Lista startowa - VII BIEG PODKOWY - rywalizacja dzieci

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowysortuj malejąco Data rjejestracji
1 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:19
2 Marcelina Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:46
3 Stanisław Chmielewski 2014 Gołaszewo 06/01/2024 - 15:30
4 Martyna Kubicka 2017 Skoki 06/02/2024 - 17:26
5 Iryna Luchak 2015 Skoki 06/21/2024 - 10:33
6 Oliwia Imbierowicz 2019 Wągrowiec 06/29/2024 - 23:10
7 Zofia Chmielewska 2011 Gołaszewo 07/03/2024 - 17:54
8 Bartosz Zaremba 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:22
9 Maciej Gieray 2016 Skoki 07/06/2024 - 10:29
10 Wojciech Michalski 2011 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:25
11 Rozalia Modlibowska 2021 Skoki 07/23/2024 - 10:14
12 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:21
13 Martyna Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:48
14 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki 06/01/2024 - 19:40
15 Michal Ortyl 2016 Skoki 06/03/2024 - 22:29
16 Oliwia Woźniak 2023 Skoki 06/21/2024 - 15:37
17 Kacper Jurga 2016 Skoki 06/30/2024 - 22:34
18 Stanisław Pilarczyk 2018 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:42
19 Jan Wojtkowiak 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 20:54
20 Piotr Grośty 2016 Skoki 07/06/2024 - 14:15
21 Dominika Modrzejewska 2016 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:49
22 Natan Bąk 2017 Skoki 07/11/2024 - 22:47
23 Piotr Michalski 2015 Wągrowiec 07/20/2024 - 14:28
24 Klara Bachorska 2019 Potrzanowo 07/23/2024 - 11:54
25 Paulina Borowiak 2017 Skoki 06/01/2024 - 02:42
26 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska 06/01/2024 - 09:05
27 Eliza Sierschuła 2022 Rościnno 06/01/2024 - 20:09
28 Igor Jaśkowiak 2015 Wągrowiec 06/07/2024 - 20:41
29 Gabriel Witkowski 2022 Skoki 06/22/2024 - 18:29
30 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:01
31 Alicja Pilarczyk 2021 Popowo Kościelne 07/03/2024 - 21:49
32 Antoni Rosin 2017 Potrzanowo 07/04/2024 - 21:01
33 Gabriela Grośty 2021 Skoki 07/06/2024 - 14:22
34 Dominik Modrzejewski 2022 Murowana Goslina 07/09/2024 - 18:54
35 Nadia Bąk 2015 Skoki 07/11/2024 - 22:49
36 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogoźno 07/21/2024 - 21:04
37 Piotr Borowiak 2018 Skoki 06/01/2024 - 02:46
38 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki 06/01/2024 - 09:31
39 Fabian Słomian 2016 Skoki 06/01/2024 - 22:19
40 Gabriela Giersig 2019 Skoki 06/08/2024 - 12:06
41 Aleksander Pauszek 2019 Skoki 06/26/2024 - 07:58
42 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec 07/01/2024 - 21:04
43 Natan Pawłowski 2016 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:03
44 Maja Koperska 2015 Skoki 07/04/2024 - 23:04
45 Filip Polcyn 2017 Popówko 07/07/2024 - 22:04
46 Blanka Koperska 2015 Skoki 07/12/2024 - 09:53
47 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno 07/21/2024 - 21:07
48 Wojciech Stawujak 2021 Skoki 06/01/2024 - 05:56
49 Jakub Kucharski 2018 Skoki 06/01/2024 - 10:47
50 Maja Jankowska 2019 Skoki 06/02/2024 - 15:46
51 Gabriel Szymaś 2021 Skoki 06/09/2024 - 14:58
52 Franciszek JÓŹWIAK 2021 SKOKI 06/14/2024 - 08:13
53 Maksymilian Dudek 2020 Skoki 06/26/2024 - 11:28
54 Weronika Frankowska 2012 Jaracz 07/02/2024 - 00:00
55 Sara Pawłowska 2019 Murowana Goślina 07/04/2024 - 07:06
56 Helena Kantorska 2016 Potrzanowo 07/04/2024 - 23:43
57 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki 07/08/2024 - 16:51
58 Julia Gołembowska 2017 Potrzanowo 07/14/2024 - 21:17
59 Aleksander CZARNECKI 2011 Skoki 07/23/2024 - 08:02
60 Stefan Loręcki 2018 Rościnno 06/01/2024 - 10:51
61 Helena Tkacz 2021 Skoki 06/02/2024 - 15:57
62 Adam Zdanowski 2015 Skoki 06/10/2024 - 17:28
63 Nikodem Wegner 2017 Skoki 06/14/2024 - 19:18
64 Krzysztof Goliński 2019 Mosina 06/27/2024 - 12:37
65 Piotrek Filosek 2014 Murowana Goślina 07/04/2024 - 09:57
66 Jan Kantorski 2016 Skoki 07/05/2024 - 09:30
67 Stanisław Andrzej Krych 2022 Skoki 07/08/2024 - 16:54
68 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:03
69 Aleksandra Michalska 2015 Wągrowiec 07/15/2024 - 23:42
70 Bartosz CZARNECKI 2017 Skoki 07/23/2024 - 08:10
71 Leon Kruszka 2021 Skoki 06/01/2024 - 06:47
72 Jagoda Tkacz 2018 Skoki 06/02/2024 - 16:00
73 Ada Zdanowska 2016 Skoki 06/10/2024 - 17:34
74 Kacper Matuszczak 2017 Skoki 06/20/2024 - 20:25
75 Odor Antoni 2019 Potrzanowo 06/28/2024 - 10:07
76 Kaja Piątek 2017 Łekno 07/02/2024 - 18:42
77 Martynka Filosek 2021 Murowana Goślina 07/04/2024 - 10:01
78 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo 07/05/2024 - 09:34
79 Borys Gustowski 2022 Skoki 07/08/2024 - 18:58
80 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie 07/10/2024 - 23:08
81 Mikołaj Michalski 2013 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:36
82 Leonia Adamska 2016 Skoki 07/23/2024 - 09:13
83 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki 06/01/2024 - 07:06
84 Mikołaj Kubicki 2016 Skoki 06/02/2024 - 17:17
85 Olek Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne 06/12/2024 - 11:41
86 Hanna Matuszczak 2021 Skoki 06/20/2024 - 20:29
87 Mateusz Rakowicz 2015 Poznań 06/29/2024 - 16:15
88 Maja Piątek 2010 Łekno 07/02/2024 - 19:22
89 Hanna Michalska 2017 Wągrowiec 07/19/2024 - 10:40
90 Łucja Modlibowska 2019 Skoki 07/23/2024 - 10:08
91 Fryderyk Rzepka 2023 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:07
92 Gustaw Rzepka 2021 Schwientochlowitz HERNIK TEAM 07/10/2024 - 09:10
93 Lena Krakowska 2016 Komorniki ANKOS MMA 06/01/2024 - 15:09
94 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka Kama Run Czarnków 07/04/2024 - 19:47
95 FELIKS KURASZYK 2020 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 15:01
96 FABIAN KURASZYK 2018 Skoki Sport Team Skoki 07/09/2024 - 14:58
97 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki 07/11/2024 - 07:44
98 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin 06/01/2024 - 06:17
99 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki Walka Kostrzyn 07/02/2024 - 12:02
100 Zuzanna Sobkowiak 2014 Szamotuły Chrustowo 06/13/2024 - 15:24

Strony