LISTA STARTOWA - IX CHARYTATYWNY BIEG WALENTYNKOWY POZNAŃ 2024
LP | Imię | Nazwisko | Ur | Miasto | Klub sportowy | Dystans | Pakiet | Rywalizacja | Nazwa pary | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Agata | Wojczeska-Sałata | 1984 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Sałatki | ||
202 | Tomasz | Olejniczak | 1968 | Zielonka | NW 5 km | A | indywidualna | |||
203 | Kinga | Juskowiak | 1978 | Poznań | DRUŻYNA SZPIKU | NW 5 km | A | indywidualna | ||
204 | Karolina | Szczeszek | 1976 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Karcia i Piotr | ||
205 | Inna | Ukrainska | 1989 | Gdańsk | bieg 5km | A | indywidualna | |||
206 | Wiesław | Wiącek | 1948 | Skoki | bieg 5km | A | indywidualna | |||
207 | Krystian | Zych | 1976 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
208 | Jadwiga | Duda -Krzemieniewska | 1957 | Szamotuły | KB Szamotuły | bieg 10km | A | indywidualna | ||
209 | Piotr | Szott | 19581958 | Poznań | Le-Biega | bieg 5km | A | indywidualna | ||
210 | Marek | Geisler | 1959 | Poznań | OGNIOCHRON | bieg 10km | A | indywidualna | ||
211 | Jarosław | Ciastowski | 19591959 | Poznań | Ciacha i Czapy | bieg 5km | A | w parze | 4C BIEGA | |
212 | Danuta | Grześkowiak | 19601960 | Grodzisk Wlkp. | GRODZIKI KLUB BIEGAZA | NW 5 km | A | indywidualna | ||
213 | Dariusz | Kołodziejczyk | 1964 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
214 | Leszek | Baczyński | 1964 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 10km | A | w parze | Babcia i Dziadek | |
215 | Katarzyna | Elias | 1965 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
216 | Ryszard | Baczyński | 1965 | Damaslawek | Biegający Górnik Wapno | bieg 10km | A | indywidualna | ||
217 | Adam | Stawicki | 1966 | Oborniki | bieg 10km | A | indywidualna | |||
218 | Dorota | Baczyńska | 1968 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 10km | A | w parze | Babcia i Dziadek | |
219 | Robert | Dwóżnik | 1968 | Wronki | DAM RADĘ | bieg 10km | A | indywidualna | ||
220 | Aleksander | Augustyn | 1969 | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | bieg 10km | A | indywidualna | ||
221 | Bogumiła | Andrzejak | 1969 | Suchy Las | ruukki | bieg 10km | A | w parze | B&R | |
222 | Rafał | Andrzejak | 1970 | Suchy Las | Bywaj W Bramie | bieg 10km | A | w parze | B&R | |
223 | Justyna | Ostropolska | 1971 | Dąbrówka | bieg 10km | A | indywidualna | |||
224 | Sławomir | Urbaniak | 1972 | Ślesin | BRAK | bieg 10km | A | indywidualna | ||
225 | Andrzej | Baczyński | 1972 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 10km | A | indywidualna | ||
226 | Mariusz | Adamczyk | 1973 | Gniezno | Altom Gniezno | bieg 10km | A | indywidualna | ||
227 | Mirosław | Łęc | 1973 | Pobiedziska | bieg 10km | A | w parze | Anita i Mirek -25 lat razem | ||
228 | Zbyszek | Markulak | 1973 | Żary | CFZ | bieg 10km | A | indywidualna | ||
229 | Tomasz | Mantas | 1973 | Robakowo | Drużyny Szpiku | bieg 10km | A | w parze | Zabiegane łasuchy | |
230 | Paweł | Flank | 1974 | Siechnice | Władek Team | bieg 10km | A | w parze | Władek i My | |
231 | Piotr | Grzybowski | 1974 | Kiekrz | bieg 10km | A | w parze | Grzybki | ||
232 | Marek | Pućka | 1975 | Gniezno | bieg 10km | A | w parze | Monika i Marek | ||
233 | Aneta | Grzybowska | 1975 | Kiekrz | bieg 10km | A | w parze | Grzybki | ||
234 | Witold | Gertig | 1975 | Pobiedziska | bieg 10km | A | indywidualna | |||
235 | Sławek | Pawlak | 1976 | Zielona Góra | #PawlakTeam | bieg 10km | A | w parze | De Besciaki | |
236 | Ella | Markulak | 1976 | ŻaryCF | CFZ | bieg 10km | A | indywidualna | ||
237 | Anita | Łęc | 1976 | Pobiedziska | bieg 10km | A | w parze | Anita i Mirek -25 lat razem | ||
238 | KAROLINA | ADAMIAK | 19761976 | LUBOŃ | bieg 5km | B | w parze | ADAMIAK TEAM | ||
239 | Monika | Kaźmierczak-Pućka | 1977 | Gniezno | bieg 10km | A | w parze | Monika i Marek | ||
240 | Marcin | Rajewski | 1977 | Poznań | bieg 10km | B | w parze | KUNY Grunwald | ||
241 | Przemysław | Jędrych | 1977 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
242 | Tomasz | Golczewski | 1978 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
243 | Marcin | Lehwark | 1978 | Koziegłowy | DRUŻYNA SZPIKU | bieg 10km | A | indywidualna | ||
244 | Magdalena | Stachowiak | 19781978 | KONARZEWO | STĘSZEW TEAM | NW 5 km | A | indywidualna | ||
245 | Marlena | Wawrzyniak | 1979 | Żerków | bieg 10km | A | indywidualna | |||
246 | KAROLINA | KURZYK | 1979 | LUBOŃ | bieg 10km | A | indywidualna | |||
247 | Monika | Nowak | 1980 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
248 | Tomasz | Mejer | 1981 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
249 | Dariusz | Bielawiak | 1981 | Oborniki | bieg 10km | A | indywidualna | |||
250 | Rafał | Paczkowski | 1982 | Poznań | Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega | bieg 10km | A | w parze | Lukrecjusze | |
251 | Anna | Niespodziana | 1982 | Rogoźno | Rogoziński Klub Biegacza | bieg 10km | A | indywidualna | ||
252 | Marek | Czaplicki | 1982 | Nekla | bieg 10km | A | w parze | Ilona & Marek | ||
253 | Agata | Zuchowska | 1982 | Wrocław | Władek Team | bieg 10km | A | w parze | Władek i My | |
254 | Sebastian | POWIŃSKI | 1982 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
255 | Anna | Nosek | 1983 | Zielona Góra | #PawlakTeam | bieg 10km | A | w parze | De Besciaki | |
256 | Anna | Jacewicz | 19831983 | Poznań | NW 5 km | A | indywidualna | |||
257 | Mikołaj | Bórkowski | 1983 | Poznań | Maratończyk Poznań | bieg 10km | A | w parze | Lofciaki | |
258 | Agnieszka | Małecka | 1983 | Gadki | bieg 10km | A | indywidualna | |||
259 | Ilona | Gawęda | 1984 | Nekla | bieg 10km | A | w parze | Ilona & Marek | ||
260 | Paweł | Rutkowski | 1984 | Tarnowo Podgórne | bieg 10km | A | w parze | Dory y Pawelos | ||
261 | Alina | Winkel | 1984 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
262 | Daniel | Staszewski | 1984 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
263 | Bartek | Michalski | 1984 | Wągrowiec | bieg 10km | A | indywidualna | |||
264 | Maciej | Walczuk | 1985 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | Monia & Maciey | ||
265 | Magdalena | Szerszeńska | 1985 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | Lukrecjusze | ||
266 | Anna | Gawęcka | 1985 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | Gawęsiaki | ||
267 | Błażej | Budny | 1985 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
268 | Jakub | Michalski | 1985 | Wągrowiec | bieg 10km | A | indywidualna | |||
269 | Paulina | Sech | 1986 | Klenica | bieg 10km | A | indywidualna | |||
270 | Dorota | Mizera | 1986 | Tarnowo Podgórne | bieg 10km | A | w parze | Dory y Pawelos | ||
271 | Piotr | Hernik | 1987 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | HERNIK PiK | ||
272 | Łukasz | Mojsiejczuk | 19871987 | Poznań | 31. BLT | bieg 5km | A | indywidualna | ||
273 | Iwona | Witucka | 1987 | Poznań | bieg 10km | B | indywidualna | |||
274 | Mariusz | Józefiak | 1987 | Poznań | bieg 10km | B | indywidualna | |||
275 | Agnieszk | Kijak | 1987 | Robakowo | Fraszkowanieibieganie.blogspot.com | bieg 10km | A | w parze | Zabiegane łasuchy | |
276 | Michał | Gawęcki | 1988 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | Gawęsiaki | ||
277 | Monika | Czaińska | 1988 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | Monia & Maciey | ||
278 | Paweł | Janicki | 19881988 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
279 | Olga | Staromłyńska | 1988 | Poznań | Janusze Biegania | bieg 10km | A | indywidualna | ||
280 | Krzysztof | Nieznalski | 1989 | Poznań | TORPOL RUNING TEAM | bieg 5km | B | indywidualna | ||
281 | Kamil | Łokietek | 1989 | Żerków | bieg 10km | A | indywidualna | |||
282 | Ola | Bórkowska | 1989 | Poznań | Maratończyk Poznań | bieg 10km | A | w parze | Lofciaki | |
283 | Artur | Jasiczak | 1990 | Dopiewo | bieg 10km | A | w parze | Królowie | ||
284 | Klaudia | Hernik | 1990 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | HERNIK PiK | ||
285 | Hubert | Stanisławski | 1990 | Gostyń | bieg 10km | B | indywidualna | |||
286 | Błażej | Knap | 1991 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
287 | Marta | Draber | 1991 | Poznań | Biegacze Celebryci | bieg 10km | A | w parze | Biegacze Celebryci | |
288 | Jacek | Małolepszy | 1991 | Konin | bieg 10km | A | indywidualna | |||
289 | Piotr | Draber | 1991 | Poznań | Biegacze Celebryci | bieg 10km | A | w parze | Biegacze Celebryci | |
290 | Beata | Rajewska | 1992 | Poznań | bieg 10km | B | w parze | KUNY Grunwald | ||
291 | Angelika | Król | 1992 | Dopiewo | bieg 10km | A | w parze | Królowie | ||
292 | Magdalena | Chrząszcz | 1992 | Sochaczew | bieg 10km | A | indywidualna | |||
293 | Piotr | Rewers | 1993 | Poznań | RACIĄŻEK MISTRZEM | bieg 10km | A | indywidualna | ||
294 | Bartosz | Tasarek | 1993 | Poznań | bieg 10km | B | indywidualna | |||
295 | Daria | Trybuś | 1994 | Śrem | bieg 10km | A | indywidualna | |||
296 | Paula | Niwińska | 1995 | Zalasewo | bieg 10km | A | indywidualna | |||
297 | Szymon | Luranc | 1995 | Bydgoszcz | bieg 10km | B | w parze | Piękna i Bestia | ||
298 | Mateusz | Jakubowski | 1995 | Poznań | bieg 10km | B | w parze | MATIZA | ||
299 | Izabella | Adamska | 1996 | Poznań | bieg 10km | B | w parze | MATIZA | ||
300 | Dominika | Majchrowicz | 1996 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna |