201 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
1992 |
Luboń |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Kruszynki |
|
202 |
Oliwia |
Dziankowska |
1999 |
Bydgoszcz |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
203 |
Natalia |
Adamkowska |
1989 |
Szczecin |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
204 |
Dorota |
Bartosiewicz |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
205 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 5km |
A |
w parze |
Biegające Misie |
|
206 |
Patryk |
Bobecki |
1983 |
Poznań |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
207 |
Bogumiła |
Silska |
1960 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
208 |
Dawid |
Grzybowski |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Grzybek i Halinka |
|
209 |
Paweł |
Janicki |
19881988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
210 |
Lidia |
Kotońska |
1996 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Kotonki |
|
211 |
Mateusz |
Hurysz |
1992 |
Poznań |
Biegacz z Poznania - República Dominicana |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
212 |
Toek |
Masztalerz |
1985 |
SĘDZINKO |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Asia i Tomek |
|
213 |
MACIEJ |
PARSZEWSKI |
1988 |
PIŁA |
J.A.K.B. |
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
214 |
Jacek |
Potok |
1991 |
Tarnow |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
JacieWerce |
|
215 |
Magdalena |
Długa |
1984 |
Złotów |
TEAM TERMINATORun |
bieg 5km |
A |
w parze |
Magda i Jacek |
|
216 |
Urszula |
Cieszyńska |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ula i Kamil |
|
217 |
Iwona |
Kuśmirek |
1986 |
Kamionki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Rakieta & Kusza |
|
218 |
Barbara |
Walas-Gwizdała |
1953 |
Poznań |
BRAK |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
219 |
Laura |
Mętel |
1992 |
Suchy Las |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Biegające Misie |
|
220 |
Michał |
Dotka |
1980 |
Granowo |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
221 |
Beata |
Grzybowska |
1987 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Grzybek i Halinka |
|
222 |
Paulina |
Stolarek |
1993 |
Poddębice |
Zdyszani.pl |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
223 |
MARIUSZ |
RUDZEWICZ |
1984 |
Świnoujście |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
224 |
Mirosław |
Kubiak |
1965 |
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
bieg 5km |
A |
w parze |
Z przyjacielem to nie zdrada |
|
225 |
Zuzanna |
Buchwald |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
226 |
Ewelina |
Łukasiewicz |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Stary Człowiek i Morze |
|
227 |
Agnieszka |
Piechocka |
1984 |
Oborniki |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
228 |
Sebastian |
Ćmil |
1993 |
Skórzewo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
229 |
Krzysztof |
Nieznalski |
1989 |
Poznań |
TORPOL RUNING TEAM |
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
230 |
Paulina |
Fabiszewska |
1986 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Fabisiaki |
|
231 |
Michał |
Kuśmirek |
1985 |
Kamionki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Rakieta & Kusza |
|
232 |
Monika |
Szał |
1969 |
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
bieg 5km |
A |
w parze |
Monia i Kuba |
|
233 |
Lesicka |
Elżbieta |
1984 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
bieg 5km |
A |
w parze |
Cicha I Czapa |
|
234 |
Michał Hubert |
Bilski |
1998 |
Poznań |
M&M |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
235 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
1985 |
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
236 |
Michał |
Osóbka |
1996 |
Strzelce Opolskie |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Just Married |
|
237 |
Monika |
Dziembowska |
1984 |
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
bieg 5km |
A |
w parze |
Z przyjacielem to nie zdrada |
|
238 |
Iryna |
Struhova |
1985 |
Poznan |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
239 |
Anna |
Sternal |
1976 |
Grodzisk Wielkopolski |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Wiecznie młodzi |
|
240 |
Kamil |
Sobkowiak |
1978 |
Chodzież |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Stary Człowiek i Morze |
|
241 |
ALEKSANDER |
ADAMIAK |
1974 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
ADAMIAK TEAM |
|
242 |
Krzysztof |
Dopierała |
1995 |
Przykona |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
243 |
Dominik |
Siwa |
1979 |
Poznań |
Torpol Running Team |
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
244 |
Piotr |
Fabiszewski |
1979 |
POZNAŃ |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Fabisiaki |
|
245 |
Martyna |
Bruch |
1997 |
Witkowo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
246 |
Andrzej |
Czapczyk |
1959 |
Bytyń |
Ciacha i Czapy |
bieg 5km |
A |
w parze |
Cicha I Czapa |
|
247 |
Kinga |
Koschińska |
1996 |
Pamiątkowo |
Siostry Kanae |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
248 |
Józef |
Bednarski |
1946 |
Poznań |
Night Runners |
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
249 |
Paulina |
Okonek |
1990 |
Suchy Las |
uroczyPrezent Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
250 |
Anna |
Rzymkowska |
1988 |
Kliny |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
251 |
Arleta |
Kruszka |
1964 |
Poznań |
MARSZ po zdrowie |
NW 5 km |
A |
w parze |
Agnieszka i Arleta NW |
|
252 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
253 |
Stefan |
Kuchta |
1960 |
Kłecko |
Edukacja Lubasz |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
254 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
255 |
Natalia |
Losiak |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
256 |
Anna |
Jacewicz |
19831983 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
257 |
Barbara |
Dworzyńska |
1956 |
Poznań |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
258 |
Justyna |
Liskowiak |
1982 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
259 |
Karolina |
Flegel-Fetter |
1982 |
POZNAŃ |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
260 |
Patrycjusz |
Gramowski |
1984 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
261 |
Monika |
Mantaj |
1979 |
Oborniki |
Czarownice |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
262 |
Zofia |
Bednarska |
1948 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
263 |
Dorota |
Kozłowska |
1971 |
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
NW 5 km |
A |
w parze |
ID team |
|
264 |
Anna |
Paczyńska |
1969 |
Mosina |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
265 |
Maciej |
Rudawski |
1983 |
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
266 |
Aneta |
Krukowska |
1972 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
267 |
Tomasz |
Olejniczak |
1968 |
Zielonka |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
268 |
Sławomir |
Wichniarek |
1978 |
Ostroróg |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
269 |
Małgorzata |
Molińska |
1959 |
Poznań |
|
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
270 |
Iwona |
Maślanka |
1971 |
Śmigel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
271 |
Tomasz |
Przybyłowicz |
1981 |
Środa Wielkopolska |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
272 |
Danuta |
Grześkowiak |
19601960 |
Grodzisk Wlkp. |
GRODZIKI KLUB BIEGAZA |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
273 |
Agata |
Surdyk |
1966 |
Golęczewo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
274 |
Grzegorz |
Maciejewski |
1961 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
275 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
w parze |
On zimny & Ona gorąca |
|
276 |
Anna |
Wróblewska |
1976 |
Krzyszkowo |
ROXKIJE Rokietnica |
NW 5 km |
A |
w parze |
A R brygada |
|
277 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
278 |
Ireneusz |
Rogala |
1963 |
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
NW 5 km |
A |
w parze |
ID team |
|
279 |
Roman |
Madejski |
1952 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
A R brygada |
|
280 |
Kinga |
Juskowiak |
1978 |
Poznań |
DRUŻYNA SZPIKU |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
281 |
Danuta |
Brzezińska |
1984 |
Śmigiel |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
282 |
Jerzy |
Zacharski |
1962 |
Trzcianka |
Fabryka Nordica Trzcianka |
NW 5 km |
A |
w parze |
Basia i Jurek |
|
283 |
Małgorzata |
Szabelska |
1966 |
Mosina |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
284 |
Małgosia |
Rachuta |
1982 |
Kórnik |
Ekipa Parkun Kórnik |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
285 |
Lidia |
Ryś |
1964 |
Kórnik |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
286 |
Zuzanna |
Bielecka |
1982 |
Warszawa |
K.S. Victoria Potęgowo |
NW 5 km |
A |
w parze |
On zimny & Ona gorąca |
|
287 |
Barbara |
Zacharska |
1964 |
Trzcianka |
Fabryka Nodrica Trzcinka |
NW 5 km |
A |
w parze |
Basia i Jurek |
|
288 |
Mateusz |
Tomczak |
1990 |
Serby |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
289 |
Maciej |
Kozłowski |
1962 |
Leszno |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
290 |
Sebastian |
Dworzyński |
1979 |
Miały |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
w parze |
W+S Dworki Team |
|
291 |
Magdalena |
Stachowiak |
19781978 |
KONARZEWO |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
292 |
Magdalena |
Zygmanowska |
1976 |
Szczytniki |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
293 |
Dorota |
Ołowecka |
1955 |
Wrocław |
Wrocław |
NW 5 km |
A |
w parze |
Dorota i Tadeusz |
|
294 |
Renata |
Augustyn |
1967 |
Kaźmierz |
Sportowy Kaźmierz |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
295 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
1981 |
Miały |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
w parze |
W+S Dworki Team |
|
296 |
Asia |
Kołodziejczak |
1969 |
Sochaczew |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Mama i córka team |
|
297 |
Patryk |
Jaśkowski |
1984 |
Kościan |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
298 |
Katarzyna |
Zawiślak |
1976 |
Miękowo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
299 |
Tadeusz |
Berger |
1953 |
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
NW 5 km |
A |
w parze |
Dorota i Tadeusz |
|
300 |
Lidia |
Serówka |
1972 |
Piła |
|
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|