Lista startowa - XXXVIII BIEG „ŚLADAMI WIOSNY” - bez potwierdzonej płatności

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Krzeszyce Mieszkaniec Powiatu Sulęcińskiego Dystans
1 Wieslaw Banach 1966 Krzeszyce Bez tak tak Bieg 10km
2 Zbigniew Bloch 1960 Jenin nie nie Marsz NW 5km
3 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą Twój Styl Producent Kartonów nie nie Bieg 10km
4 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie nie Bieg 10km
5 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie nie Bieg 10km
6 Żaneta Chwyć 1983 Myślibórz KSF nie nie Bieg 10km
7 Maurice Doehler 2006 Forst nie nie Bieg 10km
8 Manuela Doehler 1971 Forst nie nie Bieg 10km
9 EWA GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL nie nie Marsz NW 5km
10 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wielkopolski nie nie Bieg 10km
11 JAN KLICZKA 1954 WITNICA "GORZOWSKA" Pionier Witnica nie nie Bieg 10km
12 Zbigniew Kolis 1961 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz nie nie Bieg 10km
13 Zbigniew Kolis 1961 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz nie nie Bieg 10km
14 Anna Kucharska 1982 Dębno nie nie Bieg 10km
15 Wiola Kulka 1987 Dębno nie nie Bieg 10km
16 Artur Kunik 1976 Gorzów Wielkopolski Dzikie Dziki Gorzów nie nie Bieg 10km
17 Piotr Melinis 1979 Witnica nie nie Bieg 10km
18 Danuta Moder 1960 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
19 Małgorzata Niklas 1985 Myślibórz KSF nie nie Bieg 10km
20 Bartosz Niparko 1989 Dębno nie nie Bieg 10km
21 Tomasz Mieczysław Olender 1964 Kostrzyn nad Odrą nie nie Bieg 10km
22 Monika Osadnik 1978 Gorzów Wlkp SP-Jeniniec nie nie Marsz NW 5km
23 Grzegorz Perka 1988 Świerkocin nie nie Bieg 10km
24 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno;OSP DĘBNO nie nie Bieg 10km
25 Bogdan Podbereski 1968 DĘBNO Polget team Dębno nie nie Bieg 10km
26 Jan Polak 1964 Lemierzyce nie tak Bieg 10km
27 Grażyna Rosińska 1956 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
28 Marcin Rosiński 1979 Sulęcin nie tak Bieg 10km
29 Seweryn Ślesicki 1977 Dębno Hit Artworks | hitartworks.com/pl nie nie Bieg 10km
30 Adam Sobczyński 1987 Międzychód nie nie Bieg 10km
31 Paweł Stojanowski 1991 GORZÓW WIELKOPOLSKI nie nie Bieg 10km
32 Joanna Szczepaniak 1971 Gorzów Wlkp. nie nie Marsz NW 5km
33 Tomasz Tomaszewski 1973 Rzepin nie nie Bieg 10km
34 Roman Zagrodnik 1988 Rzepin nie nie Bieg 10km
35 Krzysztof Zakrzewski 1967 Gorzów Wielkopolski nie nie Bieg 10km