II KUYAVIAN-POMERANIAN ROLL FEST CIELE CUP 2024

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Licencja PZSW
1 Dominik Blachnierek 2002 Poznań półmaraton nie
2 Tymon Apola 2010 Wieliczka KKSW Krak półmaraton tak
3 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice Run Tam Rydzyna półmaraton tak
4 Kornelia Brygman 2011 Koronowo Jastrzębie Koronowo półmaraton tak
5 Sandra Burchardt 1994 Bydgoszcz półmaraton nie
6 Michał Chaberski 1974 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ półmaraton tak
7 Dariusz Chojecki 1965 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ półmaraton tak
8 Magdalena Dopierała 1966 Bydgoszcz Onia Team półmaraton nie
9 Piotr Feliks 1975 Gorzów śląski Gatta Speed Skating półmaraton tak
10 Ernest Filipiak 1971 Poznań Skate2City półmaraton tak
11 Tomasz Frołowicz 1961 Mezowo półmaraton nie
12 Wojciech Goszczyński 1983 Toruń Rolla Speed Team półmaraton tak
13 Karolina Heinrich 1991 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO półmaraton tak
14 Marcin Jankowski 1979 Swarzędz Skate2City półmaraton nie
15 Oskar Jaworski 2010 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO półmaraton tak
16 Małgorzata Junka 1971 Bydgoszcz KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO półmaraton tak
17 Kerzy Kanjerski 1940 Bydgoszcz Rolla Speed Team półmaraton tak
18 Daniel Kasprowicz 1977 Wągrowiec Plichwyscig półmaraton tak
19 Magda Konopka 1994 Gdansk Stowarzyszenie Wrotkarskie “Gdańskie Lwy” półmaraton tak
20 Slawomir Korpal 1982 Bydgoszcz półmaraton nie
21 Anna Krasuska 1959 Elbląg KS Orzeł Elbląg półmaraton tak
22 Stanisław Kroehnke 1993 Ponzań Zico Racing Speed Team półmaraton tak
23 Mariusz Król 1974 Elbląg półmaraton tak
24 Oliwia Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ półmaraton tak
25 Wiktoria Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ półmaraton tak
26 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ półmaraton tak
27 Krystian Menet 1979 Grodzisk Wielkopolski Skate2City półmaraton tak
28 Jerzy Morgalla 1970 Rudy półmaraton nie
29 Michalina Morska 2001 Poznań Zico Racing Speed Team półmaraton tak
30 Paweł Młynarkiewicz 1984 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ półmaraton nie
31 Miłosz Norek 1969 Nowy Tomyśl Skate2City półmaraton tak
32 Jarosław Paczuski 1959 Warszawa BOGDANCA SPEED TEAM półmaraton tak
33 Zbigniew Pawelec 1953 Kłodawa półmaraton tak
34 Dorota Proch 1983 Koronowo RollTeam Bydgoszcz półmaraton nie
35 Patrycja Puczyńska 2009 Koronowo KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO półmaraton tak
36 Roman Płotkowski 1974 Warszawa Oczko :-) półmaraton nie
37 Kacper Sawicki 1991 Prądocin ROLLTEAM BYDGOSZCZ półmaraton tak
38 Mirosław Soczomski 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec półmaraton tak
39 Andrzej Stasiak 1955 Kraków KKSW Krak półmaraton tak
40 Balbina Surma 1993 Gdańsk medscience.pl półmaraton tak
41 Rafał Szmyt 1991 Zakrzewo półmaraton nie
42 Dariusz Szymczak 1966 Szubin półmaraton nie
43 Jaroslaw Szymczyk 1973 Bydgoszcz półmaraton nie
44 Angelika Szymczyk 1973 Bydgoszcz półmaraton nie
45 Tomasz Tursa 1988 Lubin półmaraton tak
46 Agnieszka Walczak 2004 Rzepin Skate Team Kowalów półmaraton tak
47 Anna Walczak 2000 Rzepin Skate Team Kowalów półmaraton tak
48 Sebastian Wypych 1976 Kraków KKSW Krak półmaraton tak
49 Alicja Zenel 1996 Koronowo KS JASTRZĘBIE KORONOWO półmaraton tak
50 Tomasz Zenel 1988 Koronowo KS JASTRZĘBIE KORONOWO półmaraton tak
51 JULIAN Ziółkowski 1967 Gdańsk Stowarzyszenie Wrotkarskie dańskie lwy półmaraton tak
52 Jacek Łukasiewicz 1975 Gdańsk Roll4All półmaraton tak