1 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
w parze |
On zimny & Ona gorąca |
|
2 |
Grzegorz |
Maciejewski |
1961 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
3 |
Anna |
Wróblewska |
1976 |
Krzyszkowo |
ROXKIJE Rokietnica |
NW 5 km |
A |
w parze |
A R brygada |
|
4 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
5 |
Ireneusz |
Rogala |
1963 |
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
NW 5 km |
A |
w parze |
ID team |
|
6 |
Roman |
Madejski |
1952 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
A R brygada |
|
7 |
Kinga |
Juskowiak |
1978 |
Poznań |
DRUŻYNA SZPIKU |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
8 |
Danuta |
Brzezińska |
1984 |
Śmigiel |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
9 |
Jerzy |
Zacharski |
1962 |
Trzcianka |
Fabryka Nordica Trzcianka |
NW 5 km |
A |
w parze |
Basia i Jurek |
|
10 |
Małgorzata |
Szabelska |
1966 |
Mosina |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
11 |
Małgosia |
Rachuta |
1982 |
Kórnik |
Ekipa Parkun Kórnik |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
12 |
Lidia |
Ryś |
1964 |
Kórnik |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
13 |
Zuzanna |
Bielecka |
1982 |
Warszawa |
K.S. Victoria Potęgowo |
NW 5 km |
A |
w parze |
On zimny & Ona gorąca |
|
14 |
Barbara |
Zacharska |
1964 |
Trzcianka |
Fabryka Nodrica Trzcinka |
NW 5 km |
A |
w parze |
Basia i Jurek |
|
15 |
Mateusz |
Tomczak |
1990 |
Serby |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
16 |
Maciej |
Kozłowski |
1962 |
Leszno |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
17 |
Sebastian |
Dworzyński |
1979 |
Miały |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
w parze |
W+S Dworki Team |
|
18 |
Magdalena |
Stachowiak |
19781978 |
KONARZEWO |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
19 |
Magdalena |
Zygmanowska |
1976 |
Szczytniki |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
20 |
Dorota |
Ołowecka |
1955 |
Wrocław |
Wrocław |
NW 5 km |
A |
w parze |
Dorota i Tadeusz |
|
21 |
Renata |
Augustyn |
1967 |
Kaźmierz |
Sportowy Kaźmierz |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
22 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
1981 |
Miały |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
w parze |
W+S Dworki Team |
|
23 |
Patryk |
Jaśkowski |
1984 |
Kościan |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
24 |
Katarzyna |
Zawiślak |
1976 |
Miękowo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
25 |
Asia |
Kołodziejczak |
1969 |
Sochaczew |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Mama i córka team |
|
26 |
Tadeusz |
Berger |
1953 |
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
NW 5 km |
A |
w parze |
Dorota i Tadeusz |
|
27 |
Lidia |
Serówka |
1972 |
Piła |
|
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
28 |
Izabella |
Kontowska |
1981 |
Oborniki |
NORDIC TEAM OBORNIKI |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
29 |
Honorata |
Zboralska |
1975 |
Inowrocław |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
30 |
Iwona |
Chwiałkowska |
1969 |
Oborniki |
Czarownice Oborniki |
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
31 |
Jolanta |
Małecka |
1983 |
Miękowo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
32 |
Agnieszka |
Dudek |
1974 |
Granowo |
MARSZ po zdrowie |
NW 5 km |
B |
w parze |
Agnieszka i Arleta NW |
|
33 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznań |
Przeszczepki |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
34 |
Emi |
Kołodziejczak |
2006 |
Sochaczew |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Mama i córka team |
|
35 |
Józef |
Bednarski |
1946 |
Poznań |
Night Runners |
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
36 |
Paulina |
Okonek |
1990 |
Suchy Las |
uroczyPrezent Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
37 |
Anna |
Rzymkowska |
1988 |
Kliny |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
38 |
Arleta |
Kruszka |
1964 |
Poznań |
MARSZ po zdrowie |
NW 5 km |
A |
w parze |
Agnieszka i Arleta NW |
|
39 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
40 |
Stefan |
Kuchta |
1960 |
Kłecko |
Edukacja Lubasz |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
41 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
42 |
Natalia |
Losiak |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
43 |
Anna |
Jacewicz |
19831983 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
44 |
Justyna |
Liskowiak |
1982 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
45 |
Barbara |
Dworzyńska |
1956 |
Poznań |
Dworki Team |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
46 |
Karolina |
Flegel-Fetter |
1982 |
POZNAŃ |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
47 |
Patrycjusz |
Gramowski |
1984 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
48 |
Monika |
Mantaj |
1979 |
Oborniki |
Czarownice |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
49 |
Zofia |
Bednarska |
1948 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
w parze |
Złote Gody |
|
50 |
Dorota |
Kozłowska |
1971 |
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
NW 5 km |
A |
w parze |
ID team |
|
51 |
Anna |
Paczyńska |
1969 |
Mosina |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
52 |
Maciej |
Rudawski |
1983 |
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
53 |
Aneta |
Krukowska |
1972 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
54 |
Tomasz |
Olejniczak |
1968 |
Zielonka |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
55 |
Małgorzata |
Molińska |
1959 |
Poznań |
|
NW 5 km |
B |
indywidualna |
|
|
56 |
Iwona |
Maślanka |
1971 |
Śmigel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
57 |
Sławomir |
Wichniarek |
1978 |
Ostroróg |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
58 |
Tomasz |
Przybyłowicz |
1981 |
Środa Wielkopolska |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
59 |
Danuta |
Grześkowiak |
19601960 |
Grodzisk Wlkp. |
GRODZIKI KLUB BIEGAZA |
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
60 |
Agata |
Surdyk |
1966 |
Golęczewo |
|
NW 5 km |
A |
indywidualna |
|
|
61 |
Ewa |
Kotyla-Pietrzak |
1975 |
Tarnowo Podgórne |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
62 |
Emilia |
Jaróżek |
2007 |
Rawicz |
Gorylki |
bieg 5km |
A |
w parze |
Zuzia i Emilka |
|
63 |
Małgorzata |
Małecka |
1985 |
Gniezno |
Szaleni Biegacze Gniezno |
bieg 5km |
A |
w parze |
Gosia Paweł Biegają |
|
64 |
Agnieszka |
Borowska |
1971 |
Skórzewo |
Letri |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
65 |
Karolina |
Sobczak |
1987 |
zalasewo |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
mama i sopelki |
|
66 |
Jakub |
Magdziński |
1997 |
poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ugi-Bugi |
|
67 |
AGA |
Kubacka |
1994 |
Radzyny |
Sportowy Kaźmierz |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
68 |
Ilona |
Chałubińska |
1989 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
69 |
Patrycja |
Nowak |
1998 |
Daszewice |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
70 |
Kinga |
Tomaszewska |
1999 |
Krosno |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
71 |
Natalia |
Statkiewicz |
1986 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
72 |
Piotr |
Szczeszek |
1976 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Karcia i Piotr |
|
73 |
Alina |
Galbas |
1983 |
Rokietnica |
ruukki |
bieg 5km |
B |
w parze |
Komosa z Budyniem |
|
74 |
Jakub |
Myszczyński |
1993 |
Skwierzyna |
--- |
bieg 5km |
A |
w parze |
Słodziaki :D |
|
75 |
Dorota |
Kownacka |
1978 |
Twardogóra |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Jak biegać to razem |
|
76 |
Adam |
Zastrow |
1973 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Adam i Daria Maratończyk P |
|
77 |
Norbert |
Zbylut |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Asia i Norbert |
|
78 |
Monika |
Kruszewska |
1989 |
Luboń |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Kruszynki |
|
79 |
Natalia |
Laudańska |
1989 |
Bydgoszcz |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
80 |
Rafał |
Jędraszczyk |
1988 |
Szczecin |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
81 |
Zuzanna |
Jernaą |
2005 |
Masłowo |
Gorylki |
bieg 5km |
B |
w parze |
Emilka i Zuzia |
|
82 |
Dariusz |
Sienniak |
1969 |
Skórzewo |
Kangur Skórzewo |
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
83 |
Kamil |
Kotoński |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Kotonki |
|
84 |
Wiesław |
Wiącek |
1948 |
Skoki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
85 |
Daria |
Lutomska |
1987 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
86 |
JERZY |
CHOLEWA |
1961 |
POZNAŃ |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
87 |
Anna |
Mikuła |
1977 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
88 |
Tomasz |
Budny |
1982 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Komosa z Budyniem |
|
89 |
Paulina |
Musiał |
1992 |
Paterek |
--- |
bieg 5km |
A |
w parze |
Słodziaki :D |
|
90 |
Robert |
Kownacki |
1977 |
Twardogóra |
|
bieg 5km |
B |
w parze |
Jak biegać to razem |
|
91 |
Dominik |
Rogalski |
1992 |
Bąbliniec |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
92 |
Daria |
Łukasiewicz |
1979 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Adam i Daria Maratończyk P |
|
93 |
Jacek |
Melon |
1976 |
Jastrowie |
Run Goku Team |
bieg 5km |
A |
w parze |
Magda i Jacek |
|
94 |
Kamil |
Pazik |
1989 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
w parze |
Ula i Kamil |
|
95 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
1992 |
Luboń |
Maratończyk Poznań |
bieg 5km |
A |
w parze |
Kruszynki |
|
96 |
Oliwia |
Dziankowska |
1999 |
Bydgoszcz |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
97 |
Natalia |
Adamkowska |
1989 |
Szczecin |
|
bieg 5km |
B |
indywidualna |
|
|
98 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 5km |
A |
w parze |
Biegające Misie |
|
99 |
Patryk |
Bobecki |
1983 |
Poznań |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega |
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|
100 |
Bogumiła |
Silska |
1960 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
indywidualna |
|
|