101 |
Tomasz |
Mantas |
1973 |
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
102 |
ALEKSANDER |
ADAMIAK |
1974 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
ADAMIAK TEAM |
|
103 |
Martyna |
Bruch |
1997 |
Witkowo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
104 |
Dominika |
Majchrowicz |
1996 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
105 |
Honorata |
Zboralska |
1975 |
Inowrocław |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
106 |
Jolanta |
Małecka |
1983 |
Miękowo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
107 |
Andrzej |
Czapczyk |
1959 |
Bytyń |
Ciacha i Czapy |
bieg 5km |
A |
w parze |
Cicha I Czapa |
|
108 |
Kinga |
Koschińska |
1996 |
Pamiątkowo |
Siostry Kanae |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
109 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznań |
Przeszczepki |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
110 |
Emi |
Kołodziejczak |
2006 |
Sochaczew |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Mama i córka team |
|
111 |
Dominika |
Osóbka |
1993 |
Strzelce Opolskie |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Just Married |
|
112 |
Mateusz |
Brzykcy |
1993 |
Poznań |
FC Wągrowiec (Żnin) |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
113 |
Damian |
Kluczyk |
1995 |
Gniezno |
KB Czarne Wilki |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
114 |
Sebastian |
Sternal |
1976 |
Grodzisk Wielkopolski |
Grodziski klub biegacza |
bieg 5km |
A |
w parze |
Wiecznie młodzi |
|
115 |
Artur |
Jasiczak |
1990 |
Dopiewo |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Królowie |
|
116 |
Monika |
Nowak |
1980 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
117 |
Milena |
Zielińska |
1984 |
Zalasewo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
118 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
w parze |
Biegacze Celebryci |
|
119 |
Robert |
Dwóżnik |
1968 |
Wronki |
DAM RADĘ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
120 |
Martyna |
Przybylak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
121 |
Maciej |
Goździcki |
2002 |
Strzelce Krajeńskie |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Lil&Macios |
|
122 |
Katarzyna |
Elias |
1965 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
123 |
Ryszard |
Baczyński |
1965 |
Damaslawek |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
124 |
Mateusz |
Szymczak |
1989 |
Poznań |
Pimp My Shoes |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
125 |
Mirosław |
Łęc |
1973 |
Pobiedziska |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Anita i Mirek -25 lat razem |
|
126 |
Józef |
Bednarski |
1946 |
Poznań |
Night Runners |
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
127 |
Paulina |
Okonek |
1990 |
Suchy Las |
uroczyPrezent Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
128 |
Michał |
Gawęcki |
1988 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Gawęsiaki |
|
129 |
Łukasz |
Mojsiejczuk |
19871987 |
Poznań |
31. BLT |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
130 |
Patrycja |
Ziółkowska |
1995 |
Skórzewo |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Pinky i Mózg |
|
131 |
Daria |
Trybuś |
1994 |
Śrem |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
132 |
Anna |
Rzymkowska |
1988 |
Kliny |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
133 |
Arleta |
Kruszka |
1964 |
Poznań |
MARSZ po zdrowie |
NW 5 km |
A |
w parze |
Agnieszka i Arleta NW |
|
134 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
135 |
Stefan |
Kuchta |
1960 |
Kłecko |
Edukacja Lubasz |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
136 |
Sławek |
Pawlak |
1976 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
137 |
Ilona |
Lewandowska |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
138 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
139 |
Justyna |
Ostropolska |
1971 |
Dąbrówka |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
140 |
MICHAŁ |
OGONOWSKI |
1980 |
Wrocław |
MRC |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
141 |
Natalia |
Losiak |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
142 |
Inna |
Ukrainska |
1989 |
Gdańsk |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
143 |
Anna |
Jacewicz |
19831983 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
144 |
Agata |
Wojczeska-Sałata |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Sałatki |
|
145 |
Anna |
Kufel |
1993 |
Opalenica |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ania i Mateusz |
|
146 |
Ewa |
Kramer-Dwóżnik |
1968 |
Wronki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
147 |
Jarek |
Jackowiak |
1961 |
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
148 |
Justyna |
Liskowiak |
1982 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
149 |
Marek |
Czaplicki |
1982 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Ilona & Marek |
|
150 |
Andrzej |
Baczyński |
1972 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
151 |
Bartosz |
Mantaj |
1984 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
BartUla |
|
152 |
Witold |
Gertig |
1975 |
Pobiedziska |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
153 |
Agnieszk |
Kijak |
1987 |
Robakowo |
Fraszkowanieibieganie.blogspot.com |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
154 |
Angelika |
Król |
1992 |
Dopiewo |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Królowie |
|
155 |
Barbara |
Dworzyńska |
1956 |
Poznań |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
156 |
Martyna |
Słomka |
1990 |
Kiekrz |
Owoc Biega |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
157 |
Małgorzata |
Jędrzejak |
1996 |
Skórzewo |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Pinky i Mózg |
|
158 |
Paweł |
Rutkowski |
1984 |
Tarnowo Podgórne |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Dory y Pawelos |
|
159 |
Jacek |
Małolepszy |
1991 |
Konin |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
160 |
Karolina |
Flegel-Fetter |
1982 |
POZNAŃ |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
161 |
Natalia |
Lisewska |
1989 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Lisy |
|
162 |
Karol |
Kuchta |
1992 |
Kłecko |
Luboń |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
163 |
Anna |
Nosek |
1983 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
164 |
Tomasz |
Golczewski |
1978 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
165 |
Mateusz |
Nowak |
1993 |
Opalenica |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ania i Mateusz |
|
166 |
Leszek |
Baczyński |
1964 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
w parze |
Babcia i Dziadek |
|
167 |
ADRIAN |
BOROWSKI |
1992 |
PRZEŹMIEROWO |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
168 |
Marcin |
Bilski |
1987 |
Poznań |
M&M |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
169 |
Agnieszka |
Staśkowiak |
1973 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
170 |
Paulina |
Sech |
1986 |
Klenica |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
171 |
Mariusz |
Adamczyk |
1973 |
Gniezno |
Altom Gniezno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
172 |
Piotr |
Szott |
19581958 |
Poznań |
Le-Biega |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
173 |
Michał |
Sałata |
1985 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Sałatki |
|
174 |
Olga |
Staromłyńska |
1988 |
Poznań |
Janusze Biegania |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
175 |
Sara |
Nowak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
176 |
Patrycjusz |
Gramowski |
1984 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
177 |
Ilona |
Gawęda |
1984 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Ilona & Marek |
|
178 |
Grzegorz |
Jurecki |
1974 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
179 |
Urszula |
Mantaj |
1984 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
BartUla |
|
180 |
Monika |
Mantaj |
1979 |
Oborniki |
Czarownice |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
181 |
Zofia |
Bednarska |
1948 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
182 |
Ewelina |
Domagała |
1991 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
183 |
Jacek |
Majchrzak |
1993 |
Puszczykowo |
WSEiT Poznań |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
184 |
Tomasz |
Mejer |
1981 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
185 |
Dorota |
Kozłowska |
1971 |
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
NW 5 km |
A |
w parze |
ID team |
|
186 |
Anna |
Paczyńska |
1969 |
Mosina |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
187 |
Dorota |
Mizera |
1986 |
Tarnowo Podgórne |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Dory y Pawelos |
|
188 |
Szymon |
Chojnacki |
1998 |
Ślesin |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
189 |
Maja |
Przyszczypkowska |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
190 |
Piotr |
Lisewski |
1983 |
Poznan |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Lisy |
|
191 |
Marek |
Pućka |
1975 |
Gniezno |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Monika i Marek |
|
192 |
Ola |
Bórkowska |
1989 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
w parze |
Lofciaki |
|
193 |
Sławomir |
Pawlak |
1970 |
Poznań |
Biegam bo lubię |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
194 |
Karolina |
Staśkowiak |
1986 |
Opalenica |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Karolina i Arek |
|
195 |
Dorota |
Baczyńska |
1968 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
w parze |
Babcia i Dziadek |
|
196 |
Maciej |
Rudawski |
1983 |
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
197 |
Jarosław |
Ciastowski |
19591959 |
Poznań |
Ciacha i Czapy |
bieg 5km |
A |
w parze |
4C BIEGA |
|
198 |
Daria |
Konarczyk |
1996 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
199 |
Przemysław |
Dembski |
1982 |
Kórnik |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Madziunia&Przemuś na zawsze |
|
200 |
Marika |
Baczyńska |
1999 |
Promnice |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|