Lista startowa - VII BIEG PODKOWY - rywalizacja dzieci

LP Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Data rjejestracji
1 Ada Zdanowska 2016 Skoki 06/10/2024 - 17:34
2 Adam Zdanowski 2015 Skoki 06/10/2024 - 17:28
3 Aleksander Konwiński 2014 Gniezno Biegam bo nie mogę latać 06/12/2024 - 20:51
4 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:19
5 Aleksander Pauszek 2019 Skoki 06/26/2024 - 07:58
6 Aleksander CZARNECKI 2011 Skoki 07/23/2024 - 08:02
7 Aleksandra Michalska 2015 Wągrowiec 07/15/2024 - 23:42
8 Alicja Pilarczyk 2021 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:49
9 Antoni Rosin 2017 Potrzanowo 07/04/2024 - 21:01
10 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki 07/11/2024 - 07:44
11 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:10
12 Bartosz CZARNECKI 2017 Skoki 07/23/2024 - 08:10
13 Bartosz Zaremba 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:22
14 Blanka Koperska 2015 Skoki 07/12/2024 - 09:53
15 Borys Gustowski 2022 Skoki 07/08/2024 - 18:58
16 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki 07/08/2024 - 16:51
17 Dominik Modrzejewski 2022 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:54
18 Dominika Modrzejewska 2016 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:49
19 Eliza Sierschuła 2022 Rościnno 06/01/2024 - 20:09
20 Fabian Słomian 2016 Skoki 06/01/2024 - 22:19
21 FABIAN KURASZYK 2018 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 14:58
22 FELIKS KURASZYK 2020 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 15:01
23 Filip Polcyn 2017 Popówko 07/07/2024 - 22:04
24 Franciszek JÓŹWIAK 2021 SKOKI 06/14/2024 - 08:13
25 Fryderyk Rzepka 2023 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:07
26 Gabriel Szymaś 2021 Skoki 06/09/2024 - 14:58
27 Gabriel Witkowski 2022 Skoki 06/22/2024 - 18:29
28 Gabriela Giersig 2019 Skoki 06/08/2024 - 12:06
29 Gabriela Grośty 2021 Skoki 07/06/2024 - 14:22
30 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:21
31 Gustaw Rzepka 2021 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:10
32 Hanna Matuszczak 2021 Skoki 06/20/2024 - 20:29
33 Hanna Michalska 2017 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:40
34 Helena Tkacz 2021 Skoki 06/02/2024 - 15:57
35 Helena Kantorska 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 23:43
36 Iga Trafas 2019 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:13
37 Igor Jaśkowiak 2015 Wągrowiec 06/07/2024 - 20:41
38 Iryna Luchak 2015 Skoki 06/21/2024 - 10:33
39 Jagoda Tkacz 2018 Skoki 06/02/2024 - 16:00
40 Jakub Kucharski 2018 Skoki 06/01/2024 - 10:47
41 Jan Kantorski 2016 Skoki 07/05/2024 - 09:30
42 Jan Wojtkowiak 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:54
43 Julia Gołembowska 2017 Potrzanowo 07/14/2024 - 21:17
44 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogoźno 07/21/2024 - 21:04
45 Kacper Matuszczak 2017 Skoki 06/20/2024 - 20:25
46 Kacper Jurga 2016 Skoki 06/30/2024 - 22:34
47 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki 06/01/2024 - 19:40
48 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo LPFA - Lech Poznań Football Academy 07/05/2024 - 09:53
49 Kaja Piątek 2017 Łekno 07/02/2024 - 18:42
50 Klara Bachorska 2019 Potrzanowo 07/23/2024 - 11:54
51 Krzysztof Goliński 2019 Mosina 06/27/2024 - 12:37
52 Lena Krakowska 2016 Komorniki ANKOS MMA 06/01/2024 - 15:09
53 Leon Kruszka 2021 Skoki 06/01/2024 - 06:47
54 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:04
55 Leonia Adamska 2016 Skoki 07/23/2024 - 09:13
56 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków 07/04/2024 - 19:47
57 Lilianna Wruczynska 2017 Rybitwy LKS Atleta Klecko 06/01/2024 - 12:24
58 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:01
59 Maciej Gieray 2016 Skoki 07/06/2024 - 10:29
60 Maja Jankowska 2019 Skoki 06/02/2024 - 15:46
61 Maja Piątek 2010 Łekno 07/02/2024 - 19:22
62 Maja Koperska 2015 Skoki 07/04/2024 - 23:04
63 Maksymilian Dudek 2020 Skoki 06/26/2024 - 11:28
64 Marcelina Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:46
65 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska 06/01/2024 - 09:05
66 Martyna Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:48
67 Martyna Kubicka 2017 Skoki 06/02/2024 - 17:26
68 Martynka Filosek 2021 Murowana Goślina 07/04/2024 - 10:01
69 Mateusz Rakowicz 2015 Poznań 06/29/2024 - 16:15
70 Michal Ortyl 2016 Skoki 06/03/2024 - 22:29
71 Mikołaj Michalski 2013 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:36
72 Mikołaj Kubicki 2016 Skoki 06/02/2024 - 17:17
73 Nadia Bąk 2015 Skoki 07/11/2024 - 22:49
74 Natan Pawłowski 2016 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:03
75 Natan Bąk 2017 Skoki 07/11/2024 - 22:47
76 Nikodem Wegner 2017 Skoki 06/14/2024 - 19:18
77 Odor Antoni 2019 Potrzanowo 06/28/2024 - 10:07
78 Olek Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne 06/12/2024 - 11:41
79 Oliwia Imbierowicz 2019 Wągrowiec 06/29/2024 - 23:10
80 Oliwia Woźniak 2023 Skoki 06/21/2024 - 15:37
81 Paulina Borowiak 2017 Skoki 06/01/2024 - 02:42
82 Paweł Jędrzejczak 2010 Przebędowo RunPTeam 07/11/2024 - 17:26
83 Piotr Grośty 2016 Skoki 07/06/2024 - 14:15
84 Piotr Michalski 2015 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:28
85 Piotr Borowiak 2018 Skoki 06/01/2024 - 02:46
86 Piotrek Filosek 2014 Murowana Goślina 07/04/2024 - 09:57
87 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:08
88 Rozalia Modlibowska 2021 Skoki 07/23/2024 - 10:14
89 Sara Pawłowska 2019 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:06
90 Stanisław Chmielewski 2014 Gołaszewo 06/01/2024 - 15:30
91 Stanisław Pilarczyk 2018 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:42
92 Stanisław Andrzej Krych 2022 Skoki 07/08/2024 - 16:54
93 Stefan Loręcki 2018 Rościnno 06/01/2024 - 10:51
94 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin 06/01/2024 - 06:17
95 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:03
96 Weronika Frankowska 2012 Jaracz 07/02/2024 - 00:00
97 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki 06/01/2024 - 07:06
98 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki 06/01/2024 - 09:31
99 Wojciech Michalski 2011 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:25
100 Wojciech Stawujak 2021 Skoki 06/01/2024 - 05:56

Strony