Lista startowa - VII BIEG PODKOWY

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Gmina Dystans Data rjejestracji
1 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 04/04/2024 - 07:24
2 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 04/24/2024 - 14:55
3 Robert Błaszak 1973 Koziegłowy TBT nie 5km 05/17/2024 - 02:43
4 Karol Chudzik 1996 Wągrowiec nie 5km 04/11/2024 - 17:59
5 Damian Cichoń 1995 Poznań nie 10km 04/15/2024 - 21:40
6 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 10km 04/04/2024 - 14:49
7 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy nie 5km NW 05/12/2024 - 16:56
8 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska HERNIK TEAM nie 10km 04/04/2024 - 07:03
9 Jacek Frąckowiak 1973 Murowana Goślina Przebędowo nie 5km NW 05/09/2024 - 19:06
10 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM nie 5km 04/03/2024 - 22:59
11 Bożena Hildebranska 1964 Biedrusko Goslinskie powsinogi nie 5km NW 04/13/2024 - 19:33
12 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km 05/09/2024 - 16:33
13 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy Murowańskie powsinogi nie 5km 04/01/2024 - 22:04
14 Danuta Kaszarek 1974 Murowana Goślina nie 5km NW 05/14/2024 - 08:54
15 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie 5km 04/01/2024 - 22:26
16 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 04/01/2024 - 13:45
17 Magdalena Kopeć 2005 Dobrodzień nie 5km 05/19/2024 - 14:03
18 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki nie 5km 05/15/2024 - 11:32
19 Łukasz Kotarak 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 04/01/2024 - 20:55
20 Monika Koterba 1988 Skoki tak 5km 04/28/2024 - 22:01
21 Maciej Krajewski 1969 Poznań nie 5km NW 05/12/2024 - 16:54
22 Ryszard Kujawa 1971 KŁECKO nie 5km 04/24/2024 - 14:52
23 Maria Lasak 1983 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 04/03/2024 - 23:50
24 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 04/02/2024 - 08:50
25 Agata Mardziołek 1992 Skoki tak 5km NW 04/04/2024 - 10:55
26 Jolanta Małecka 1984 Miękowo nie 5km NW 05/09/2024 - 21:13
27 Artur Milewski 1986 Gniezno nie 10km 04/24/2024 - 15:05
28 Jolanta Nawrocka 1958 Murowa Goślina Murowańskie powsinogi nie 5km NW 04/03/2024 - 06:29
29 Karol Nowak 1986 Skoki tak 5km 04/06/2024 - 12:15
30 Mateusz Nowak 1997 Wiatrowo nie 5km 04/14/2024 - 11:28
31 Mateusz Nowicki 1998 Wągrowiec nie 5km 04/11/2024 - 18:42
32 Joanna Przybylczak 1981 Lusówko HERNIK TEAM nie 10km 04/04/2024 - 12:17
33 Robert Przybylski 1978 Poznań nie 10km 04/14/2024 - 15:20
34 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie 5km 04/02/2024 - 10:18
35 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie 10km 04/05/2024 - 08:38
36 Piotr Rzepka 1993 Świętochłwoice HERNIK TEAM nie 5km 04/03/2024 - 06:13
37 Natalia Rzepka 1993 Świętochłowice HERNIK TEAM nie 5km 04/03/2024 - 06:15
38 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 04/01/2024 - 13:14
39 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec nie 5km 05/15/2024 - 14:15
40 Jarosław Sobkowiak 1975 Szamotuły ruukki nie 5km 04/14/2024 - 15:14
41 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 05/03/2024 - 09:18
42 Helena Springer 1968 Skoki Goslinskie powsinogi tak 5km NW 04/13/2024 - 19:23
43 Krystian Stańko 1991 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 05/19/2024 - 12:39
44 Adam Stawicki 1966 Oborniki nie 10km 05/15/2024 - 10:05
45 Karol Stolarz 1997 Skoki tak 10km 04/24/2024 - 21:18
46 MARCIN STOLARZ 1994 ZBIETKA nie 10km 05/08/2024 - 16:50
47 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 05/04/2024 - 21:38
48 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night nie 10km 05/16/2024 - 18:37
49 Leszek Wiśniewski 1960 Murowana Goślina Goslinskie powsinogi nie 5km NW 04/13/2024 - 19:18
50 Mikołaj Wykrota 1993 Ludomy nie 5km 05/10/2024 - 09:17
51 Monika Wysocka 1992 Wągrowiec nie 5km 04/01/2024 - 20:45
52 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo nie 5km NW 05/09/2024 - 21:10
53 Julia Ziembinska 1981 Poznan nie 10km 05/07/2024 - 10:23
54 Grzegorz Ziembinski 1981 Poznan nie 10km 05/07/2024 - 10:18