Lista startowa - VII BIEG PODKOWY - rywalizacja dzieci

LP Imię Nazwisko Ur Miastosortuj malejąco Klub sportowy Data rjejestracji
1 Aleksander Konwiński 2014 Gniezno Biegam bo nie mogę latać 06/12/2024 - 20:51
2 Zofia Chmielewska 2011 Gołaszewo 07/03/2024 - 17:54
3 Stanisław Chmielewski 2014 Gołaszewo 06/01/2024 - 15:30
4 Weronika Frankowska 2012 Jaracz 07/02/2024 - 00:00
5 Lena Krakowska 2016 Komorniki ANKOS MMA 06/01/2024 - 15:09
6 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki 06/01/2024 - 19:40
7 Krzysztof Goliński 2019 Mosina 06/27/2024 - 12:37
8 Natan Pawłowski 2016 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:03
9 Dominika Modrzejewska 2016 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:49
10 Sara Pawłowska 2019 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:06
11 Dominik Modrzejewski 2022 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:54
12 Piotrek Filosek 2014 Murowana Goślina 07/04/2024 - 09:57
13 Martynka Filosek 2021 Murowana Goślina 07/04/2024 - 10:01
14 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:08
15 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:03
16 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki Walka Kostrzyn 07/02/2024 - 12:02
17 Filip Polcyn 2017 Popówko 07/07/2024 - 22:04
18 Stanisław Pilarczyk 2018 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:42
19 Alicja Pilarczyk 2021 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:49
20 Olek Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne 06/12/2024 - 11:41
21 Jan Wojtkowiak 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:54
22 Antoni Rosin 2017 Potrzanowo 07/04/2024 - 21:01
23 Odor Antoni 2019 Potrzanowo 06/28/2024 - 10:07
24 Helena Kantorska 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 23:43
25 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo 07/05/2024 - 09:34
26 Julia Gołembowska 2017 Potrzanowo 07/14/2024 - 21:17
27 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo LPFA - Lech Poznań Football Academy 07/05/2024 - 09:53
28 Klara Bachorska 2019 Potrzanowo 07/23/2024 - 11:54
29 Bartosz Zaremba 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:22
30 Mateusz Rakowicz 2015 Poznań 06/29/2024 - 16:15
31 Paweł Jędrzejczak 2010 Przebędowo RunPTeam 07/11/2024 - 17:26
32 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogoźno 07/21/2024 - 21:04
33 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno 07/21/2024 - 21:07
34 Stefan Loręcki 2018 Rościnno 06/01/2024 - 10:51
35 Eliza Sierschuła 2022 Rościnno 06/01/2024 - 20:09
36 Lilianna Wruczynska 2017 Rybitwy LKS Atleta Klecko 06/01/2024 - 12:24
37 Fryderyk Rzepka 2023 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:07
38 Gustaw Rzepka 2021 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:10
39 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki 06/01/2024 - 09:31
40 Aleksander Pauszek 2019 Skoki 06/26/2024 - 07:58
41 Jagoda Tkacz 2018 Skoki 06/02/2024 - 16:00
42 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:21
43 Jakub Kucharski 2018 Skoki 06/01/2024 - 10:47
44 Maksymilian Dudek 2020 Skoki 06/26/2024 - 11:28
45 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki 07/08/2024 - 16:51
46 Mikołaj Kubicki 2016 Skoki 06/02/2024 - 17:17
47 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki 07/11/2024 - 07:44
48 Paulina Borowiak 2017 Skoki 06/01/2024 - 02:42
49 Stanisław Andrzej Krych 2022 Skoki 07/08/2024 - 16:54
50 Martyna Kubicka 2017 Skoki 06/02/2024 - 17:26
51 Maja Koperska 2015 Skoki 07/04/2024 - 23:04
52 Piotr Borowiak 2018 Skoki 06/01/2024 - 02:46
53 Borys Gustowski 2022 Skoki 07/08/2024 - 18:58
54 Michal Ortyl 2016 Skoki 06/03/2024 - 22:29
55 Natan Bąk 2017 Skoki 07/11/2024 - 22:47
56 Aleksander CZARNECKI 2011 Skoki 07/23/2024 - 08:02
57 Franciszek JÓŹWIAK 2021 SKOKI 06/14/2024 - 08:13
58 Wojciech Stawujak 2021 Skoki 06/01/2024 - 05:56
59 FABIAN KURASZYK 2018 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 14:58
60 Nadia Bąk 2015 Skoki 07/11/2024 - 22:49
61 Bartosz CZARNECKI 2017 Skoki 07/23/2024 - 08:10
62 Nikodem Wegner 2017 Skoki 06/14/2024 - 19:18
63 Jan Kantorski 2016 Skoki 07/05/2024 - 09:30
64 FELIKS KURASZYK 2020 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 15:01
65 Blanka Koperska 2015 Skoki 07/12/2024 - 09:53
66 Gabriela Giersig 2019 Skoki 06/08/2024 - 12:06
67 Leonia Adamska 2016 Skoki 07/23/2024 - 09:13
68 Kacper Matuszczak 2017 Skoki 06/20/2024 - 20:25
69 Leon Kruszka 2021 Skoki 06/01/2024 - 06:47
70 Kacper Jurga 2016 Skoki 06/30/2024 - 22:34
71 Gabriel Szymaś 2021 Skoki 06/09/2024 - 14:58
72 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki 06/01/2024 - 07:06
73 Łucja Modlibowska 2019 Skoki 07/23/2024 - 10:08
74 Hanna Matuszczak 2021 Skoki 06/20/2024 - 20:29
75 Adam Zdanowski 2015 Skoki 06/10/2024 - 17:28
76 Marcelina Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:46
77 Rozalia Modlibowska 2021 Skoki 07/23/2024 - 10:14
78 Iryna Luchak 2015 Skoki 06/21/2024 - 10:33
79 Maciej Gieray 2016 Skoki 07/06/2024 - 10:29
80 Fabian Słomian 2016 Skoki 06/01/2024 - 22:19
81 Ada Zdanowska 2016 Skoki 06/10/2024 - 17:34
82 Martyna Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:48
83 Oliwia Woźniak 2023 Skoki 06/21/2024 - 15:37
84 Piotr Grośty 2016 Skoki 07/06/2024 - 14:15
85 Maja Jankowska 2019 Skoki 06/02/2024 - 15:46
86 Gabriel Witkowski 2022 Skoki 06/22/2024 - 18:29
87 Gabriela Grośty 2021 Skoki 07/06/2024 - 14:22
88 Helena Tkacz 2021 Skoki 06/02/2024 - 15:57
89 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:19
90 Zuzanna Sobkowiak 2014 Szamotuły Chrustowo 06/13/2024 - 15:24
91 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska 06/01/2024 - 09:05
92 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków 07/04/2024 - 19:47
93 Piotr Michalski 2015 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:28
94 Igor Jaśkowiak 2015 Wągrowiec 06/07/2024 - 20:41
95 Oliwia Imbierowicz 2019 Wągrowiec 06/29/2024 - 23:10
96 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:01
97 Aleksandra Michalska 2015 Wągrowiec 07/15/2024 - 23:42
98 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:04
99 Mikołaj Michalski 2013 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:36
100 Hanna Michalska 2017 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:40

Strony