Lista startowa - VII BIEG PODKOWY - rywalizacja dzieci

LP Imię Nazwisko Ursortuj malejąco Miasto Klub sportowy Data rjejestracji
1 Paweł Jędrzejczak 2010 Przebędowo RunPTeam 07/11/2024 - 17:26
2 Maja Piątek 2010 Łekno 07/02/2024 - 19:22
3 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki Walka Kostrzyn 07/02/2024 - 12:02
4 Wojciech Michalski 2011 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:25
5 Aleksander CZARNECKI 2011 Skoki 07/23/2024 - 08:02
6 Zofia Chmielewska 2011 Gołaszewo 07/03/2024 - 17:54
7 Weronika Frankowska 2012 Jaracz 07/02/2024 - 00:00
8 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogoźno 07/21/2024 - 21:04
9 Mikołaj Michalski 2013 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:36
10 Aleksander Konwiński 2014 Gniezno Biegam bo nie mogę latać 06/12/2024 - 20:51
11 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:03
12 Piotrek Filosek 2014 Murowana Goślina 07/04/2024 - 09:57
13 Zuzanna Sobkowiak 2014 Szamotuły Chrustowo 06/13/2024 - 15:24
14 Stanisław Chmielewski 2014 Gołaszewo 06/01/2024 - 15:30
15 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków 07/04/2024 - 19:47
16 Adam Zdanowski 2015 Skoki 06/10/2024 - 17:28
17 Mateusz Rakowicz 2015 Poznań 06/29/2024 - 16:15
18 Maja Koperska 2015 Skoki 07/04/2024 - 23:04
19 Iryna Luchak 2015 Skoki 06/21/2024 - 10:33
20 Blanka Koperska 2015 Skoki 07/12/2024 - 09:53
21 Nadia Bąk 2015 Skoki 07/11/2024 - 22:49
22 Igor Jaśkowiak 2015 Wągrowiec 06/07/2024 - 20:41
23 Aleksandra Michalska 2015 Wągrowiec 07/15/2024 - 23:42
24 Piotr Michalski 2015 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:28
25 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki 06/01/2024 - 09:31
26 Jan Kantorski 2016 Skoki 07/05/2024 - 09:30
27 Bartosz Zaremba 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:22
28 Natan Pawłowski 2016 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:03
29 Lena Krakowska 2016 Komorniki ANKOS MMA 06/01/2024 - 15:09
30 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki 06/01/2024 - 19:40
31 Mikołaj Kubicki 2016 Skoki 06/02/2024 - 17:17
32 Michal Ortyl 2016 Skoki 06/03/2024 - 22:29
33 Fabian Słomian 2016 Skoki 06/01/2024 - 22:19
34 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:10
35 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:01
36 Helena Kantorska 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 23:43
37 Leonia Adamska 2016 Skoki 07/23/2024 - 09:13
38 Kacper Jurga 2016 Skoki 06/30/2024 - 22:34
39 Maciej Gieray 2016 Skoki 07/06/2024 - 10:29
40 Jan Wojtkowiak 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:54
41 Ada Zdanowska 2016 Skoki 06/10/2024 - 17:34
42 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo LPFA - Lech Poznań Football Academy 07/05/2024 - 09:53
43 Piotr Grośty 2016 Skoki 07/06/2024 - 14:15
44 Dominika Modrzejewska 2016 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:49
45 Filip Polcyn 2017 Popówko 07/07/2024 - 22:04
46 Kaja Piątek 2017 Łekno 07/02/2024 - 18:42
47 Paulina Borowiak 2017 Skoki 06/01/2024 - 02:42
48 Marcelina Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:46
49 Martyna Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:48
50 Antoni Rosin 2017 Potrzanowo 07/04/2024 - 21:01
51 Kacper Matuszczak 2017 Skoki 06/20/2024 - 20:25
52 Hanna Michalska 2017 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:40
53 Julia Gołembowska 2017 Potrzanowo 07/14/2024 - 21:17
54 Natan Bąk 2017 Skoki 07/11/2024 - 22:47
55 Bartosz CZARNECKI 2017 Skoki 07/23/2024 - 08:10
56 Lilianna Wruczynska 2017 Rybitwy LKS Atleta Klecko 06/01/2024 - 12:24
57 Martyna Kubicka 2017 Skoki 06/02/2024 - 17:26
58 Nikodem Wegner 2017 Skoki 06/14/2024 - 19:18
59 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin 06/01/2024 - 06:17
60 Stefan Loręcki 2018 Rościnno 06/01/2024 - 10:51
61 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki 07/08/2024 - 16:51
62 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska 06/01/2024 - 09:05
63 Olek Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne 06/12/2024 - 11:41
64 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno 07/21/2024 - 21:07
65 Stanisław Pilarczyk 2018 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:42
66 Piotr Borowiak 2018 Skoki 06/01/2024 - 02:46
67 Jakub Kucharski 2018 Skoki 06/01/2024 - 10:47
68 FABIAN KURASZYK 2018 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 14:58
69 Jagoda Tkacz 2018 Skoki 06/02/2024 - 16:00
70 Łucja Modlibowska 2019 Skoki 07/23/2024 - 10:08
71 Maja Jankowska 2019 Skoki 06/02/2024 - 15:46
72 Iga Trafas 2019 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:13
73 Sara Pawłowska 2019 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:06
74 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:19
75 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:21
76 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo 07/05/2024 - 09:34
77 Oliwia Imbierowicz 2019 Wągrowiec 06/29/2024 - 23:10
78 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki 07/11/2024 - 07:44
79 Klara Bachorska 2019 Potrzanowo 07/23/2024 - 11:54
80 Krzysztof Goliński 2019 Mosina 06/27/2024 - 12:37
81 Odor Antoni 2019 Potrzanowo 06/28/2024 - 10:07
82 Gabriela Giersig 2019 Skoki 06/08/2024 - 12:06
83 Aleksander Pauszek 2019 Skoki 06/26/2024 - 07:58
84 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:08
85 Maksymilian Dudek 2020 Skoki 06/26/2024 - 11:28
86 FELIKS KURASZYK 2020 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 15:01
87 Wojciech Stawujak 2021 Skoki 06/01/2024 - 05:56
88 Gabriela Grośty 2021 Skoki 07/06/2024 - 14:22
89 Leon Kruszka 2021 Skoki 06/01/2024 - 06:47
90 Franciszek JÓŹWIAK 2021 SKOKI 06/14/2024 - 08:13
91 Alicja Pilarczyk 2021 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:49
92 Rozalia Modlibowska 2021 Skoki 07/23/2024 - 10:14
93 Hanna Matuszczak 2021 Skoki 06/20/2024 - 20:29
94 Gustaw Rzepka 2021 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:10
95 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:04
96 Martynka Filosek 2021 Murowana Goślina 07/04/2024 - 10:01
97 Helena Tkacz 2021 Skoki 06/02/2024 - 15:57
98 Gabriel Szymaś 2021 Skoki 06/09/2024 - 14:58
99 Dominik Modrzejewski 2022 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:54
100 Borys Gustowski 2022 Skoki 07/08/2024 - 18:58

Strony