MUROWANA 10 - bieg dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Zuzanna Adamczak 2017 Murowana Goślina
2 Julia Andrzejewska 2019 Murowana Goslina
3 Franek Andrzejewski 2016 Murowana Goślina APR Murowana Goślina
4 Wiktor Ałasa 2010 Osiniec
5 Jagoda Bejma 2015 Rakownia
6 Filip Bejma 2012 Rakownia
7 dominik BIERNACIK 2016 kozieglowy
8 Dominik Buchholz 2018 Murowana Goślina
9 Krzysztof Burek 2012 Sławsk Sektor kolejowy
10 Karol Burek 2015 Sławsk Sektor kolejowy
11 Inga Bułakowska 2017 Murowana Goślina
12 Julia Ciećmierowska 2015 Promnice
13 Franciszek Czekała 2014 Murowana Goślina
14 Mikołaj Dyzmański 2021 Owińska Dyzio Team
15 Bartek Dyzmański 2018 Owińska Dyzio Team
16 Bartosz Feliksiak 2012 Oborniki
17 Martynka Filosek 2021 Murowana Goślina
18 Piotrek Filosek 2014 Murowana goślina
19 MAJA GAWRYŚ 2015 MUROWANA GOŚLINA
20 Anna Hołoga 2018 Murowana Goślina PiNiAA
21 Amelia Hołoga 2015 Murowana Goślina PiNiAA
22 Lena Ignaczak 2017 Murowana goślina
23 Hugo Kaczmarczyk 2019 Murowana Goślina
24 Maciej Karasiewicz 2013 Miekowo
25 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno
26 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogoźno
27 Julia Kędziora 2015 Murowana Goślina
28 Mikołaj Kędziora 2015 Murowana Goślina
29 Filip Klupczyński 2017 Murowana Goślina
30 Helena Korkowicz 2017 Murowana Goślina
31 Gabriela Kostrom 2014 Szamotuły
32 Iga Kostrom 2019 Szamotuły
33 Emma Krajewska 2014 Murowana Goślina
34 Bruno Krajewski 2016 Murowana Goślina
35 Maja Krysztofiak 2019 Murowana Goślina
36 Stanisław Kurowski 2017 Murowana Goślina
37 Pola Kuśnierczak 2017 Murowana Goślina
38 Mikołaj Kutzner 2016 Murowana goslina
39 Fryderyk Kwiatkowski 2020 Długa Goślina
40 Ryan Kwiecień 2016 Murowana Goślina Red Box Biedrusko
41 Aniela Lewicka 2016 Murowana Goślina Donner Party
42 Magdalena Maciejewska 2012 Wągrowiec
43 Antoni Malczewski 2015 Bolechowo osiedle
44 Gabriela Malinowska 2017 Murowana Goślina
45 Stanisław Malinowski 2019 Murowana Goślina
46 Jan Manszewski 2016 Kępa
47 LEON NOWACKI 2018 Murowana Goślina
48 Julia Nowotna 2014 Murowana Goślina
49 Dominik Oczkowski 2015 Murowana Goślina
50 Wiktor Oczkowski 2018 Murowana Goślina
51 Julia Pązik 2017 Murowana Goślina
52 Hanna Pązik 2015 Murowana Goślina
53 Amelia Probst 2017 Obrzycko
54 Arkadiusz Prokopiak 2015 Murowana Goślina
55 Wiktor Ratajczak 2018 Murowana Goślina
56 Jan Ratajczak 2013 Czerwonak Błękitni Owińska
57 Magdalena Rogalska 2019 Mściszewo
58 Wojciech Rogalski 2016 Mściszewo
59 MARCJANNA ROGOZIK 2017 POZNAŃ
60 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań Biegające Krejzole
61 Julia Skrzypczak 2016 Murowana Goślina
62 Zosia Smogor 2019 Murowana Goslina
63 Zuzanna Sobkowiak 2014 Szamotuły Chrustowo
64 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka
65 Miłosz Stępień 2016 Murowana Goślina
66 Łucja Sułkowska 2018 Koziegłowy
67 Aleksander Szóstak 2011 Poznań
68 Adam Szóstak 2017 Poznań
69 Emilia Szóstak 2013 Osiniec LKS ATLETA GNIEZNO
70 Filip Tabat 2021 Promnice
71 Maja Terebelska 2015 Murowana Goślina Aktywni Razem
72 Olga Tokarska 2012 Murowana Goślina
73 Jagoda Tokarska 2018 Murowana Goślina
74 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski
75 Iga Trafas 2019 Łopuchowo Trafaski
76 Szymon Warzecha 2018 Murowana Goślina
77 Antoni Wilczyński 2020 Murowana Goślina
78 Wojciech Żarów-Baran 2018 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
79 JAROMIR ZIOMEK 2015 rogoźno
80 Jan Zwolak 2016 Murowana Goślina
81 Leon Zwolak 2020 Murowana Goślina
82 Wiktoria Łasek 2011 Mściszewo
83 Szymon Łasek 2015 Mściszewo