1 |
Magdalena |
Długa |
1984 |
Złotów |
TEAM TERMINATORun |
bieg 5km |
A |
w parze |
Magda i Jacek |
|
2 |
Bartosz |
Mantaj |
1984 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
BartUla |
|
3 |
Urszula |
Mantaj |
1984 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
BartUla |
|
4 |
Grzegorz |
Szczepanek |
1988 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
5 |
Tomasz |
Olejniczak |
1968 |
Zielonka |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
6 |
Agnieszka |
Skrzypczyńska |
1976 |
Zielona Góra |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
7 |
Sławek |
Pawlak |
1976 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
8 |
Anna |
Nosek |
1983 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
9 |
Julia |
Gwara |
2004 |
Zielona Góra |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
10 |
Kamil |
Łokietek |
1989 |
Żerków |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
11 |
Marlena |
Wawrzyniak |
1979 |
Żerków |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
12 |
Patryk |
Wawrzyniak |
1999 |
żerków |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
13 |
Ella |
Markulak |
1976 |
ŻaryCF |
CFZ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
14 |
Zbyszek |
Markulak |
1973 |
Żary |
CFZ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
15 |
Karolina |
Sobczak |
1987 |
zalasewo |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
mama i sopelki |
|
16 |
Paula |
Niwińska |
1995 |
Zalasewo |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
17 |
Milena |
Zielińska |
1984 |
Zalasewo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
18 |
Robert |
Dwóżnik |
1968 |
Wronki |
DAM RADĘ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
19 |
Ewa |
Kramer-Dwóżnik |
1968 |
Wronki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
20 |
Agata |
Zuchowska |
1982 |
Wrocław |
Władek Team |
bieg 10km |
A |
w parze |
Władek i My |
|
21 |
Dorota |
Ołowecka |
1955 |
Wrocław |
Wrocław |
NW 5 km |
A |
w parze |
Dorota i Tadeusz |
|
22 |
MICHAŁ |
OGONOWSKI |
1980 |
Wrocław |
MRC |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
23 |
Martyna |
Bruch |
1997 |
Witkowo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
24 |
Julia |
Kończyk |
1991 |
Wierzyce |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
25 |
Zuzanna |
Bielecka |
1982 |
Warszawa |
K.S. Victoria Potęgowo |
NW 5 km |
A |
w parze |
On zimny & Ona gorąca |
|
26 |
Andrzej |
Baczyński |
1972 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
27 |
Leszek |
Baczyński |
1964 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
w parze |
Babcia i Dziadek |
|
28 |
Dorota |
Baczyńska |
1968 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
w parze |
Babcia i Dziadek |
|
29 |
Bartek |
Michalski |
1984 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
30 |
Jakub |
Michalski |
1985 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
31 |
Dorota |
Kownacka |
1978 |
Twardogóra |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Jak biegać to razem |
|
32 |
Robert |
Kownacki |
1977 |
Twardogóra |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Jak biegać to razem |
|
33 |
Maciej |
Rudawski |
1983 |
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
34 |
Jerzy |
Zacharski |
1962 |
Trzcianka |
Fabryka Nordica Trzcianka |
NW 5 km |
A |
w parze |
Basia i Jurek |
|
35 |
Barbara |
Zacharska |
1964 |
Trzcianka |
Fabryka Nodrica Trzcinka |
NW 5 km |
A |
w parze |
Basia i Jurek |
|
36 |
Ewa |
Kotyla-Pietrzak |
1975 |
Tarnowo Podgórne |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
37 |
Paweł |
Rutkowski |
1984 |
Tarnowo Podgórne |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Dory y Pawelos |
|
38 |
Dorota |
Mizera |
1986 |
Tarnowo Podgórne |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Dory y Pawelos |
|
39 |
Jacek |
Potok |
1991 |
Tarnow |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
JacieWerce |
|
40 |
Magdalena |
Zygmanowska |
1976 |
Szczytniki |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
41 |
Rafał |
Jędraszczyk |
1988 |
Szczecin |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
42 |
Natalia |
Adamkowska |
1989 |
Szczecin |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
43 |
Jadwiga |
Duda -Krzemieniewska |
1957 |
Szamotuły |
KB Szamotuły |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
44 |
MARIUSZ |
RUDZEWICZ |
1984 |
Świnoujście |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
45 |
Mirosław |
Kubiak |
1965 |
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
bieg 5km |
A |
w parze |
Z przyjacielem to nie zdrada |
|
46 |
Monika |
Dziembowska |
1984 |
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
bieg 5km |
A |
w parze |
Z przyjacielem to nie zdrada |
|
47 |
Bogumiła |
Andrzejak |
1969 |
Suchy Las |
ruukki |
bieg 10km |
A |
w parze |
B&R |
|
48 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 5km |
A |
w parze |
Biegające Misie |
|
49 |
Laura |
Mętel |
1992 |
Suchy Las |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Biegające Misie |
|
50 |
Paulina |
Okonek |
1990 |
Suchy Las |
uroczyPrezent Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
51 |
Rafał |
Andrzejak |
1970 |
Suchy Las |
Bywaj W Bramie |
bieg 10km |
A |
w parze |
B&R |
|
52 |
Michał |
Osóbka |
1996 |
Strzelce Opolskie |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Just Married |
|
53 |
Dominika |
Osóbka |
1993 |
Strzelce Opolskie |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Just Married |
|
54 |
Maciej |
Goździcki |
2002 |
Strzelce Krajeńskie |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Lil&Macios |
|
55 |
Tomasz |
Przybyłowicz |
1981 |
Środa Wielkopolska |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
56 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
1985 |
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
57 |
Daria |
Trybuś |
1994 |
Śrem |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
58 |
Magdalena |
Chrząszcz |
1992 |
Sochaczew |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
59 |
Asia |
Kołodziejczak |
1969 |
Sochaczew |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Mama i córka team |
|
60 |
Emi |
Kołodziejczak |
2006 |
Sochaczew |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Mama i córka team |
|
61 |
Danuta |
Brzezińska |
1984 |
Śmigiel |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
62 |
Iwona |
Maślanka |
1971 |
Śmigel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
63 |
Sławomir |
Urbaniak |
1972 |
Ślesin |
BRAK |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
64 |
Szymon |
Chojnacki |
1998 |
Ślesin |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
65 |
Jakub |
Myszczyński |
1993 |
Skwierzyna |
--- |
bieg 5km |
A |
w parze |
Słodziaki :D |
|
66 |
Agnieszka |
Borowska |
1971 |
Skórzewo |
Letri |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
67 |
Dariusz |
Sienniak |
1969 |
Skórzewo |
Kangur Skórzewo |
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
68 |
Sebastian |
Ćmil |
1993 |
Skórzewo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
69 |
Patrycja |
Ziółkowska |
1995 |
Skórzewo |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Pinky i Mózg |
|
70 |
Małgorzata |
Jędrzejak |
1996 |
Skórzewo |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Pinky i Mózg |
|
71 |
Wiesław |
Wiącek |
1948 |
Skoki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
72 |
Paweł |
Flank |
1974 |
Siechnice |
Władek Team |
bieg 10km |
A |
w parze |
Władek i My |
|
73 |
Mateusz |
Tomczak |
1990 |
Serby |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
74 |
Asia |
Masztalerz |
1989 |
SĘDZINKO |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Asia i Tomek |
|
75 |
Toek |
Masztalerz |
1985 |
SĘDZINKO |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Asia i Tomek |
|
76 |
Alina |
Galbas |
1983 |
Rokietnica |
ruukki |
bieg 5km |
B |
w parze |
Komosa z Budyniem |
|
77 |
Tomasz |
Budny |
1982 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Komosa z Budyniem |
|
78 |
Ewelina |
Domagała |
1991 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
79 |
Daria |
Konarczyk |
1996 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
80 |
Natalia |
Domagała |
1996 |
Rokietnica |
Siostry Kanae |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
81 |
Anna |
Niespodziana |
1982 |
Rogoźno |
Rogoziński Klub Biegacza |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
82 |
Tomasz |
Mantas |
1973 |
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
83 |
Agnieszk |
Kijak |
1987 |
Robakowo |
Fraszkowanieibieganie.blogspot.com |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
84 |
Emilia |
Jaróżek |
2007 |
Rawicz |
Gorylki |
bieg 5km |
A |
w parze |
Zuzia i Emilka |
|
85 |
AGA |
Kubacka |
1994 |
Radzyny |
Sportowy Kaźmierz |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
86 |
Jacek |
Majchrzak |
1993 |
Puszczykowo |
WSEiT Poznań |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
87 |
Krzysztof |
Dopierała |
1995 |
Przykona |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
88 |
ADRIAN |
BOROWSKI |
1992 |
PRZEŹMIEROWO |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
89 |
Kacper |
Maciński |
2000 |
Promnice |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
90 |
Marika |
Baczyńska |
1999 |
Promnice |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
91 |
Małgorzata |
Molińska |
1959 |
Poznań |
|
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
92 |
Sylwia |
Antkowiak |
1992 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Łutututu |
|
93 |
Maciej |
Walczuk |
1985 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Monia & Maciey |
|
94 |
Paulina |
Skawińska |
1985 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ugi-Bugi |
|
95 |
Sandra |
Brakowska |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
96 |
Tomasz |
Wimmer |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
97 |
Przemysław |
Jędrych |
1977 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
98 |
Jakub |
Jakubowski |
1978 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
99 |
Magdalena |
Szerszeńska |
1985 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Lukrecjusze |
|
100 |
Anna |
Gawęcka |
1985 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Gawęsiaki |
|