VII PÓŁMARATON WĄGROWIEC SKOKI

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Miasta i Gminy Skoki Mieszkaniec Powiatu Wągrowieckiego
1 Bartosz Andrzejewski 1985 Wrocław nie nie
2 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie nie
3 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie nie
4 Marta Borzym 1984 Czapury nie nie
5 Sławomir Burchardt 1966 Poznań Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu nie nie
6 Filip Burchardt 1996 Poznań nie nie
7 Dominika Cejba 1999 PNIEWY KB Szamotuły nie nie
8 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie nie
9 Aldona Czapowska-Kurzaj 1975 Poznań nie nie
10 Monika Dejnarowicz 1990 Żelazka tak tak
11 Damian Dratwa 1975 Kościan ArtFitness Kościan nie nie
12 Krzysztof Drozd 1983 Wągrowiec Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie tak
13 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie nie
14 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB Maniac Poznań tak tak
15 Marcin Dzięczkowski 1973 Poznań DO BYLE GDZIE nie nie
16 Romuald Frąckowiak 1966 Września nie nie
17 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie nie
18 Kamil Friska 1996 Michorzewo nie nie
19 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Fundacja Supra nie tak
20 Maria Gniazdowska 1997 Wągrowiec nie tak
21 Radosław Grabowski 1990 Poznań nie nie
22 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie nie
23 Natasza Jakubowska 1983 Widziszewo Pobiegani nie nie
24 Przemysław Jakubowski 1981 Widziszewo Pobiegani nie nie
25 Daria Jarysz 1994 Parkowo nie nie
26 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo nie nie
27 Natalia Kaczmarek 1979 Mieczewo nie nie
28 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN GNIEZNO nie nie
29 Marcin Kaczor 1991 Kościan nie nie
30 Joanna Kapturczak 1973 Tarnowo Podgorne nie nie
31 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań nie nie
32 Konrad Kaszubiak 1983 Poznań nie nie
33 Szymon Kędziora 1988 Turza nie tak
34 Darek Kosiorek 1967 Kórnik Piwo z Przyjacielem nie nie
35 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Koziołki nie nie
36 Marcin Kozłowski 1979 Poznań Koziołki nie nie
37 Mirosław Kozłowski 1962 Dąbrowa X nie nie
38 Aleksandra Krajewska-Biczysko 1992 Poznań nie nie
39 Robert Krawczyk 1969 Luboń nie nie
40 Arkadiusz Królikiewicz 1993 Kiekrz nie nie
41 Joanna Królikiewicz 1995 Kiekrz nie nie
42 Krystian Krupa 1986 poznań Eitalia.pl nie nie
43 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie nie
44 Krzysztof Kurzaj 1975 Poznań nie nie
45 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie nie
46 Marcin Lewandowski 1975 Poznań gRUNwald Team Poznań nie nie
47 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie nie
48 Michał Majewski 1984 Swarzędz Spin Force Runners nie nie
49 Krzysztof Matuszewski 1991 Poznań Spławie nie nie
50 MAREK MATYSIAK 1979 SREM nie nie
51 Claudio Messina 1995 Poznan Plusport Poznan nie nie
52 Izabella Moskal 1973 Swarzędz nie nie
53 Leszek Nadolny 1957 Leszno nie nie
54 Marek Olbiński 1977 Kościan Kościan team nie nie
55 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare #Team Run Gołańcz nie tak
56 Patryk Patro 2001 Brzeźno Stare nie nie
57 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan team nie nie
58 Maciej Petza 1966 Poznań nie nie
59 Renata Plewińska 1969 Swarzędz nie nie
60 Łukasz Polimirski 1972 Wągrowiec nie tak
61 Mieczyslaw Przyborowski 1959 Poznań Remet Team nie nie
62 Lech Przywecki 1971 Kościan nie nie
63 Marek Radziątkowski 1998 Kobylec nie tak
64 Michał Radziątkowski 2001 Kobylec nie tak
65 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań nie nie
66 Mateusz Ratajczak 1999 Borówiec nie nie
67 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski projekt Maraton nie nie
68 Tomasz Rowiński 1976 Promnice nie nie
69 Michał Rudziński 1986 Wągrowiec nie tak
70 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie tak
71 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Marta&MichałekTeam nie nie
72 Beata Rykała 1972 KOŚCIAN BetiTeam nie nie
73 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec nie tak
74 Paweł Siwek 1976 Poznań nie nie
75 Konrad Skrętkowski 1997 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz nie nie
76 Robert Smagieł 1971 Trzcianka Toszi Team nie nie
77 Andrzej Sowa 1981 Pilawa nie nie
78 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie nie
79 Olga Strzępka 2007 Chodzież nie nie
80 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie nie
81 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie nie
82 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn nie nie
83 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan team nie nie
84 Mikołaj Szczerbiński 1991 Poznań nie nie
85 Kinga Szulczewska 1999 Wągrowiec nie tak
86 Mykyta Tarakankov 1979 Poznan nie nie
87 Ryszard Tokarczyk 1978 Rogowo Patryk Bogucki - Strefa Biegania nie nie
88 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie nie
89 Zdzisław Urbańczyk 1957 Poznań SZS nie nie
90 Artur Wasecki 1978 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz nie nie
91 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie nie
92 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska nie nie
93 Joanna Wasielak 1984 Swarzędz nie nie
94 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września nie nie
95 Adam Widziński 1985 Poznań nie nie
96 Marcin Wieczorek 1980 Dopiewo nie nie
97 Maciej Witkowski 1977 Poznań WITKOWSKI & WINIARSKI RUNNING TEAM nie nie
98 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie nie
99 Bartosz Woźniak 1980 Poznań nie nie
100 Maciej Wroniak 1981 Pogorzela nie nie

Strony