X BIEG ZIMOWY W RAMACH WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Robert Adamski 1967 Luboń DRUŻYNA SZPIKU
2 Piotr Andrzejak 2005 Suchy Las Bywaj W Bramie
3 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Lad Bywaj W Bramie
4 Katarzyna Andrzejak 1993 Wiry
5 Bogumiła Andrzekak 1969 Suchy Las ruukki
6 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC
7 Agnieszka Balcerzak 1976 Konarzewo
8 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare A Studio
9 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo
10 Dariusz Białas 1989 Luboń Stajnia CrossFit
11 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz
12 Krzysztof Borczyk 1983 Środa Fortuna Wieleń
13 Sylwia Borowska 1983 Krosno
14 Karol Borowski 1990 Krosno SIMPLY
15 Arkadiusz Broda 1990 Luboń Vezuvio Team
16 Danuta Brodziak 1981 Mosina
17 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz Brodex Team Swarzędz
18 Aneta Buczkowska 1987 Świątniki
19 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA
20 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń
21 Grzegorz Burzyński 1982 Poznań
22 Michał Błajet 1980 Skórzewo CCR SPORT Poznań
23 Robert Błaszak 1973 Biedrusko Razem Najlepiej K&R
24 KONRAD BŁAŻEJCZAK 1985 GŁOGÓW
25 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość
26 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina biega
27 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki
28 Emil Cichoszewski 1979 komorniki
29 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan
30 Dawid Cieslak 1985 Mosina
31 Mariusz Czajko 1983 Komorniki UKS Orlik Mosina
32 Olga Czoszyk -Kawala 1980 Poznań Świerczewo RUN
33 Krzysztof Czyż 1990 Poznań Stajnia CrossFit
34 Maciej Czyżak 1986 Luboń
35 Katarzyna Czyżak 1988 Luboń FizjoHome Katarzyna Czyżak
36 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo
37 Joanna Czyżak 1998 Poznań
38 Hubert Dąbrowski 1998 Czarnków
39 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team
40 Kamila Deckert 1989 Luboń
41 Szymon Derucki 1982 Komorniki Sid Bike Team
42 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
43 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę
44 Dominika Drozdowska 1989 Mosina
45 Maciej Drozdowski 1963 Mosina
46 Piotr Dyk 1980 Luboń
47 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina biega
48 Rafał Ejchorst 2005 Krosno
49 Magdalena Fabian 1987 Poznań
50 Tomasz Fabisiak 1973 Krosinko Krosinko Biega :-)
51 Marzena Fabisiak 1974 Krosinko Krosinko Biega :-)
52 Przemysław Falenski 1970 Poznań
53 Piotr Fiksa 1977 Krosno BIEGACZE ŚCIEMNIACZE
54 Katarzyna Fiksa 1979 Krosno BIEGACZE ŚCIEMNIACZE
55 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR
56 Joanna Filipiak 1984 Krosno
57 Artur Fogt 1982 Rogalinek
58 Błażej Fogt 1990 Kórnik
59 Magdalena Franka 1978 Leszno Toyota :)
60 Agnieszka Fryśna 1994 Poznań
61 Waldemar Gabrielski 1977 Mosina
62 Anna Gaca 1982 Dopiewiec
63 Dominik Gaca 1982 Dopiewiec
64 Robert Gadziński 1975 Krosinko
65 Piotr Gapski 1981 Rogalin
66 Przemysław Garczyk 1986 Koziegłowy
67 Agnieszka Garczyk 1987 Koziegłowy
68 Piotr Gałgan 1986 Poznań POZNAŃ
69 Bartosz Glumiński 1980 Kościan TGV Club
70 Tomasz Golczewski 1978 Poznan
71 Roman Golicki 1978 Rosnowo
72 Karolina Goździewska 1983 Poklatki
73 Szymon Grabarkiewicz 1996 Psarskie
74 Dominika Grabarkiewicz 1997 Psarskie
75 Angelika Grabinska 1980 Komorniki
76 Waldemar Gruchot 1975 Pogorzela
77 Andrzej Grupa 1977 Poznań
78 Anna Gruszka 1974 Plewiska
79 Daniel Grzelak 1987 Krosno
80 Maciej Grześkowiak 1986 Kościan
81 Jan Grześkowiak 2009 Kościan
82 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz
83 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina Piaseczno Running
84 Katarzyna Hejnar-Glumińska 1980 Kościan TGV Club
85 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Ostatnich Gryzą Psy
86 Andrzej Iliv 1987 Lipno
87 Magdalena Janicka 1988 Krosinko Przyrodobranie
88 Albert Janiszewski 1991 Dominowo
89 Joanna Jankowska 1973 Żabno aktywnie.fit
90 Edyta Januchowska 1986 Margonin Aktywny Margonin
91 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina biega
92 Justyna Jarmuda 1982 Poznań
93 Małgorzata Jaroniec 1985 Dąbrówka
94 Artur Jasiczak 1990 Dopiewo
95 Anna Jasińska 1974 Wągrowiec NowakRun
96 Jacek Jujka 1970 Kościan BetiTeam
97 Mariusz Juskowiak 1966 Swarzędz
98 Beata Kaczmarek 1971 Poznań MTB Rusałka Poznań
99 Marcin Kaczmarek 1982 Kościan Kościan team
100 Paweł Kaczor 1984 Komorniki

Strony