101 |
JERZY |
CHOLEWA |
1961 |
POZNAŃ |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
102 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
1985 |
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
103 |
Dariusz |
Bielawiak |
1981 |
Oborniki |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
104 |
Jarek |
Jackowiak |
1961 |
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
105 |
Sławomir |
Urbaniak |
1972 |
Ślesin |
BRAK |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
106 |
Beata |
Sabiłło |
1978 |
Krosno |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
107 |
Barbara |
Dworzyńska |
1956 |
Poznań |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
108 |
Agnieszka |
Małecka |
1983 |
Gadki |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
109 |
Ella |
Markulak |
1976 |
ŻaryCF |
CFZ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
110 |
Małgorzata |
Molińska |
1959 |
Poznań |
|
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
111 |
Justyna |
Liskowiak |
1982 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
112 |
Kamil |
Łokietek |
1989 |
Żerków |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
113 |
Witold |
Gertig |
1975 |
Pobiedziska |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
114 |
Michał Hubert |
Bilski |
1998 |
Poznań |
M&M |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
115 |
Sławomir |
Wichniarek |
1978 |
Ostroróg |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
116 |
Ewa |
Kramer-Dwóżnik |
1968 |
Wronki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
117 |
Patryk |
Jaśkowski |
1984 |
Kościan |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
118 |
Danuta |
Brzezińska |
1984 |
Śmigiel |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
119 |
Iwona |
Maślanka |
1971 |
Śmigel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
120 |
Andrzej |
Baczyński |
1972 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
121 |
Daniel |
Staszewski |
1984 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
122 |
Anna |
Mikuła |
1977 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
123 |
Kacper |
Maciński |
2000 |
Promnice |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
124 |
Jolanta |
Małecka |
1983 |
Miękowo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
125 |
Mateusz |
Tomczak |
1990 |
Serby |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
126 |
Michał |
Egler |
1965 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
127 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznań |
Przeszczepki |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
128 |
Mateusz |
Hurysz |
1992 |
Poznań |
Biegacz z Poznania - República Dominicana |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
129 |
Sebastian |
POWIŃSKI |
1982 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
130 |
Sara |
Nowak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
131 |
Honorata |
Zboralska |
1975 |
Inowrocław |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
132 |
Jacek |
Majchrzak |
1993 |
Puszczykowo |
WSEiT Poznań |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
133 |
Martyna |
Bruch |
1997 |
Witkowo |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
134 |
Zbyszek |
Markulak |
1973 |
Żary |
CFZ |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
135 |
Agata |
Surdyk |
1966 |
Golęczewo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
136 |
Patrycjusz |
Gramowski |
1984 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
137 |
Iwona |
Chwiałkowska |
1969 |
Oborniki |
Czarownice Oborniki |
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
138 |
Marlena |
Wawrzyniak |
1979 |
Żerków |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
139 |
Monika |
Mantaj |
1979 |
Oborniki |
Czarownice |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
140 |
Kinga |
Koschińska |
1996 |
Pamiątkowo |
Siostry Kanae |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
141 |
Bartosz |
Tasarek |
1993 |
Poznań |
|
bieg 10km |
B |
indywidualna |
|
|
142 |
Danuta |
Grześkowiak |
19601960 |
Grodzisk Wlkp. |
GRODZIKI KLUB BIEGAZA |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
143 |
Olga |
Staromłyńska |
1988 |
Poznań |
Janusze Biegania |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
144 |
Dominika |
Majchrowicz |
1996 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
145 |
Piotr |
Bielawski |
1985 |
GRANOWO |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
146 |
Grzegorz |
Jurecki |
1974 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
147 |
Maciej |
Kozłowski |
1962 |
Leszno |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
148 |
Julia |
Kończyk |
1991 |
Wierzyce |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
149 |
Ewelina |
Domagała |
1991 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
150 |
Angelika |
Nowicka |
1985 |
Biedrusko |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
151 |
Anna |
Rzymkowska |
1988 |
Kliny |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
152 |
Zuzanna |
Buchwald |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
153 |
Piotr |
Rewers |
1993 |
Poznań |
RACIĄŻEK MISTRZEM |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
154 |
MARIUSZ |
RUDZEWICZ |
1984 |
Świnoujście |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
155 |
Grażyna |
Graczyk |
1981 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
156 |
Daria |
Trybuś |
1994 |
Śrem |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
157 |
Grzegorz |
Szczepanek |
1988 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
158 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
159 |
Agnieszka |
Piechocka |
1984 |
Oborniki |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
160 |
Rafał |
Jędraszczyk |
1988 |
Szczecin |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
161 |
Łukasz |
Mojsiejczuk |
19871987 |
Poznań |
31. BLT |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
162 |
Marek |
Geisler |
1959 |
Poznań |
OGNIOCHRON |
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
163 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
164 |
Aneta |
Krukowska |
1972 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
165 |
Mikołaj |
Karcz |
2006 |
Poznań |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
166 |
Patryk |
Wawrzyniak |
1999 |
żerków |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
167 |
Anna |
Kolasińska |
1983 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
168 |
Stefan |
Kuchta |
1960 |
Kłecko |
Edukacja Lubasz |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
169 |
Paula |
Niwińska |
1995 |
Zalasewo |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
170 |
Julia |
Gwara |
2004 |
Zielona Góra |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
171 |
Zuzanna |
Czerniejewicz |
2001 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
indywidualna |
|
|
172 |
Natalia |
Laudańska |
1989 |
Bydgoszcz |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
173 |
Natalia |
Domagała |
1996 |
Rokietnica |
Siostry Kanae |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
174 |
Ilona |
Lewandowska |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
175 |
Marek |
Czaplicki |
1982 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Ilona & Marek |
|
176 |
Ilona |
Gawęda |
1984 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
w parze |
Ilona & Marek |
|
177 |
Dawid |
Grzybowski |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Grzybek i Halinka |
|
178 |
Beata |
Grzybowska |
1987 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Grzybek i Halinka |
|
179 |
Dorota |
Teretyka |
1974 |
Kamionki |
Banici Ultra |
bieg 5km |
A |
w parze |
Dori i Jack |
|
180 |
Łukasz |
Kuśmirek |
1982 |
Kamionki |
Banici Ultra |
bieg 5km |
A |
w parze |
Dori i Jack |
|
181 |
Anna |
Sternal |
1976 |
Grodzisk Wielkopolski |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Wiecznie młodzi |
|
182 |
Sebastian |
Sternal |
1976 |
Grodzisk Wielkopolski |
Grodziski klub biegacza |
bieg 5km |
A |
w parze |
Wiecznie młodzi |
|
183 |
Przemysław |
Dembski |
1982 |
Kórnik |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Madziunia&Przemuś na zawsze |
|
184 |
Magdalena |
Filipiak |
1978 |
Opalenica |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Madziunia&Przemuś na zawsze |
|
185 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
1992 |
Luboń |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Kruszynki |
|
186 |
Monika |
Kruszewska |
1989 |
Luboń |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Kruszynki |
|
187 |
Iwona |
Kuśmirek |
1986 |
Kamionki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Rakieta & Kusza |
|
188 |
Michał |
Kuśmirek |
1985 |
Kamionki |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Rakieta & Kusza |
|
189 |
Tomasz |
Mantas |
1973 |
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
190 |
Agnieszk |
Kijak |
1987 |
Robakowo |
Fraszkowanieibieganie.blogspot.com |
bieg 10km |
A |
w parze |
Zabiegane łasuchy |
|
191 |
Józef |
Bednarski |
1946 |
Poznań |
Night Runners |
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
192 |
Zofia |
Bednarska |
1948 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
193 |
Paulina |
Skawińska |
1985 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ugi-Bugi |
|
194 |
Jakub |
Magdziński |
1997 |
poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ugi-Bugi |
|
195 |
Kamil |
Kotoński |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Kotonki |
|
196 |
Lidia |
Kotońska |
1996 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Kotonki |
|
197 |
Anna |
Nosek |
1983 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
198 |
Sławek |
Pawlak |
1976 |
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
bieg 10km |
A |
w parze |
De Besciaki |
|
199 |
Ola |
Bórkowska |
1989 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
w parze |
Lofciaki |
|
200 |
Mikołaj |
Bórkowski |
1983 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
w parze |
Lofciaki |
|