Lista startowa - XXXVIII BIEG „ŚLADAMI WIOSNY” - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Krzeszyce Mieszkaniec Powiatu Sulęcińskiego Dystans
1 Jolanta Adamska 1987 Gorzów Wielkopolski nie nie Marsz NW 5km
2 Emilia Apanowicz 1983 Krzeszyce tak tak Bieg 10km
3 Adam Bagiński 1984 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie nie nie Bieg 10km
4 Patryk Baran 1994 Witnica nie nie Bieg 10km
5 Adam Bekier 1986 Kostrzyn nad odra nie nie Bieg 10km
6 Katarzyna Białko 1977 Frankfurt nad Odrą nie nie Bieg 10km
7 Arkadiusz Blacharski 1992 Torzym Team Kopeć nie tak Bieg 10km
8 Agnieszka Blatkiewicz 1988 Gorzów Wlkp nie nie Marsz NW 5km
9 Joanna Bloch 1980 Jenin nie nie Marsz NW 5km
10 Andrzej Błaszczak 1978 OŚNO LUBUSKIE nie nie Bieg 10km
11 Grzegorz Błauciak 1983 Nowiny Wielkie nie nie Bieg 10km
12 Jacek Błauciak 1991 Nowiny Wielkie nie nie Bieg 10km
13 Izabela Cholewa 1991 Cybinka nie nie Bieg 10km
14 Tomasz Chorążyczewski 1966 Bogdaniec Państwowa Straż Pożarna Gorzów Wlkp nie nie Bieg 10km
15 Łukasz Chłopecki 1986 Kołczyn KS Warta Kołczyn tak tak Bieg 10km
16 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód nie nie Bieg 10km
17 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin nie tak Bieg 10km
18 Bernadeta Czechowska 1989 Gorzów nie nie Bieg 10km
19 Marcin Czerny 1984 Bogdaniec UKS młode wilki nie nie Marsz NW 5km
20 Marta Dobrołowicz 1984 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp. nie nie Bieg 10km
21 Michał Dobrołowicz 1984 Gorzów Wlkp. Wataha Bogdaniec nie nie Marsz NW 5km
22 Edward Dołmat 1962 Gorzów Wlkp. nie nie Bieg 10km
23 Mariola Drogosz 1976 Witnica nie nie Bieg 10km
24 Czesław Działek 1975 Stare Polichno Dzikie Dziki Gorzów nie nie Bieg 10km
25 Maciej Felisiak 1992 Ośno Lubuskie nie nie Bieg 10km
26 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce nie nie Bieg 10km
27 Barbara Filipowicz 1979 Krzeszyce K.S. Victoria Potęgowo tak tak Marsz NW 5km
28 Aleksandra Gajewska 1958 Gorzów Wielkopolski nie nie Marsz NW 5km
29 Eugeniusz Gajewski 1957 Gorzów Wielkopolski nie nie Marsz NW 5km
30 Marek Gondorek 1973 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
31 Marta Gondorek 1979 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
32 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO nie nie Bieg 10km
33 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy nie nie Bieg 10km
34 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski nie nie Bieg 10km
35 EWA GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL nie nie Marsz NW 5km
36 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL nie nie Marsz NW 5km
37 Grzegorz Horbatowski 1986 Rzepin nie nie Bieg 10km
38 Jerzy Hołubowicz 1986 Urad nie nie Bieg 10km
39 Agnieszka Iwaszko 1982 Deszczno nie nie Bieg 10km
40 Paweł Jach 1989 Nowiny Wielkie nie nie Bieg 10km
41 Andrzej Jach 1956 Brzozowiec nie nie Bieg 10km
42 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wielkopolski nie nie Bieg 10km
43 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice nie nie Bieg 10km
44 Robert Kiewra 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie nie nie Bieg 10km
45 Anna Kiewra 1981 Ośno Lubuskie nie nie Bieg 10km
46 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus nie nie Bieg 10km
47 Ingrid Koal 1949 Cottbus NLLB Cottbus nie nie Bieg 10km
48 Jakub Kotowicz 1985 Gorzów Wielkopolski Gorzowska siła nie nie Bieg 10km
49 walery Kowalewski 1957 Kostrzyn nad Odrą Produkcja Kartonów Mój Styl nie nie Bieg 10km
50 Marta Krupa 1987 Gorzów Wielkopolski nie nie Marsz NW 5km
51 Aleksandra Kryczka 1982 Krzeszyce tak tak Bieg 10km
52 Zofia Kucharczyk 1949 Rudnica Kosmos 78 Rudnica tak tak Marsz NW 5km
53 Peggy Kuehnel 1971 Cottbus nie nie Bieg 10km
54 Izabela Kuflińska Dzigorzewska 1979 Gorzów Wielkopolski SP-Jeniniec nie nie Marsz NW 5km
55 Bożena Kula 1955 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
56 Bolesław Kula 1953 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
57 Marlena Kulinska 1985 Krzeszyce tak tak Marsz NW 5km
58 Andrzej Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski Dąbrowski Team nie nie Bieg 10km
59 Łukasz Kuprijańczyk 1990 Gorzów Wielkopolski nie nie Bieg 10km
60 Sławomir Kwak 1976 Kostrzyn nie nie Bieg 10km
61 Beata Laszczak 1981 Torzym Turbak Runing Team nie tak Bieg 10km
62 Katarzyna Latuska 1971 Gorzów Wlkp Thekijes nie nie Marsz NW 5km
63 Jacek Lewicki 1985 Krzeszyce tak tak Bieg 10km
64 Bogumił Mądrzak 1954 Rudnica Kosmos 78 Rudnica tak tak Bieg 10km
65 Dorota Mądrzak 1960 Rudnica Kosmos 78 Rudnica tak tak Marsz NW 5km
66 Róża Majchrzak 1976 Janczewo Thekijes nie nie Marsz NW 5km
67 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp Team Majłowscy nie nie Bieg 10km
68 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp Team Majłowscy nie nie Bieg 10km
69 Jarosław Migdalczyk 1969 Gorzów Wlkp nie nie Marsz NW 5km
70 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód nie nie Bieg 10km
71 Danuta Moder 1960 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
72 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa nie nie Bieg 10km
73 Anna Mueller 1980 Sulęcin Turbak Running Team nie tak Bieg 10km
74 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia nie nie Bieg 10km
75 Emilia Niewiarczuk 1976 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
76 Tomasz Niewiarczuk 1973 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
77 Katarzyna Noszczyńska 1980 Sulęcin Turbak Runing Team nie tak Bieg 10km
78 Łukasz Olek 1986 Kostrzyn nad Odrą nie nie Bieg 10km
79 Aneta Orawiec 1976 Kostrzyn nad Odrą nie nie Bieg 10km
80 Monika Osadnik 1978 Gorzów Wielkopolski SP-Jeniniec nie nie Marsz NW 5km
81 Izabela Paradowska 1979 Gorzów Wielkopolski SP-Jeniniec nie nie Marsz NW 5km
82 Martin Paradowski 1991 Dębno nie nie Bieg 10km
83 Darek Paradowski 1973 Gorzów Wlkp. SP-Jeniniec/UKS-Młode Wilki nie nie Marsz NW 5km
84 adrian pawlak 1994 Gorzów Gorzowska siła nie nie Bieg 10km
85 Patryk Pawlak 1992 Gorzów Wielkopolski Gorzowska siła nie nie Bieg 10km
86 Emilia Pałucka 1992 Gorzow Wielkopolski Wariaty z Gorzowa i okolic nie nie Bieg 10km
87 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie nie Bieg 10km
88 Marcin Pietrakowski 1977 Jenin K.S.Victoria Potęgowo nie nie Marsz NW 5km
89 Lucyna Poznańska 1974 Kołczyn Postomia Kołczyn/ Turbak Team tak tak Bieg 10km
90 Aleksandra Przybylska 1983 Lipiany nie nie Bieg 10km
91 JAN Pulkowski 1955 WITNICA "GORZOWSKA" Pionier Witnica nie nie Bieg 10km
92 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany nie nie Bieg 10km
93 Jakub Rodak 2006 Witnica nie nie Bieg 10km
94 Weronika Rolicz 1979 Białcz nie nie Marsz NW 5km
95 Klaudia Rolicz 1995 Białcz nie nie Bieg 10km
96 Grażyna Rosińska 1956 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
97 Wioleta Rosińska 1983 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km
98 Kamil Rucki 1995 Nowiny Wielkie nie nie Bieg 10km
99 Janusz Rybicki 1950 Police nie nie Bieg 10km
100 Dorota Sawko 1964 Sulęcin nie tak Marsz NW 5km

Strony