Lista startowa - VII BIEG PODKOWY - rywalizacja dzieci

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur Miasto Klub sportowy Data rjejestracji
1 Leonia Adamska 2016 Skoki 07/23/2024 - 09:13
2 Odor Antoni 2019 Potrzanowo 06/28/2024 - 10:07
3 Klara Bachorska 2019 Potrzanowo 07/23/2024 - 11:54
4 Natan Bąk 2017 Skoki 07/11/2024 - 22:47
5 Nadia Bąk 2015 Skoki 07/11/2024 - 22:49
6 Paulina Borowiak 2017 Skoki 06/01/2024 - 02:42
7 Piotr Borowiak 2018 Skoki 06/01/2024 - 02:46
8 Zofia Chmielewska 2011 Gołaszewo 07/03/2024 - 17:54
9 Stanisław Chmielewski 2014 Gołaszewo 06/01/2024 - 15:30
10 Aleksander CZARNECKI 2011 Skoki 07/23/2024 - 08:02
11 Bartosz CZARNECKI 2017 Skoki 07/23/2024 - 08:10
12 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin 06/01/2024 - 06:17
13 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo 07/05/2024 - 09:34
14 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo LPFA - Lech Poznań Football Academy 07/05/2024 - 09:53
15 Maksymilian Dudek 2020 Skoki 06/26/2024 - 11:28
16 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki 06/01/2024 - 19:40
17 Marcelina Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:46
18 Martyna Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:48
19 Piotrek Filosek 2014 Murowana Goślina 07/04/2024 - 09:57
20 Martynka Filosek 2021 Murowana Goślina 07/04/2024 - 10:01
21 Weronika Frankowska 2012 Jaracz 07/02/2024 - 00:00
22 Maciej Gieray 2016 Skoki 07/06/2024 - 10:29
23 Gabriela Giersig 2019 Skoki 06/08/2024 - 12:06
24 Krzysztof Goliński 2019 Mosina 06/27/2024 - 12:37
25 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki Walka Kostrzyn 07/02/2024 - 12:02
26 Julia Gołembowska 2017 Potrzanowo 07/14/2024 - 21:17
27 Piotr Grośty 2016 Skoki 07/06/2024 - 14:15
28 Gabriela Grośty 2021 Skoki 07/06/2024 - 14:22
29 Borys Gustowski 2022 Skoki 07/08/2024 - 18:58
30 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:08
31 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:03
32 Oliwia Imbierowicz 2019 Wągrowiec 06/29/2024 - 23:10
33 Maja Jankowska 2019 Skoki 06/02/2024 - 15:46
34 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki 06/01/2024 - 09:31
35 Igor Jaśkowiak 2015 Wągrowiec 06/07/2024 - 20:41
36 Paweł Jędrzejczak 2010 Przebędowo RunPTeam 07/11/2024 - 17:26
37 Franciszek JÓŹWIAK 2021 SKOKI 06/14/2024 - 08:13
38 Kacper Jurga 2016 Skoki 06/30/2024 - 22:34
39 Helena Kantorska 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 23:43
40 Jan Kantorski 2016 Skoki 07/05/2024 - 09:30
41 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogoźno 07/21/2024 - 21:04
42 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno 07/21/2024 - 21:07
43 Olek Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne 06/12/2024 - 11:41
44 Aleksander Konwiński 2014 Gniezno Biegam bo nie mogę latać 06/12/2024 - 20:51
45 Maja Koperska 2015 Skoki 07/04/2024 - 23:04
46 Blanka Koperska 2015 Skoki 07/12/2024 - 09:53
47 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:01
48 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:04
49 Lena Krakowska 2016 Komorniki ANKOS MMA 06/01/2024 - 15:09
50 Leon Kruszka 2021 Skoki 06/01/2024 - 06:47
51 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki 07/08/2024 - 16:51
52 Stanisław Andrzej Krych 2022 Skoki 07/08/2024 - 16:54
53 Martyna Kubicka 2017 Skoki 06/02/2024 - 17:26
54 Mikołaj Kubicki 2016 Skoki 06/02/2024 - 17:17
55 Jakub Kucharski 2018 Skoki 06/01/2024 - 10:47
56 FABIAN KURASZYK 2018 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 14:58
57 FELIKS KURASZYK 2020 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 15:01
58 Stefan Loręcki 2018 Rościnno 06/01/2024 - 10:51
59 Iryna Luchak 2015 Skoki 06/21/2024 - 10:33
60 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:21
61 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:19
62 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki 06/01/2024 - 07:06
63 Kacper Matuszczak 2017 Skoki 06/20/2024 - 20:25
64 Hanna Matuszczak 2021 Skoki 06/20/2024 - 20:29
65 Aleksandra Michalska 2015 Wągrowiec 07/15/2024 - 23:42
66 Hanna Michalska 2017 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:40
67 Piotr Michalski 2015 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:28
68 Mikołaj Michalski 2013 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:36
69 Wojciech Michalski 2011 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:25
70 Łucja Modlibowska 2019 Skoki 07/23/2024 - 10:08
71 Rozalia Modlibowska 2021 Skoki 07/23/2024 - 10:14
72 Dominika Modrzejewska 2016 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:49
73 Dominik Modrzejewski 2022 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:54
74 Michal Ortyl 2016 Skoki 06/03/2024 - 22:29
75 Aleksander Pauszek 2019 Skoki 06/26/2024 - 07:58
76 Sara Pawłowska 2019 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:06
77 Natan Pawłowski 2016 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:03
78 Kaja Piątek 2017 Łekno 07/02/2024 - 18:42
79 Maja Piątek 2010 Łekno 07/02/2024 - 19:22
80 Stanisław Pilarczyk 2018 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:42
81 Alicja Pilarczyk 2021 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:49
82 Filip Polcyn 2017 Popówko 07/07/2024 - 22:04
83 Mateusz Rakowicz 2015 Poznań 06/29/2024 - 16:15
84 Antoni Rosin 2017 Potrzanowo 07/04/2024 - 21:01
85 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska 06/01/2024 - 09:05
86 Fryderyk Rzepka 2023 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:07
87 Gustaw Rzepka 2021 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:10
88 Eliza Sierschuła 2022 Rościnno 06/01/2024 - 20:09
89 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki 07/11/2024 - 07:44
90 Zuzanna Sobkowiak 2014 Szamotuły Chrustowo 06/13/2024 - 15:24
91 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków 07/04/2024 - 19:47
92 Wojciech Stawujak 2021 Skoki 06/01/2024 - 05:56
93 Gabriel Szymaś 2021 Skoki 06/09/2024 - 14:58
94 Fabian Słomian 2016 Skoki 06/01/2024 - 22:19
95 Jagoda Tkacz 2018 Skoki 06/02/2024 - 16:00
96 Helena Tkacz 2021 Skoki 06/02/2024 - 15:57
97 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:10
98 Iga Trafas 2019 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:13
99 Nikodem Wegner 2017 Skoki 06/14/2024 - 19:18
100 Gabriel Witkowski 2022 Skoki 06/22/2024 - 18:29

Strony