101 |
Tomasz |
Olejniczak |
1968 |
Zielonka |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
102 |
Krzysztof |
Nieznalski |
1989 |
Poznań |
TORPOL RUNING TEAM |
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
103 |
Kinga |
Juskowiak |
1978 |
Poznań |
DRUŻYNA SZPIKU |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
104 |
Inna |
Ukrainska |
1989 |
Gdańsk |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
105 |
Wiesław |
Wiącek |
1948 |
Skoki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
106 |
Krystian |
Zych |
1976 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
107 |
Iwona |
Witucka |
1987 |
Poznań |
|
bieg 10km |
B |
indywidualna |
|
|
108 |
Paulina |
Sech |
1986 |
Klenica |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
109 |
Jakub |
Jakubowski |
1978 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
110 |
Izabella |
Kontowska |
1981 |
Oborniki |
NORDIC TEAM OBORNIKI |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
111 |
Bogumiła |
Silska |
1960 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
112 |
Marcin |
Bilski |
1987 |
Poznań |
M&M |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
113 |
Paweł |
Janicki |
19881988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
114 |
Piotr |
Szott |
19581958 |
Poznań |
Le-Biega |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
115 |
Krzysztof |
Dopierała |
1995 |
Przykona |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
116 |
Błażej |
Knap |
1991 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
117 |
Agnieszka |
Staśkowiak |
1973 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
118 |
Lidia |
Ryś |
1964 |
Kórnik |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
119 |
Bartek |
Michalski |
1984 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
120 |
Patryk |
Bobecki |
1983 |
Poznań |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
121 |
ADRIAN |
BOROWSKI |
1992 |
PRZEŹMIEROWO |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
122 |
Dominik |
Siwa |
1979 |
Poznań |
Torpol Running Team |
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
123 |
Małgosia |
Rachuta |
1982 |
Kórnik |
Ekipa Parkun Kórnik |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
124 |
Tomasz |
Przybyłowicz |
1981 |
Środa Wielkopolska |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
125 |
Mariusz |
Adamczyk |
1973 |
Gniezno |
Altom Gniezno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
126 |
Dorota |
Bartosiewicz |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
127 |
Katarzyna |
Elias |
1965 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
128 |
Natalia |
Statkiewicz |
1986 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
129 |
Magdalena |
Zygmanowska |
1976 |
Szczytniki |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
130 |
Grzegorz |
Maciejewski |
1961 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
131 |
Martyna |
Przybylak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
132 |
Błażej |
Budny |
1985 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
133 |
Patrycja |
Nowak |
1998 |
Daszewice |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
134 |
Mateusz |
Szymczak |
1989 |
Poznań |
Pimp My Shoes |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
135 |
Adam |
Stawicki |
1966 |
Oborniki |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
136 |
Ligia |
Kaczmarek |
2000 |
Poznan |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
137 |
Jadwiga |
Duda -Krzemieniewska |
1957 |
Szamotuły |
KB Szamotuły |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
138 |
Magdalena |
Stachowiak |
19781978 |
KONARZEWO |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
139 |
Kinga |
Tomaszewska |
1999 |
Krosno |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
140 |
Daria |
Konarczyk |
1996 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
141 |
Hubert |
Stanisławski |
1990 |
Gostyń |
|
bieg 10km |
B |
indywidualna |
|
|
142 |
Barbara |
Jedynak |
1982 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
143 |
Robert |
Dwóżnik |
1968 |
Wronki |
DAM RADĘ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
144 |
Michał |
Dotka |
1980 |
Granowo |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
145 |
Maciej |
Rudawski |
1983 |
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
146 |
Ryszard |
Baczyński |
1965 |
Damaslawek |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
147 |
Paulina |
Stolarek |
1993 |
Poddębice |
Zdyszani.pl |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
148 |
Marika |
Baczyńska |
1999 |
Promnice |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
149 |
Paulina |
Okonek |
1990 |
Suchy Las |
uroczyPrezent Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
150 |
Magdalena |
Chrząszcz |
1992 |
Sochaczew |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
151 |
Katarzyna |
Zawiślak |
1976 |
Miękowo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
152 |
JERZY |
CHOLEWA |
1961 |
POZNAŃ |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
153 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
1985 |
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
154 |
Dariusz |
Bielawiak |
1981 |
Oborniki |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
155 |
Jarek |
Jackowiak |
1961 |
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
156 |
Sławomir |
Urbaniak |
1972 |
Ślesin |
BRAK |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
157 |
Beata |
Sabiłło |
1978 |
Krosno |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
158 |
Barbara |
Dworzyńska |
1956 |
Poznań |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
159 |
Agnieszka |
Małecka |
1983 |
Gadki |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
160 |
Ella |
Markulak |
1976 |
ŻaryCF |
CFZ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
161 |
Małgorzata |
Molińska |
1959 |
Poznań |
|
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
162 |
Justyna |
Liskowiak |
1982 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
163 |
Kamil |
Łokietek |
1989 |
Żerków |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
164 |
Witold |
Gertig |
1975 |
Pobiedziska |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
165 |
Michał Hubert |
Bilski |
1998 |
Poznań |
M&M |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
166 |
Sławomir |
Wichniarek |
1978 |
Ostroróg |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
167 |
Ewa |
Kramer-Dwóżnik |
1968 |
Wronki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
168 |
Patryk |
Jaśkowski |
1984 |
Kościan |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
169 |
Danuta |
Brzezińska |
1984 |
Śmigiel |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
170 |
Iwona |
Maślanka |
1971 |
Śmigel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
171 |
Andrzej |
Baczyński |
1972 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
172 |
Daniel |
Staszewski |
1984 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
173 |
Anna |
Mikuła |
1977 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
174 |
Kacper |
Maciński |
2000 |
Promnice |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
175 |
Ilona |
Gawęda |
1984 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Ilona & Marek |
|
176 |
Marek |
Czaplicki |
1982 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Ilona & Marek |
|
177 |
Dawid |
Grzybowski |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Grzybek i Halinka |
|
178 |
Beata |
Grzybowska |
1987 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Grzybek i Halinka |
|
179 |
Dorota |
Teretyka |
1974 |
Kamionki |
Banici Ultra |
bieg 5km |
A |
w parze |
Dori i Jack |
|
180 |
Łukasz |
Kuśmirek |
1982 |
Kamionki |
Banici Ultra |
bieg 5km |
A |
w parze |
Dori i Jack |
|
181 |
Anna |
Sternal |
1976 |
Grodzisk Wielkopolski |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Wiecznie młodzi |
|
182 |
Sebastian |
Sternal |
1976 |
Grodzisk Wielkopolski |
Grodziski klub biegacza |
bieg 5km |
A |
w parze |
Wiecznie młodzi |
|
183 |
Przemysław |
Dembski |
1982 |
Kórnik |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Madziunia&Przemuś na zawsze |
|
184 |
Magdalena |
Filipiak |
1978 |
Opalenica |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Madziunia&Przemuś na zawsze |
|
185 |
Monika |
Kruszewska |
1989 |
Luboń |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Kruszynki |
|
186 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
1992 |
Luboń |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Kruszynki |
|
187 |
Iwona |
Kuśmirek |
1986 |
Kamionki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Rakieta & Kusza |
|
188 |
Michał |
Kuśmirek |
1985 |
Kamionki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Rakieta & Kusza |
|
189 |
Tomasz |
Mantas |
1973 |
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
190 |
Agnieszk |
Kijak |
1987 |
Robakowo |
Fraszkowanieibieganie.blogspot.com |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
191 |
Zofia |
Bednarska |
1948 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
192 |
Józef |
Bednarski |
1946 |
Poznań |
Night Runners |
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
193 |
Paulina |
Skawińska |
1985 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ugi-Bugi |
|
194 |
Jakub |
Magdziński |
1997 |
poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ugi-Bugi |
|
195 |
Kamil |
Kotoński |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Kotonki |
|
196 |
Lidia |
Kotońska |
1996 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Kotonki |
|
197 |
Sławek |
Pawlak |
1976 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
198 |
Anna |
Nosek |
1983 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
199 |
Ola |
Bórkowska |
1989 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
w parze |
Lofciaki |
|
200 |
Mikołaj |
Bórkowski |
1983 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
w parze |
Lofciaki |
|