LISTA STARTOWA - IX CHARYTATYWNY BIEG WALENTYNKOWY POZNAŃ 2024

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Mariusz Adamczyk 1973 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A indywidualna
2 ALEKSANDER ADAMIAK 1974 Luboń bieg 5km A w parze ADAMIAK TEAM
3 KAROLINA ADAMIAK 19761976 LUBOŃ bieg 5km B w parze ADAMIAK TEAM
4 Natalia Adamkowska 1989 Szczecin bieg 5km B indywidualna
5 Izabella Adamska 1996 Poznań bieg 10km B w parze MATIZA
6 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie bieg 10km A w parze B&R
7 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las ruukki bieg 10km A w parze B&R
8 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Łutututu
9 Aleksander Augustyn 1969 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz bieg 10km A indywidualna
10 Renata Augustyn 1967 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz NW 5 km A indywidualna
11 Marika Baczyńska 1999 Promnice bieg 5km A indywidualna
12 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A w parze Babcia i Dziadek
13 Ryszard Baczyński 1965 Damaslawek Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
14 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
15 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A w parze Babcia i Dziadek
16 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
17 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
18 Zofia Bednarska 1948 Poznań NW 5 km A w parze Złote Gody
19 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners NW 5 km A w parze Złote Gody
20 Tadeusz Berger 1953 Poznań Marsz Po Zdrowie Poznań NW 5 km A w parze Dorota i Tadeusz
21 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki bieg 10km A indywidualna
22 Piotr Bielawski 1985 GRANOWO bieg 5km A indywidualna
23 Zuzanna Bielecka 1982 Warszawa K.S. Victoria Potęgowo NW 5 km A w parze On zimny & Ona gorąca
24 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
25 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
26 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega bieg 5km A indywidualna
27 Ola Bórkowska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A w parze Lofciaki
28 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A w parze Lofciaki
29 Agnieszka Borowska 1971 Skórzewo Letri bieg 5km A indywidualna
30 ADRIAN BOROWSKI 1992 PRZEŹMIEROWO bieg 5km A indywidualna
31 Sandra Brakowska 1984 Poznań bieg 5km A indywidualna
32 Martyna Bruch 1997 Witkowo bieg 5km A indywidualna
33 Danuta Brzezińska 1984 Śmigiel NW 5 km A indywidualna
34 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań FC Wągrowiec (Żnin) bieg 5km A indywidualna
35 Zuzanna Buchwald 1997 Poznań bieg 5km A indywidualna
36 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km A indywidualna
37 Tomasz Budny 1982 Rokietnica bieg 5km B w parze Komosa z Budyniem
38 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A indywidualna
39 Szymon Chojnacki 1998 Ślesin bieg 10km A indywidualna
40 JERZY CHOLEWA 1961 POZNAŃ bieg 5km A indywidualna
41 Magdalena Chrząszcz 1992 Sochaczew bieg 10km A indywidualna
42 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice Oborniki NW 5 km B indywidualna
43 Jarosław Ciastowski 19591959 Poznań Ciacha i Czapy bieg 5km A w parze 4C BIEGA
44 Urszula Cieszyńska 1990 Poznań bieg 5km A w parze Ula i Kamil
45 Sebastian Ćmil 1993 Skórzewo bieg 5km A indywidualna
46 Monika Czaińska 1988 Poznań bieg 10km A w parze Monia & Maciey
47 Andrzej Czapczyk 1959 Bytyń Ciacha i Czapy bieg 5km A w parze Cicha I Czapa
48 Marek Czaplicki 1982 Nekla bieg 10km A w parze Ilona & Marek
49 Lidia Czarnecka 2004 Elbląg bieg 10km A w parze Lil&Macios
50 Zuzanna Czerniejewicz 2001 Poznań bieg 10km A indywidualna
51 Przemysław Dembski 1982 Kórnik bieg 5km A w parze Madziunia&Przemuś na zawsze
52 Ewelina Domagała 1991 Rokietnica bieg 5km A indywidualna
53 Natalia Domagała 1996 Rokietnica Siostry Kanae bieg 5km A indywidualna
54 Krzysztof Dopierała 1995 Przykona bieg 5km A indywidualna
55 Michał Dotka 1980 Granowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego bieg 5km A indywidualna
56 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
57 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
58 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
59 Agnieszka Dudek 1974 Granowo MARSZ po zdrowie NW 5 km B w parze Agnieszka i Arleta NW
60 Barbara Dworzyńska 1956 Poznań Dworki Team NW 5 km A indywidualna
61 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team NW 5 km A w parze W+S Dworki Team
62 Robert Dwóżnik 1968 Wronki DAM RADĘ bieg 10km A indywidualna
63 Oliwia Dziankowska 1999 Bydgoszcz bieg 5km B indywidualna
64 Monika Dziembowska 1984 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie bieg 5km A w parze Z przyjacielem to nie zdrada
65 Magdalena Długa 1984 Złotów TEAM TERMINATORun bieg 5km A w parze Magda i Jacek
66 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A indywidualna
67 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km A indywidualna
68 Lesicka Elżbieta 1984 Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK Ciacha i Czapy bieg 5km A w parze Cicha I Czapa
69 Paulina Fabiszewska 1986 Poznań bieg 5km A w parze Fabisiaki
70 Piotr Fabiszewski 1979 POZNAŃ bieg 5km A w parze Fabisiaki
71 Magdalena Filipiak 1978 Opalenica bieg 5km A w parze Madziunia&Przemuś na zawsze
72 Paweł Flank 1974 Siechnice Władek Team bieg 10km A w parze Władek i My
73 Karolina Flegel-Fetter 1982 POZNAŃ NW 5 km A indywidualna
74 Alina Galbas 1983 Rokietnica ruukki bieg 5km B w parze Komosa z Budyniem
75 Anna Gawęcka 1985 Poznań bieg 10km A w parze Gawęsiaki
76 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A w parze Gawęsiaki
77 Ilona Gawęda 1984 Nekla bieg 10km A w parze Ilona & Marek
78 Marek Geisler 1959 Poznań OGNIOCHRON bieg 10km A indywidualna
79 Witold Gertig 1975 Pobiedziska bieg 10km A indywidualna
80 Tomasz Golczewski 1978 Poznań bieg 10km A indywidualna
81 Maciej Goździcki 2002 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A w parze Lil&Macios
82 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Łutututu
83 Grażyna Graczyk 1981 Poznań bieg 5km A indywidualna
84 Patrycjusz Gramowski 1984 Poznań DWS - dla własnej satysfakcji NW 5 km A indywidualna
85 Danuta Grześkowiak 19601960 Grodzisk Wlkp. GRODZIKI KLUB BIEGAZA NW 5 km A indywidualna
86 Beata Grzybowska 1987 Poznań bieg 5km A w parze Grzybek i Halinka
87 Aneta Grzybowska 1975 Kiekrz bieg 10km A w parze Grzybki
88 Piotr Grzybowski 1974 Kiekrz bieg 10km A w parze Grzybki
89 Dawid Grzybowski 1984 Poznań bieg 5km A w parze Grzybek i Halinka
90 Przemyslaw Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Kruszynki
91 Julia Gwara 2004 Zielona Góra bieg 5km B indywidualna
92 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km A w parze W+S Dworki Team
93 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
94 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A w parze HERNIK PiK
95 Mateusz Hurysz 1992 Poznań Biegacz z Poznania - República Dominicana bieg 5km A indywidualna
96 Anna Hynek 1963 Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS Bytyń-Las NW 5 km A indywidualna
97 Anna Jacewicz 19831983 Poznań NW 5 km A indywidualna
98 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
99 Mateusz Jakubowski 1995 Poznań bieg 10km B w parze MATIZA
100 Jakub Jakubowski 1978 Poznań bieg 5km A indywidualna

Strony