VII BIEGU PRZYJAŹNI - lista startowa

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Meszaniec Gminy Jeziora Wielkie Dystans Pakiet
1 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team nie 10km podstawowy
2 Remigiusz Bak 1978 Bydgoszcz nie 5km rozszerzony
3 Marta Bąk 2010 Bydgoszcz nie 5km rozszerzony
4 Agnieszka Barczak 1981 Janikowo AgAB nie 5km podstawowy
5 Edyta Białecka 1987 Mogilno Gol Mogilno nie 5km podstawowy
6 Tomasz Białecki 1983 Mogilno Gol Mogilno nie 5km podstawowy
7 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie 10km podstawowy
8 Daniel Bladziak 2001 Skulsk Ślęzak Team nie 5km podstawowy
9 Sylwia BLIM 1980 WTÓREK ZMASAKROWANI nie 5km podstawowy
10 Łukasz Boliński 1978 Strzelno nie 5km podstawowy
11 Damian Borecki 2008 Gniezno KS Stella Gniezno nie 5km podstawowy
12 Jakub BRZEZIŃSKI 1992 Dąbrowa OSP Dąbrowa nie 5km podstawowy
13 Magdalena Budkiewicz 1979 Strzelno Animus Team nie marsz nordic walking 5km podstawowy
14 Oktawian Budkiewicz 2005 Strzelno Animus Team nie 5km podstawowy
15 Dariusz Budkiewicz 1978 Strzelno Animus Team nie 10km podstawowy
16 Damian Bugajny 1975 Kalisz Supermaraton Kalisz nie 10km podstawowy
17 Weronika Ciesielska 1997 Orchowo nie 5km podstawowy
18 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie 5km podstawowy
19 Adrian Ciszewski 1994 Strzelno CARSEKT nie 5km podstawowy
20 Tomasz Czaplicki 1980 Strzelno nie 5km podstawowy
21 Sławomir Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team nie 10km podstawowy
22 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie 10km podstawowy
23 Anna Dąbrowska 1982 Kutno nie 10km podstawowy
24 Robert Dąbrowski 1980 Inowrocław nie 10km podstawowy
25 Sławomir Damas 1988 Mogilno nie 10km podstawowy
26 Damian Darul 1980 Turek KB Maraton Turek nie 10km podstawowy
27 Sylwia Dębska 1983 Jeziora Wielkie tak 5km podstawowy
28 Marcin Denis 1986 Ciechocinek Biegowi Przyjaciele nie 10km podstawowy
29 Sebastian Dobosiewicz 1982 Szubin nie 10km podstawowy
30 Wiktor Doczekalski 2001 Pakość nie 10km podstawowy
31 Łukasz Dolata 1997 Mogilno Start Team Wąbrzeźno nie 5km podstawowy
32 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS Szabla Brzoza nie 10km podstawowy
33 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie tak 5km podstawowy
34 Joanna Dybowska 1965 Toruń nie marsz nordic walking 5km podstawowy
35 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo Dziarski Team nie 5km podstawowy
36 Marek Dziarski 1977 Moraczewo Dziarski Team nie 5km podstawowy
37 Marta Dzielak 1998 Inowrocław Saper Team nie 5km podstawowy
38 Czesław Fabiański 1955 kalisz Supermaraton Kalisz nie 10km podstawowy
39 Marcin Fehlau 1978 Chomęcice Fehlau Run Team nie 10km podstawowy
40 Patrycja Fehlau 1988 Chomęcice Fehlau Run Team nie 10km podstawowy
41 Paweł Ferens 1972 Inowrocław nie 10km podstawowy
42 Milena Fertykowska 1990 Strzelno nie 10km podstawowy
43 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno nie 10km podstawowy
44 Sebastian Frąckowiak 1999 Gaj G_aj tak 5km rozszerzony
45 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team nie 5km podstawowy
46 dariusz gabryszak 1978 Mogilno nie 10km podstawowy
47 Maciej Gajdziński 2005 Kleczew nie 5km podstawowy
48 Łukasz Gapiński 1987 Mogilno CARSEKT nie 10km podstawowy
49 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno nie 5km podstawowy
50 Mariusz Gasza 1976 Dąbrówka nie 5km podstawowy
51 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin nie 5km podstawowy
52 Artur GLIWKA 1980 Inowrocław 1BLWL nie 10km podstawowy
53 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL TLEN MOGILNO nie 5km podstawowy
54 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne Patryk Bogucki - Strefa Biegania nie 5km podstawowy
55 Sławomir Górny 1982 Jankowo Dolne Patryk Bogucki - Strefa Biegania nie 10km podstawowy
56 Kamil Grabowski 1984 Inowrocław nie 5km podstawowy
57 Aleksander Grylewicz 2009 Padniewko nie 5km rozszerzony
58 Kuba Grylewicz 2008 Niewolno nie 5km rozszerzony
59 Arkadiusz Grylewicz 1977 Niewolno nie 5km rozszerzony
60 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Arkadiusz Gardzielewski Running Team nie 5km podstawowy
61 Mateusz Grzegocki 1992 Borkowo KB Biegający Dietetyk Team nie 5km podstawowy
62 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno nie 10km podstawowy
63 Weronika Grzeszak 1989 Nowy Dwór Mazowiecki nie 10km podstawowy
64 Izabela Grzybowska 1993 Wilczyn nie 10km podstawowy
65 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate nie 5km podstawowy
66 Aleksander Hanczewski 2000 Trzemeszno nie 10km podstawowy
67 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez nie 10km podstawowy
68 Marta Hewner 1998 Wilczyn nie 5km podstawowy
69 Damian Hołderny 1985 Witkowo nie ma nie 5km podstawowy
70 Krystian Hołderny 1984 Witkowo nie ma nie 5km podstawowy
71 Marcin Hurysz 1982 Mogilno (woj. kujawsko-pomorskie) nie 5km podstawowy
72 Marcin Ignaczak 1977 Żychlin TRITON KONIN nie 5km podstawowy
73 Joanna Ignaczak 1977 Żychlin IFB Broker nie 5km podstawowy
74 Radzym Jankiewicz 1989 Mogilno Bartoszewskiego Street Mogilno nie 5km podstawowy
75 Darek Jankowiak 1995 Strzelno StartTeamWąbrzeźno nie 10km podstawowy
76 Sylwia Janus -Święs 1986 Inowrocław nie 5km podstawowy
77 Emilia Jasinowska 1952 Międzychód nie 5km podstawowy
78 Weronika Jędykiewicz 1994 Inowrocław nie 10km podstawowy
79 Artur Jóźwiak 1974 Wtórek Mogilno Team nie 10km podstawowy
80 Beata Jóźwiak 1976 Wtórek Mogilno Team nie marsz nordic walking 5km podstawowy
81 Szymon Kanarek 1977 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica nie 10km podstawowy
82 Janusz Kasprzyk 1966 Strzelno nie 5km podstawowy
83 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie 10km podstawowy
84 Piotr Klamecki 1978 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica nie 10km podstawowy
85 Leszek Kmitta 1988 Inowrocław Stowarzyszenie SIŁA nie 5km podstawowy
86 Małgorzata Kobyłka 1967 Kalisz Supermaraton Kalisz nie 10km podstawowy
87 Marek Kobyłka 1967 Kalisz Supermaraton Kalisz nie 10km podstawowy
88 Daria Kolasińska 2010 Sompolno nie 5km podstawowy
89 Przemysław Kolasiński 1992 Sompolno OCR Ninja Koło nie 10km podstawowy
90 KATARZYNA KONIECZKA-LINETTY 1981 MOGILNO CARSEKT nie 10km podstawowy
91 Daniel Kowalczyk 1991 Koło nie 10km podstawowy
92 Edward Kowalczyk 1962 Inowrocław nie 10km podstawowy
93 Andrzej Kowalski 1985 Mogilno nie 10km podstawowy
94 Zbigniew Kozłowski 1984 Kalina Pasja Biegania Gniezno nie 10km podstawowy
95 Marek Kramkowski 2007 Gębice nie 10km rozszerzony
96 Michalina Kryger 1988 Mogilno Bp nie 5km rozszerzony
97 Beata Krysińska 1999 Jeziora Wielkie G_aj tak 10km rozszerzony
98 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław Stowarzyszenie SIŁA nie 10km podstawowy
99 Jarosław KUBSKI 1970 Inowrocław Rozbiegana Kruszwica nie 5km podstawowy
100 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Stowarzyszenie Aktywny Kazimierz Biskupi nie 5km podstawowy

Strony