lewandowska 2015 Bydgoszcz KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
17 Aleksandra Mitkowska 2012 Koronowo RollTeam Bydgoszcz
18 Emilia Młynarkiewicz 2013 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
19 Iga Młynarkiewicz 2017 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
20 Tomasz Nowak 2019 Bydgoszcz Jastrzębie Bydgoszcz
21 Zofia Nowakowska 2018 Tryszczyn ROLLTEAM BYDGOSZCZ
22 Antonina Nowakowska 2015 Tryszczyn ROLLTEAM BYDGOSZCZ
23 Jan Ossowski 2018 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
24 Wiktoria Piasecka 2015 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
25 Łukasz Piątek 2018 Bydgoszcz
26 Iwona Piątek 2014 Bydgoszcz
27 Zuzanna Plitt 2012 Pruszcz KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
28 Wiktoria Proch 2014 Koronowo RollTeam Bydgoszcz
29 Hubert Proch 2012 Koronowo RollTeam Bydgoszcz
30 Aleksandra Pyrc 2015 Osielsko RollTeam Bydgoszcz
31 Agata Rękawiecka 2013 Gostynin UKS ZWOLEŃ TEAM
32 Lena Rękawiecka 2018 Gostynin UKS ZWOLEŃ TEAM
33 Alicja Sawicka 2017 Prądocin ROLLTEAM BYDGOSZCZ
34 Michalina Serbinowska 2015 Myślęcinek RollTeam Bydgoszcz
35 Julia Serbinowska 2020 Myślęcinek RollTeam Bydgoszcz
36 Szymon Sitko 2012 Łochowice RollTeam Bydgoszcz
37 Kaja Skowron 2016 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
38 Emilia Topolińska 2012 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
39 Patryk Topoliński 2016 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
40 Zofia Tyszkiewicz 2014 Gostynin UKS ZWOLEŃ TEAM
41 Zuzanna Zaborowska 2015 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
42 Blanka Zenel 2019 Koronowo KS JASTRZĘBIE KORONOWO
43 Leon Zenel 2018 Koronowo KS JASTRZĘBIE KORONOWO
44 Nikodem Zenel 2014 Koronowo KS JASTRZĘBIE KORONOWO
45 Amelia Zielniewska 2014 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
46 Marcelina Zielniewska 2018 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO