X BIEG ZIMOWY W RAMACH WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - rywalizacja dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Nela Antkowiak 2021 Jeziorki Jeziorki
2 Piotr Banaszak 2016 Mosina Arktyka Biega
3 Marcel Banaszak 2022 Mosina Arktyka Biega
4 Filip Bartkowiak 2013 Pecna
5 Jan Biedzian 2017 Pecna
6 Hanna Binkowska 2013 Mosina
7 Lilianna Blaszka 2017 Mosina
8 Lena Blaszka 2018 Mosina
9 Konstantin Boginskiy 2014 Mieczewo Ziółkowska Team
10 Gabrysia Brodziak 2014 Mosina
11 Cyprian Broniecki 2019 Grodzisk Wielkopolski
12 OLIWIA BŁAŻEJCZAK 2020 GŁOGÓW
13 Monika Błoszyk 2011 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI
14 Zofia Chatkiewicz 2016 Piotrowo Pierwsze
15 Adam Chmielewski 2011 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
16 Igor Cieslak 2017 Mosina
17 Jan Czerwinski 2018 Mosina
18 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz #Szymanowski Team
19 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #Szymanowski Team
20 Michalina Czyżak 2014 Luboń
21 Tomasz Czyżak 2016 Luboń
22 Malwina Dąbkiewicz 2018 Poznań
23 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
24 Monika Daniłowicz 2011 Krosno Ziółkowska Team
25 Lena Daniłowicz 2016 Krosno Ziółkowska Team
26 Ewka Dengusiak 2012 Mosina Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie
27 Lila Dengusiak 2010 Mosina Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie
28 Jan Doruch 2013 Pecna APR Pecna
29 Jakub Druciarek 2014 Zaparcin
30 Patryk Dziubała 2014 Pecna APR Pecna
31 Adam Felisiak 2013 Krosno Stowarzyszenie SAMI SWOI
32 Mikołaj Gałgan 2016 Poznań Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza
33 Lena Gałgan 2014 Poznań Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza
34 Emilia Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka/Szymanowski Team
35 Wojciech Gogolewski 2013 Dopiewo
36 Martyna Górna 2011 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI
37 Bartek Górny 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI
38 Paweł Gosieniecki 2010 Puszczykowo MKS Juvenia Puszczykowo
39 Lilianna Grzelak 2019 Krosno
40 Jan Grześkowiak 2011 Kościan
41 Melaniia Holovko 2017 Krosno
42 Marcelina Idaś 2015 Sierosław
43 MALWINA IWANOWSKA 2013 KROSNO
44 MARIKA IWANOWSKA 2017 KROSNO Ziółkowska Team
45 Leon Iwański 2017 Mosina Akademia piłkarska Reissa
46 Gabriel Iwański 2013 Mosina Akademia piłkarska Reissa
47 Marcelina Jacewicz 2016 Mosina
48 Zuzanna Jagodzińska 2017 Sierosław
49 Antoni Jakiel 2016 Mosina
50 Pola Jaroniec 2015 Dąbrówka
51 Michalina Jaroniec 2010 Dąbrówka
52 Magdalena Jerzykiewicz 2014 Mosina
53 Jakub Jerzykiewicz 2018 Mosins
54 Ignacy Jeziorecki 2014 Mosina Orlik Mosina
55 Stanisław Jeziorecki 2012 Mosina Orlik Mosina
56 Zuzanna Jóźwiak 2018 Granowo Pędzące Brzdące
57 Sebastian Jurga 2017 Kościan KS Tiger
58 Piotr Kamiński 2017 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
59 Witold Karpiński 2015 poznań AKP Team
60 Jerzy Karpiński 2019 poznań AKP
61 Jan Kasprzak 2016 Mosina
62 Nikodem Kasprzak 2012 Mosina
63 Lena Klapczyńska 2012 Lipno
64 Alicja Kleczkowska Nowak 2018 Błażejewo
65 Oliwer Kleczkowski Nowak 2021 Błażejewo
66 Maja Kleiber 2014 Mosina Juvenia Puszczykowo/SAMI SWOI/Ziółkowska Team
67 Janek Kobrzeniecki 2010 Komorniki
68 Antek Kobrzeniecki 2011 Komorniki
69 Manuel Konieczny 2013 Gołuski
70 Maria Kowalczyk 2017 Swarzędz
71 Jakub Kowalski 2014 Wiry Ziółkowska Team
72 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
73 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
74 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
75 Olga Kruk 2015 Mosina
76 Grzegorz Kruk 2010 Mosina
77 Marcel Krywarczyk 2014 Chrzypsko Wielkie
78 Lena Krzyżaniak 2020 Mosina Chłodnia Misiorny TEAM
79 Antoni Kuc 2011 nowinki Juvenia Puszczykowo
80 Alex Leonarczyk 2018 Piotrowo Pierwsze
81 Olga Leśniczak 2016 Mosina Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
82 Tymon Leszczyński 2012 Czapury
83 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
84 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
85 Maurycy Maculewicz 2016 Psarskie
86 Mira Maculewicz 2018 Psarskie
87 Pola Malinowska 2017 Sierakow Malinki
88 Kaja Malinowska 2020 Sieraków Malinki
89 Dominik Matuszak 2014 Pecna APR Pecna
90 Marcel Małecki 2010 Borkowice UKS Orlik Mosina
91 Karolina Michalska 2013 Kościan UKS 4 Kościan SZYMANOWSKI TEAM
92 Franek Michnikowski 2018 Luboń
93 Jakub Michnikowski 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
94 Jakub Minga 2011 Mosina
95 Amelia Misiorna 2016 Lipno Chłodnia Misiorny TEAM
96 Filip Misiorny 2015 Lipno Chłodnia Misiorny TEAM
97 Maja NEJMAŃSKA 2016 Poznań
98 Róża NEJMAŃSKA 2021 Poznań
99 Mikołaj Nowicki 2019 Mosina
100 Emilia Oleszak 2015 Lusówko Gks Tarnovia

Strony