MUROWANA 10 - lista startowa

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Marcin Adamczak 1984 Zalasewo Hilding Anders bieg 10km
2 Sławomir Andryszak 1972 ZALASEWO bieg 10km
3 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg 10km
4 Michał Ałasa 1985 Osiniec marsz NW 5km
5 Marzena Bartoszewicz 1979 Głęboczek bieg 5km
6 Paweł Bejma 1984 Rakownia bieg 5km
7 Danka Bobowska 1986 Murowana Goślina bieg 5km
8 Maciej Bocheński 1980 Murowana Goślina endoholics bieg 10km
9 Martyna Bogusławska 2003 Stęszew bieg 5km
10 Damian Bojarski 1996 Poznań bieg 10km
11 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 10km
12 Tomasz Bosiacki 1981 Szamotuły bieg 10km
13 Tomasz Bosiacki 1981 Szamotuły bieg 10km
14 Arkadiusz Broda 1990 Luboń Vezuvio Team bieg 5km
15 Marika Budnik 1988 Skoki bieg 5km
16 Tomasz Budny 1982 Rokietnica bieg 5km
17 Jędrzej Burek 1984 Sławsk Sektor kolejowy bieg 10km
18 Marta Burek 1987 Sławsk Sektor kolejowy bieg 5km
19 Agnieszka Bułakowska 1986 Murowana Goślina marsz NW 5km
20 Natalia Błach 1981 Biedrusko Hidling Anders Polska marsz NW 5km
21 Bartłomiej Cieślik 1978 Poznań bieg 10km
22 Tymoteusz Cieślik 2008 Poznań Château Chalin bieg 10km
23 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Z pociągu do biegania marsz NW 5km
24 Beata Deckert 1983 Kowanówko ----- bieg 5km
25 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy marsz NW 5km
26 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina bieg 5km
27 Joanna Dziamska 1994 Murowana Goślina bieg 5km
28 Łukasz Dzikiewicz 1982 Poznań FCMG bieg 5km
29 Ryszard Dzikowski 1959 Murowana Goślina Dzik z Puszczy bieg 5km
30 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn bieg 10km
31 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki bieg 5km
32 Jacek Frąckowiak 1973 Przebędowo marsz NW 5km
33 Mateusz Gadziński 1990 Murowana Goślina bieg 10km
34 Alina Galbas 1983 Rokietnica ruukki bieg 5km
35 Dariusz Gilewski 1974 Górka 64-606 bieg 10km
36 aleksandra gruszczynska 1971 biedrusko Goslinskie powsinogi marsz NW 5km
37 Maciej Grzegorzek 1972 Białężyn #KęsyTeam bieg 10km
38 Edmund Grzyl 1963 Chrustowo bieg 10km
39 Jerzy Gunia 1973 Murowana Goślina bieg 10km
40 Jakub Gunia 2007 Murowana Goślina bieg 5km
41 Magdalena Głowacka 1979 Koziegłowy bieg 10km
42 Dawid Habrajski 1991 Kamińsko bieg 5km
43 Malwina Hahuła 1987 Murowana Goślina bieg 10km
44 Natalia Hołoga 1987 Murowana Goślina PiNiAA bieg 5km
45 Patryk Hołoga 1986 Murowana Goślina PiNiAA bieg 10km
46 Szymon Janecki 1994 Murowana Goślina bieg 10km
47 Maria Jankowska 1984 Poznań bieg 10km
48 Katarzyna Janowska 1980 Rogoźno Hilding Anders Polska Sp. z o.o. marsz NW 5km
49 Jacek Jarzyński 1982 Poznań bieg 10km
50 JUSTYNA JÓZEFCZYK 1980 MUROWANA GOSLINA bieg 5km
51 Joanna Kaczmarczyk 1981 Murowana Goślina bieg 5km
52 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg 5km
53 Patryk Kaczmarek 1996 Poznań bieg 5km
54 Jakub Kalupa 1993 Białężyn bieg 10km
55 Łukasz Kania 1980 Wolsztyn bieg 10km
56 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy Goslinskie powsinogi bieg 5km
57 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goślina marsz NW 5km
58 Witold Kaźmierczak 1986 Rogoźno WITAS bieg 10km
59 Marta Kędziora 1984 Murowana Goślina bieg 5km
60 Dominik Kielban 1991 Murowana Goślina Atomowe Grzyby bieg 10km
61 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi bieg 10km
62 Patrycja Klonowska 1983 Skoki Potrzanowo bieg 5km
63 Sebastian Kominek 1983 Rabowice Po Zdrowie z Julitą bieg 10km
64 Amadeusz Konieczka 1994 Koziegłowy bieg 10km
65 Robert Konieczny 1978 Poznań bieg 10km
66 Marcin Korkowicz 1982 Murowana Goślina bieg 5km
67 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki bieg 5km
68 Kamil Kowalski 1988 Rakownia IIM bieg 5km
69 Dorian Koźma 2001 Murowana Goślina bieg 10km
70 Jolanta Krajewska 1987 Murowana Goślina bieg 5km
71 Maciej Krajewski 1969 Poznań marsz NW 5km
72 Marcin Krajewski 1987 Murowana Goślina bieg 5km
73 Leszek Krawczyk 1962 Poznań bieg 10km
74 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 5km
75 Monika Kruczkowska 1981 Murowana Goślina RóżNoDupę marsz NW 5km
76 Agnieszka Krzyżostaniak 1993 Poznań bieg 5km
77 Kinga Kubiatowicz 1980 Skoki ruukki bieg 5km
78 Jarosław kubiatowicz 1977 Potrzanowo Potrzanowo bieg 5km
79 Judyta Kuczyńska-Nowotna 1990 Murowana Goślina bieg 5km
80 Anna Kuczyńska-Stępień 1978 Murowana Goślina bieg 5km
81 Andrzej Kurowski 1961 Murowana Goślina bieg 10km
82 Joanna Kutzner 1984 Murowana goslina CBA bieg 5km
83 Mateusz Kwiatkowski 1990 Długa Goślina bieg 10km
84 Piotr Lepczyński 1987 Poznań bieg 10km
85 Anna Leporowska 1987 Rogoźno marsz NW 5km
86 Małgorzata Leśniewicz 1967 Koziegłowy marsz NW 5km
87 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party bieg 10km
88 Piotr Lis 1982 Przecław Nationale-Nederlanden bieg 10km
89 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg 10km
90 Edyta Ludzkowska 1968 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goslina bieg 5km
91 Klaudia Ludzkowska 1999 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goslina bieg 5km
92 Krzysztof Ludzkowski 1991 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goslina bieg 10km
93 Andrzej Ludzkowski 1969 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goslina bieg 5km
94 Agnieszka Maciejewska 1983 Wągrowiec bieg 5km
95 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina bieg 5km
96 Tomasz Majcher 1974 Tworzymirki WIOCHA BIEGA bieg 10km
97 Robert Malczewski 1986 Bolechowo osiedle bieg 5km
98 Stanisław Malec 1962 Murowana Goślina marsz NW 5km
99 Agnieszka Manszewska 1987 Kępa bieg 5km
100 Roman Marciniak 1976 Czerwonak bieg 10km

Strony