LISTA STARTOWA - VIII KONSTANTYNOVA 10 - lista dzieci

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy
1 Miłosz Andrzejczak 2014 Lisówki PTH Koziołki
2 Piotr Banaszak 2016 Mosina Arktyka Biega
3 Marcel Banaszak 2022 Mosina Arktyka Biega
4 Kornelia Baranowska 2014 Krosno
5 Filip Bartkowiak 2013 Pecna
6 Michał Bartkowiak 2020 Pecna
7 Aniela Bartkowiak 2018 Czempiń
8 Franciszek Bererzański 2021 Puszczykowo
9 Weronika Biadała 2018 Kórnik KSS Kotwica Kórnik
10 Jan Biedzian 2017 Pecna
11 Zoja Bielerzewska 2020 Mosina
12 Agnieszka Biernacka 2019 Mosina
13 Michał Biernacki 2016 Mosina
14 Lena Blaszka 2018 Mosina
15 Lilianna Blaszka 2017 Mosina
16 Konstantin Boginskiy 2014 Mieczewo Ziółkowska Team
17 Hanna Borowska 2016 Mosina Ziółkowska Team
18 Gabrysia Brodziak 2014 Mosina
19 Cyprian Broniecki 2019 Grodzisk Wielkopolski
20 Ignacy Buchert 2018 Borkowice
21 Monika Błoszyk 2011 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI/MKS JUVENIA
22 Anna Carabulea 2017 Plewiska
23 Jakub Chmielarz 2019 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
24 Gabriela Chmielarz 2016 Luboń MKS Juvenia/ Ziółkowska Team
25 Aniela Chmielewska 2018 Mosina
26 Adam Chmielewski 2011 Mosina Juvenia Puszczykowo
27 Patryk Chudziński 2016 Mosina Ziółkowska Team
28 Hanna Cytryńska 2018 Puszczykowo
29 Piotr Cytryński 2020 Puszczykowo
30 Jan Czerwinski 2018 Mosina
31 Leon Dąbrowski 2016 Kościan
32 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
33 Monika Daniłowicz 2011 Krosno Juvenia Puszczykowo / Ziółkowska Team
34 Lena Daniłowicz 2016 Krosno Ziółkowska Team
35 Teresa Elsner 2014 Błażejewo KS Kotwica Kórnik
36 Emily Fakas 2018 Poznań
37 Kamila Felisiak 2016 Krosno
38 Adam Felisiak 2013 Krosno Stowarzyszenie SAMI SWOI
39 Zofia Felisiak 2016 Krosno
40 Mira Gondek 2011 Komorniki Koziołki Poznań
41 Martyna Górna 2011 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI
42 Bartek Górny 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI
43 Paweł GOSIENIECKI 2010 Puszczykowo MKS Juvenia Puszczykowo
44 Antoni Grabarkiewicz 2013 Dużyna
45 Anna Grycza 2017 Puszczykowo Ziółkowska Team
46 Antonina Grzechowiak 2015 Mosina
47 Helena Grzechowiak 2020 Mosina
48 Alicja Gut 2015 Puszczykowo
49 Melaniia Holovko 2017 Krosno
50 Marcelina Idaś 2015 Sierosław
51 Tymoteusz Idziak 2016 Sowinki
52 Martyna Idziak 2010 Sowinki (woj. wielkopolskie)
53 Nadia Idziak 2013 Sowinki (woj. wielkopolskie)
54 Malwina Iwanowska 2013 Krosno Ziółkowska Team
55 Marika Iwanowska 2017 Krosno Ziółkowska Team
56 Gabriel Iwański 2013 Mosina Akademia piłkarska Reissa
57 Leon Iwański 2017 Mosina Akademia piłkarska Reissa
58 Marcelina Jacewicz 2016 Mosina
59 Zuzanna Jagodzińska 2017 Sierosław
60 Antoni Jakiel 2016 Mosina
61 Filip Jakubowski 2014 Mosina Orlik Mosina
62 Marcel Jaszczyk 2017 Czapury
63 Ignacy Jeziorecki 2014 Krosno UKS Orlik Mosina
64 Stanisław Jeziorecki 2012 Krosno UKS Orlik Mosina
65 Zuzanna Jóźwiak 2018 Granowo Pędzące Brzdące
66 Sebastian Jurga 2017 Kościan KS Tiger
67 Marcel Jurkiewicz 2018 Daszewice
68 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
69 Piotr Kamiński 2017 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
70 Oliwia Kapelska 2014 Mosina Ziółkowska Team
71 Zofia Kapelska 2016 Mosina
72 Ignacy Kapelski 2019 Mosina
73 Witold Karpiński 2015 Poznań AKP Team
74 Jerzy Karpiński 2019 Poznań AKP Team
75 Julia Kasprzyk 2018 Drużyna
76 Oliwer Kleczkowski-Nowak 2021 Błażejewo
77 Maja Kleiber 2014 Mosina Juvenia Puszczykowo/SAMI SWOI/Ziółkowska Team
78 Matylda Konieczna 2018 Puszczykowo Ziółkowska Team
79 Zofia Kowalczyk 2014 Krosno
80 Jan Kowalczyk 2017 Krosno
81 Jakub Kowalski 2014 Wiry Ziółkowska Team
82 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
83 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
84 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
85 Agata Krug 2012 Chomęcice Ziółkowska Team
86 Marta Krug 2016 Chomęcice Ziółkowska Team
87 Grzegorz Kruk 2010 Mosina
88 Antonina Kruk 2013 Mosina
89 Konstancja Kruk 2018 Mosina
90 Olga Kruk 2015 Mosina
91 Cezary Kryszewski 2021 Dymaczewo Stare
92 Lena Krzyżaniak 2020 Mosina Chłodnia Misiorny TEAM
93 Julia Krzyżek 2014 Mosina
94 Antoni Kubacki 2012 Krosno
95 Antoni Kuc 2011 Nowinki MKS Juvenia Puszczykowo
96 Kajetan Kujawa 2012 Mosina Fundacja Sami Swoi
97 Hubert Kujawa 2016 Mosina Fundacja Sami Swoi
98 Mikołaj Kwiatkowski 2016 Daszewice
99 Miłosz Kwiatkowski 2018 Daszewice
100 Nikodem Kłys 2018 Piła

Strony