Lista startowa - VII BIEG PODKOWY - rywalizacja dzieci

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Data rjejestracji
1 Paulina Borowiak 2017 Skoki 06/01/2024 - 02:42
2 Piotr Borowiak 2018 Skoki 06/01/2024 - 02:46
3 Stanisław Chmielewski 2014 Gołaszewo 06/01/2024 - 15:30
4 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin 06/01/2024 - 06:17
5 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki 06/01/2024 - 19:40
6 Marcelina Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:46
7 Martyna Fidos 2017 Skoki 06/01/2024 - 07:48
8 Gabriela Giersig 2019 Skoki 06/08/2024 - 12:06
9 Maja Jankowska 2019 Skoki 06/02/2024 - 15:46
10 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki 06/01/2024 - 09:31
11 Igor Jaśkowiak 2015 Wągrowiec 06/07/2024 - 20:41
12 Franciszek JÓŹWIAK 2021 SKOKI 06/14/2024 - 08:13
13 Olek Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne 06/12/2024 - 11:41
14 Aleksander Konwiński 2014 Gniezno Biegam bo nie mogę latać 06/12/2024 - 20:51
15 Lena Krakowska 2016 Komorniki ANKOS MMA 06/01/2024 - 15:09
16 Leon Kruszka 2021 Skoki 06/01/2024 - 06:47
17 Martyna Kubicka 2017 Skoki 06/02/2024 - 17:26
18 Mikołaj Kubicki 2016 Skoki 06/02/2024 - 17:17
19 Jakub Kucharski 2018 Skoki 06/01/2024 - 10:47
20 Stefan Loręcki 2018 Rościnno 06/01/2024 - 10:51
21 Iryna Luchak 2015 Skoki 06/21/2024 - 10:33
22 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:21
23 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki 06/01/2024 - 00:19
24 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki 06/01/2024 - 07:06
25 Kacper Matuszczak 2017 Skoki 06/20/2024 - 20:25
26 Hanna Matuszczak 2021 Skoki 06/20/2024 - 20:29
27 Michal Ortyl 2016 Skoki 06/03/2024 - 22:29
28 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska 06/01/2024 - 09:05
29 Eliza Sierschuła 2022 Rościnno 06/01/2024 - 20:09
30 Zuzanna Sobkowiak 2014 Szamotuły Chrustowo 06/13/2024 - 15:24
31 Wojciech Stawujak 2021 Skoki 06/01/2024 - 05:56
32 Gabriel Szymaś 2021 Skoki 06/09/2024 - 14:58
33 Fabian Słomian 2016 Skoki 06/01/2024 - 22:19
34 Helena Tkacz 2021 Skoki 06/02/2024 - 15:57
35 Jagoda Tkacz 2018 Skoki 06/02/2024 - 16:00
36 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:10
37 Iga Trafas 2019 Łopuchowo Trafaski 06/13/2024 - 18:13
38 Nikodem Wegner 2017 Skoki 06/14/2024 - 19:18
39 Gabriel Witkowski 2022 Skoki 06/22/2024 - 18:29
40 Oliwia Woźniak 2023 Skoki 06/21/2024 - 15:37
41 Lilianna Wruczynska 2017 Rybitwy LKS Atleta Klecko 06/01/2024 - 12:24
42 Ada Zdanowska 2016 Skoki 06/10/2024 - 17:34
43 Adam Zdanowski 2015 Skoki 06/10/2024 - 17:28