Lista startowa - XXXIX BIEG SYLWESTROWY

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy
149 Katarzyna Domagała 1980 Czacz Fundacja Bieganie Na Śniadanie
150 Dawid Adamczyk 1995 Leszno WAT 12KO 25 KP
151 Stanisław Adamski 2006 Leszno
152 Tomasz Adamski 1975 Leszno
153 Siarhei Alendar 1989 Sławica
154 Damian Andrzejczak 1997 Leszno
155 Maciej Bagrowski 1988 Głogów
156 Agnieszka Bajion 1988 Krzycko Wielkie Szoguny Krzycko Wielkie
157 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan team
158 Karolina Bąk 1995 Leszno
159 Krzysztof Banaszak 1989 Krzemieniewo ALBANNERS
160 Paweł Barszowski 1970 Leszno Real 64-sto /JerzykTeam
161 Marcin Bartczak 1982 Kobylin Didovodiuk_Team
162 Łukasz Bartkowiak 1978 Rydzyna OMMŁ TEAM - RUN TEAM RYDZYNA
163 Mateusz Bartkowiak 2008 Rydzyna OMMŁ TEAM - RUN TEAM RYDZYNA
164 Monika Bartkowiak 1979 Rydzyna OMMŁ TEAM - RUN TEAM RYDZYNA
165 Paweł Bartłomiejczak 1988 Wrocław
166 Bartosz Basiński 1976 Leszno Leśne Dziki PGB
167 Tomasz Baum 1985 Frankowo
168 SŁAWOMIR BELKA 1975 Rawicz
169 Krzysztof Biderman 1987 Leszno
170 Jakub Borkowski 1991 Zbąszyń TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ
171 Kacper Brodziak 1999 Leszno
172 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo
173 Krzysztof Brylczak 1991 Stary Gostyń
174 Sebastian Bubel 1984 NOWA SÓL KB WIKON Nowa Sól
175 Łukasz Bugzel 1992 Nowa Wieś Reprezentacja Polski
176 Monika Bukowska 1997 Pudliszki
177 Martyna Buksińska 2000 Leszno
178 Karolina Bura 1984 Leszno #BiegajLeszno
179 Tomasz Bura 1984 Krzycko Wielkie
180 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk
181 Jarosław Burkowski 1973 Leszno
182 Tomasz Błaszczyk 1979 Góra
183 Michał Błoński 1989 Zagan 34 BKPanc Żagań
184 Arkadiusz Cader 1974 Zielona Góra Harpagan Zielona Góra
185 Weronika Chałupka 1987 Wschowa Szoguny Krzycko Wielkie
186 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól Nowa Sól
187 Ariel Chudy 1983 Rydzyna Run Team Rydzyna
188 MACIEJ CHUDZINSKI 1984 lipno PUM TEAM
189 Jakub Chwaliszewski 1988 Poniec ALBANNERS
190 Bogdan Ciesielski 1993 Leszno #BiegajLeszno
191 Kacper Cugier 1992 Szlichtyngowa
192 Marcin Czekaj 1972 Leszno Qsystems
193 Marcin Czekaj 1972 Leszno Qsystems
194 Maja Czeszak 2009 Nowy Lubosz #Szymanowski Team
195 Michał Deka 1982 Leszno
196 Paweł Dolaciński 1993 Lesznk
197 Łukasz Domagała 1982 Czacz
198 Łukasz Donaj 1992 Kościan
199 Paweł Dorosz 1987 Radomyśl OSP POTRZEBOWO
200 Joanna Drobińska 1986 Wschowa Endorfina Wschowa
201 Filip Dubaniewicz 2007 Gostyń
202 Olga Dubaniewicz 2003 Gostyń
203 Mariusz Dudek 1978 Gostyń Parkrun Gostyń
204 Beata Dudkowiak 1994 Machcin
205 Krystian Dutkiewicz 1978 Krzemieniewo
206 Patryk Dworniczak 1985 Przybiń Run Team Rydzyna
207 Waldemar Ficek 1982 Pępowo
208 Artur Ficek 1987 Pępowo
209 Jakub Firlej 1995 Święciechowa
210 Przemysław Frąckowiak 1980 Leszno Strefasportu.pl MW Invest
211 Aron Frankowski 1997 Zaborówiec
212 Mikołaj Furmaniak 2004 Leszno
213 Grzegorz Furmaniak 1989 Rydzyna
214 Mateusz Furyk 1994 Wschowa Endorfina Wschowa
215 Jakub Gabryś 2004 Leszno
216 Waldemar Gabryś 1977 Leszno EDW
217 Jakub Galinski 1996 Siernicze Małe
218 Monika Gassem 1977 Zbąszyń
219 Paweł Gała 1983 Wschowa Endorfina Wschowa
220 Maria Gezela 2002 Góra Euforia Biegacza Team
221 Robert Gezela 1976 Góra Euforia Biegacza Team
222 Wiktoria Giera 2000 Leszno
223 Marcin Glapiak 1984 Krzemieniewo Oporówko
224 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power
225 Hubert Gorynia 1985 Bodzewo
226 Maciej Gościniak 1975 Leszno
227 Jacek Gościniak 1980 Leszno
228 Paulina Grajnert 1981 Leszno
229 Karolina Gremblewska 1998 Leszno
230 Katarzyna Gruetzmacher 1985 Pępowo
231 Przemysław Grypczyński 1972 Leszno ZSE Leszno
232 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo Fundacja Bieganie Na Śniadanie
233 Jakub Grzesiewicz 2005 Stare Bojanowo Fundacja Bieganie Na Śniadanie
234 Szymon Grzesiewicz 2009 Stare Bojanowo GAP Czacz/Śmigiel
235 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo Fundacja Bieganie Na Śniadanie
236 Tomasz Grzymislawski 1977 Kobylin Jutrosiński klub biegaczy
237 Przemyslaw Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań
238 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa 34BKPanc
239 Ireneusz Gulik 1990 Nowy Lubosz
240 Hubert Hampel 1993 Zielona Góra JW 1517
241 Joanna Handke 1976 Gostyń
242 Mikołaj Handke 2004 Gostyń UKS Jedynka Gostyń
243 Wojciech Hetman 1987 Darnowo SOLEUS REHABILITACJA
244 Artur Hetnar 1976 Nowa Sól KB WIKON Nowa Sól
245 Zbyszek Hoffmann 1981 Leszno Spinko Leszno
246 MONIKA HUCALUK 1975 Polkowice MTS Drużyna Szpiku
247 Andrzej ILIV 1987 Lipno
248 Mateusz Jagodzik 1986 Leszno

Strony