Lista startowa - XLVI Bieg Sylwestrowy - Miały

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Paweł Berg 1980 Wieleń bieg 10km
2 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 Team bieg 10km
3 Iwona Bielejewska 1970 Czarnków bieg 10km
4 Mariusz Bielejewski 1969 Czarnków bieg 10km
5 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze bieg 10km
6 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze bieg 10km
7 Ewa Bylewska 1974 Trzcianka 3:33 Team bieg 10km
8 Roman Bździel 1965 Piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
9 Robert Błoch 1992 Pęckowo KS Leżenica bieg 10km
10 Marcin Ćwirzeń 1986 Trzcianka Wolf Team bieg 10km
11 Jagoda Ćwirzeń 1990 Trzcianka Wolf Team bieg 10km
12 Lidia Czarnecka 2004 Elbląg bieg 10km
13 Artur Czechowski 1986 Czarnków bieg 10km
14 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
15 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
16 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
17 Joanna Dominiczak 1972 Trzcianka marsz NW 6,5km
18 Jędrzej Dubkiewicz 1987 Miały / Poznań bieg 10km
19 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
20 Sebastian Dukaczewski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
21 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
22 Paweł Dymek 1980 Drawsko Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
23 Kamil Filipiak 2005 Wieleń bieg 10km
24 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
25 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 marsz NW 6,5km
26 Justyna Framska 1976 Zatom Stary Dżasta&Dżasta bieg 10km
27 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
28 Krystyna Gapska 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
29 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
30 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
31 Waldemar Gapski 1970 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
32 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne Wolf Team bieg 10km
33 Paulina Gintrowska 1989 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
34 Michał Giś 2002 Wieleń bieg 10km
35 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 Team bieg 10km
36 Rafał Glegoła 1984 Trzcianka bieg 10km
37 Krzysztof Górzny 1985 Trzcianka Wolf Team bieg 10km
38 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
39 Maciej Goździcki 2002 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
40 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
41 Jacek Grajzer 1966 Poznań bieg 10km
42 Kasia Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski Aktywne Morsy Krzyż Wielkopolski marsz NW 6,5km
43 Bartosz Grzempowski 1983 Sieraków bieg 10km
44 Jakub Grzempowski 1981 Czapury bieg 10km
45 Marcin Gulik 1987 Ustron ŁKS pogórze bieg 10km
46 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL marsz NW 6,5km
47 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko Nadleśnictwo Smolarz bieg 10km
48 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 6,5km
49 Justyna Hałka 1980 Łobez bieg 10km
50 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
51 Stefan Helwich 1956 Wielen Muszkiet Wielen marsz NW 6,5km
52 Darek Hofman 1984 Wałcz TEAM TERMINATORun bieg 10km
53 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan marsz NW 6,5km
54 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
55 Rafał Judkowiak 1979 Pęckowo bieg 10km
56 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 Team bieg 10km
57 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 10km
58 Michał Karbowy 1975 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
59 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły marsz NW 6,5km
60 Agnieszka Klejda 1998 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
61 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
62 Przemek Klimasek 1981 Poznań bieg 10km
63 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka MG Running Team bieg 10km
64 Adam Konieczny 1992 Zaniemyśl bieg 10km
65 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa bieg 10km
66 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
67 Monika Kostrzewska 1979 Gorzów Wlkp. bieg 10km
68 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie Dobiegniew bieg 10km
69 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
70 Krystian Król 2002 Wieleń bieg 10km
71 Marcin Kryger 1985 Dopiewiec bieg 10km
72 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
73 Katarzyna Kurlowicz 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO marsz NW 6,5km
74 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
75 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 6,5km
76 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk bieg 10km
77 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
78 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód bieg 10km
79 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp Team Majłowscy bieg 10km
80 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp Team Majłowscy bieg 10km
81 Sławomir Matysiak 1983 Wrocław bieg 10km
82 Justyna Mazana 1978 Międzychód Dżasta&Dżasta bieg 10km
83 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
84 Jacek Mituta 1978 Połajewo Kama Run Czarnków bieg 10km
85 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
86 Adam Musiał 1958 Drawsko bieg 10km
87 Wojciech Nawrot 1991 Marylin bieg 10km
88 Joanna Niezborala 1982 Czarnkow Carpe Diem Gibraltar bieg 10km
89 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
90 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
91 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 Team bieg 10km
92 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 marsz NW 6,5km
93 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
94 Małgorzata Pałubicka 1961 Lubasz Nordic Walking Lubasz marsz NW 6,5km
95 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
96 Aleksandra Pieróg 1995 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
97 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
98 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
99 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek Thule Group bieg 10km
100 Michał Ratka 1980 Piła bieg 10km

Strony