Lista startowa - PIERWSZE GÓRSKIE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W NORDIC WALKING - opłacone zgłoszenia

Lp Nazwiskosortuj malejąco Imię Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Dystans
1 wódkowski Łukasz 1991 Znin Gmina Żnin Nordic Walking 10km
2 Angielczyk Małgorzata 1951 Poznań Zielone Groszki Nordic Walking 5km
3 Aładowicz Anna 1983 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
4 Aładowicz Nadia 2009 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
5 Bartoszak Agnieszka 1970 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 10km
6 Becker Sławomir 1977 Włocławek Serce Nordica Włocławek Nordic Walking 10km
7 Beczek Magdalena 1985 Gdańsk Polipack Team GWE Nordic Walking 5km
8 Bielecka Zuzanna 1982 Warszawa K.S. Victoria Potęgowo Nordic Walking 5km
9 Biskup Joanna 1988 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
10 Brewczyński Marcin 1987 Łyse Polipack Team GWE Nordic Walking 5km
11 Brotkiewicz Mariusz 1973 Poznań SKS Nordic Walking 5km
12 Buczkowski Jerzy 1950 Żnin KS SOKÓŁ Gąsawa Nordic Walking 5km
13 Budka Agnieszka 1975 Koło TRITON KONIN Nordic Walking 10km
14 Bugajska Aneta 1972 Poznań MARSZ po zdrowie Nordic Walking 5km
15 Błaszkiewicz Katarzyna 1972 Toruń Toruń - Idziemy bez Ryzyka Nordic Walking 10km
16 Cegielska Beata 1972 Konin TRITON KONIN Nordic Walking 10km
17 Cholewka Jolanta 1956 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn Nordic Walking 5km
18 Ciesielski Daniel 1970 Wloclawek Nordic Walking 10km
19 Cyrus Bogdan 1970 Strzebiń Nordic Walking 5km
20 Czekajło Franciszek 1951 Drezdenko AGROTURLOT Nordic Walking 10km
21 Czekryszew Andrzej 1964 Włocławek Serce Nordica Włocławek Nordic Walking 5km
22 Czkalska Agata 1974 Konin TRITON KONIN Nordic Walking 10km
23 Dąbrowska Agnieszka 1981 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 10km
24 Danowska Alicja 1974 Toruń Toruń- Idziemy bez ryzyka Nordic Walking 10km
25 Drążek-Krakowska Agnieszka 1976 BYDGOSZCZ Nordic Walking 10km
26 Dziedziewicz Andrzej 1980 Warszawa KS VICTORIA Potegowo Nordic Walking 10km
27 Fatieieva Iryna 1979 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 5km
28 Felcyn Anna 1978 Gorzyce Nordic Walking 10km
29 Frąckowiak Roman 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 Nordic Walking 5km
30 Gabryszak Magdalena 1978 Rogowo KTK ŻNINIOK Nordic Walking 5km
31 Gągalski Łukasz 1982 Legionowo Kijkowa Brać Wieliszew Nordic Walking 5km
32 Gajdzis Wojciech 1980 Gdańsk Nordic Walking 10km
33 Gauden Piotr 1973 Toruń spc Nordic Walking 10km
34 Gonia Bernard 1954 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
35 Górniak Cezary 1968 Konin TRITON KONIN Nordic Walking 10km
36 Górska Radosława 1976 Bydgoszcz TE Connectivity Nordic Walking 5km
37 Gorzel Łukasz 1991 Ciechocinek Nordic Walking 5km
38 Grygorowicz Teresa 1952 Lubin Nordic Walking 5km
39 Gwizdała Bartosz 1990 Gołąbek Gwizdała TEAM Nordic Walking 5km
40 Gwizdała Mikołaj 1995 Bydgoszcz Gwizdała TEAM Nordic Walking 5km
41 Gwizdała Zbigniew 1967 Gołąbek Gwizdała TEAM Nordic Walking 5km
42 HAŁAS EWA 1980 KCYNIA TEAM RUN GOŁAŃCZ Nordic Walking 10km
43 Hiller Patrycja 1981 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
44 Jakimiec Tadeusz 1966 Szczecinek Klub Sportowy Husaria Szczecinek Nordic Walking 10km
45 Jaksina Dariusz 1969 Ruciane Nida Mazurski dzik Nordic Walking 10km
46 Jaśkowski Patryk 1984 Kościan NORDIC SPORT 2021 Nordic Walking 5km
47 Jędrasiak Renata 1963 Lubin Nordic Walking 10km
48 Jędrzejewska Danka 1974 Żnin Soda Nordic Walking 5km
49 Jóźwiak Marianna 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek Nordic Walking 10km
50 Jurek Anna 1969 Bydgoszcz TE Connectivity Nordic Walking 5km
51 Kabata Jarosław 1970 Tarnowskie Góry NORDIC SPORT 2021 Nordic Walking 5km
52 Kaczmarek Zofia 1962 Szczutki Nordic Walking 10km
53 Kaczmarek Jarek 1966 Szczutki Nordic Walking 10km
54 Kalinowska Ewa 1967 Trzciniec Nordic Walking 10km
55 Kamińska Alicja 1977 Włocławek Serce Nordica Włocławek Nordic Walking 5km
56 Kędzia Henryk 1959 Tarnobrzeg KS Esteka Nordic Walking 5km
57 Kemnitz Agnieszka 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ Nordic Walking 10km
58 Kiełb Iwona 1973 Inowrocław Nordic Walking 5km
59 Kochowicz-Müller Anna 1970 Toruń oToChodzi Toruń Nordic Walking 5km
60 Kolberg Kamila 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno Nordic Walking 10km
61 Koniec Robert 1973 Kcynia Polska Nordic Walking 10km
62 Kooths Jolanta 1968 Bydgoszcz TE Connectivity Nordic Walking 5km
63 Korbel Marcin 1975 Bukowiec CBL/LZS Justynów Nordic Walking 10km
64 Kornacka Jagoda 1984 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
65 Kortas Marek 1974 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 5km
66 Korzec Anna 1972 Licze LKS ZANTYR SZTUM Nordic Walking 5km
67 Korzep Leszek 1959 Czerwonak Nordic Walking 10km
68 Kowalak Robert 1984 Kostrzyn Walka Kostrzyn/Marsz po Zdrowie Nordic Walking 5km
69 Kowalska Izabela 1957 Niemcz Life Balance Place Nordic Walking 5km
70 Krajnik Jacek 1969 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 10km
71 Krajnik Emilia 1972 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 5km
72 Krawczyk Arkadiusz 1976 Białe Błota KFAS TEAM Nordic Walking 5km
73 Krawczyk Felicja 1947 Bydgoszcz KFAS TEAM Nordic Walking 5km
74 Krysztofiak Czesław 1954 Gąsawa Soda Nordic Walking 5km
75 Krzysztyniak Ilona 1974 GRUDZIĄDZ Nordic Walking 5km
76 Kulikowska Justyna 1979 Koronowo Nordic Walking 5km
77 Kusa Karolina 1982 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 10km
78 Kusa Piotr 1980 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 5km
79 Kułakowska Halina 1976 Olkusz Drużyna SMA Nordic Walking 10km
80 Kwaśny Łukasz 1976 Konin Triton Nordic Walking 10km
81 Kwiatkowski Sylwester 1974 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
82 Kłódkowska Anna 1982 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
83 Lassota Tomasz 1982 Toruń Toruń Nordic Team Nordic Walking 5km
84 Lewandowska Aneta 1974 Konin TRITON KONIN Nordic Walking 10km
85 Lewandowska Renata 1973 Bydgoszcz Life Balance Place Nordic Walking 10km
86 Loda Bożena 1973 Brzoza Nordic Walking 10km
87 Maciejewski Roman 1978 Unisław Nordic Walking 5km
88 Mądry Grzegorz 1959 Trzemeszno NORDIC SPORT 2021 Nordic Walking 10km
89 Maślanka Iwona 1971 Śmigiel NORDIC SPORT 2021 Nordic Walking 5km
90 Matulewicz Dorota 1970 Toruń Toruń - Idziemy bez Ryzyka Nordic Walking 10km
91 Matusiak Eliza 1984 Włocławek Serce Nordica Włocławek Nordic Walking 5km
92 Mazierska-Langner Weronika 1974 Bydgoszcz Nordic Walking 5km
93 Małkiewicz Jacek 1961 Solec Kujawski Nordic Walking 10km
94 Małolepsza Halina 1984 Żnin Nordic Walking 5km
95 Mężeńska Małgorzata 1969 Toruń Toruń - Idziemy bez Ryzyka Nordic Walking 5km
96 Mielecka Agnieszka 1969 Gąsawa Polipack Team GWE Nordic Walking 5km
97 Mońko-Łanucha Anna 1988 Bydgoszcz Nordic Walking 10km
98 Mucha Marcin 1978 Pawłówek Kijowy Pawłówek Nordic Walking 10km
99 Nagórski Ryszard 1956 Ciechocinek Nordic Walking 5km
100 Nessel Katarzyna 1975 Grudziądz W stronę słońca Nordic Walking 10km

Strony