BIEG ŻEROMA - lista startowa

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Absolwent I LO Nauczyciel Rywalizacja
1 Miłosz Adler 2001 Szamocin nie nie bieg
2 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie nie bieg
3 Natalia Bartczak 2002 Chodzież tak nie nordic walking
4 Sławomir Bednarz 1985 Rataje I’m Inspiration nie nie bieg
5 Aleksandra Bedyńska 2009 Budzyń BRAK nie nie bieg
6 Hanna Binkowska 2009 Chodzież nie nie bieg
7 Oliwia Bojańska 2001 Chodzież nie nie bieg
8 Belinda Bojańska 1997 Chodzież Ovoc tak nie bieg
9 Kacper Bojański 1995 Chodzież Ovoc tak nie bieg
10 Tomasz Braczyński 2007 Chodzież nie nie bieg
11 Joanna Bura 1991 Chodzież tak nie bieg
12 Agnieszka Ćwik 1984 Gołańcz tak nie nordic walking
13 Celina Czech-Wlodarczyk 1983 Chodzież nie nie nordic walking
14 Kamila Dembska 1983 Chodzież nie nie nordic walking
15 Marek Dworakowski 1966 Chodzież tak nie bieg
16 Anna Fengier 1979 Studzieniec nie nie bieg
17 Anastazja Gajda 1994 Chodzież nie nie bieg
18 Krzysztof Gapiński 2007 Budzyń nie nie bieg
19 Stefania Geisler 1972 Chodzież Grupa PCH_RUN Chodzież tak nie bieg
20 Mikołaj Geisler 1994 Chodzież tak nie bieg
21 Izabela Góra 1981 Chodzież tak tak bieg
22 Małgorzata Górzna 1983 Chodzież nie nie nordic walking
23 Grzegorz Górzny 2008 Chodzież nie nie nordic walking
24 Filip Górzny 2005 Chodzież tak nie bieg
25 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież PCH_RUN tak nie bieg
26 Łukasz Grząbka 1989 Rataje tak nie bieg
27 Kamil Gubała 2009 Chodzież nie nie bieg
28 Jakub Gurzyński 2001 Szamocin tak nie bieg
29 Daria Hadaś 1987 Budzyń tak nie nordic walking
30 Andrzej Hajt 1972 Chodzież tak nie bieg
31 Iwona Handschke 1993 Chodzież GTO tak nie bieg
32 Tomasz Hepner 1988 Chodzież GVT tak nie bieg
33 Agnieszka Herman 1978 Budzyń nie nie bieg
34 Marta Herman 2001 Budzyń nie nie bieg
35 Adam Humerczyk 1975 Rataje topsery nie nie bieg
36 Marcin Humerczyk 2007 Rataje nie nie bieg
37 Marta Humerczyk 2002 Rataje tak nie nordic walking
38 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan NORDIC SPORT 2021 nie nie nordic walking
39 Nikodem Jędraszczak 2008 Szamocin nie nie bieg
40 Marta Kacprzak 1997 Chodzież tak nie bieg
41 Marcin Kąkol 1995 Budzyń nie tak bieg
42 Aleksandra Kasperczyk 1975 Chodzież tak nie nordic walking
43 Wiktoria Kasprzyk 2009 Chodzież nie nie bieg
44 Paula Kemnitz 1998 Laskowo nie tak bieg
45 Paweł Kieruj 1982 Chodzież tak nie bieg
46 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie nie bieg
47 Bogdana Korsun 2009 Budzyń nie nie bieg
48 Arkadiusz Korzeń 1978 Chodzież nie nie bieg
49 Maja Korzeń 2009 Chodzież nie nie bieg
50 Damiana Kostecka 1979 Budzyń nie nie nordic walking
51 Maciej Kowalczyk krzyscin 1981 Budzyń Struś kąkolewice nie nie bieg
52 Remigiusz Kozioł 2007 Chodzież Lozerom nie nie bieg
53 Agnieszka Krajewska 1990 Chodzież Poranne truchtanie Team tak nie bieg
54 Justyna Krukowska 1983 Chodzież nie nie bieg
55 Zuzanna Kryger 2009 Budzyń BRAK nie nie bieg
56 Agnieszka Krzywosądzka 1979 Skórzewo tak nie nordic walking
57 Agnieszka Krzywosądzka 1979 Skórzewo tak nie nordic walking
58 Klemens Krzywosądzki 1979 Skórzewo nie nie nordic walking
59 Agnieszka Ksycka 1980 Budzyń nie nie nordic walking
60 Katarzyna Kubińska 1997 Chodzież tak nie bieg
61 Marta Kutnik 2007 Chodzież nie nie bieg
62 Oskar Lawrenc 2007 Laskowo nie nie bieg
63 Iwona Leśniewska 1966 Dolaszewo Nie tak nie bieg
64 Agata Lewandowska 2008 Szamocin Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży nie nie bieg
65 Monika Lochyńska 1981 Studzieniec tak nie bieg
66 Maciej Lochyński 1980 Chodzież tak nie bieg
67 Sylwia Michalewska 1986 Chodzież nie nie bieg
68 Bartosz Michałek 1983 Chodzież tak nie bieg
69 Edyta Mikołajczak 1974 Rataje nie nie bieg
70 Hubert Niedopytała 2007 Chodzież nie nie bieg
71 Martyna Niepolska 2008 Margonin nie nie bieg
72 Bartosz Niespodziany 2005 Studźce Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży nie nie bieg
73 Olga Nowak 2008 Chodzież nie nie bieg
74 Norbert Nowak 2007 Szamocin nie nie bieg
75 Donata Otto 1990 Chodzież nie nie bieg
76 Anna Piwińska 1990 Chodzież tak nie nordic walking
77 Michał Piwiński 1996 Chodzież Akatsuki nie nie bieg
78 Szymon Piwiński 1990 Chodzież tak nie bieg
79 Kinga Pogorzelska 1976 Budzyń nie nie bieg
80 Weronika Połczyńska 1984 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe nie nie bieg
81 Kacper Procek 2003 Chodzież tak nie bieg
82 Izabela Procek 1978 Chodzież nie tak bieg
83 Kacper Przewoźniak 2007 Chodzież nie nie bieg
84 Maksymilian Pływaczyk 2000 Chodzież tak nie bieg
85 Oliwia Radke 2008 Chodzież nie nie bieg
86 Małgorzata Radke 1978 Chodzież tak nie bieg
87 Mikołaj Reiter 1994 Chodzież GTO tak nie bieg
88 Krystian Siuda 2005 Szamocin tak nie bieg
89 Miśka Skibińska 1981 Chodzież PCH_RUN tak tak bieg
90 Magda Skibińska 1980 Chodzież Poranne truchtanie Team tak nie bieg
91 Mikołaj Skibiński 2008 Chodzież nie nie bieg
92 Łukasz Skowroń 1980 Rataje nie nie bieg
93 Wojciech Spychalski 2000 Poznań tak nie bieg
94 Paulina Stachowiak 1990 Chodzież nie nie bieg
95 Małgorzata Stachowiak 1983 Budzyń nie nie nordic walking
96 Alan Stawoski 2007 Chodzież nie nie bieg
97 Olga Strzępka 2007 Chodzież nie nie bieg
98 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież tak nie bieg
99 Emila Świętek 1979 Budzyń nie nie bieg
100 Mariusz Świętek 1978 Budzyń nie nie bieg

Strony