7. PAWŁOWICKI BIEG ŚLADAMI MIELŻYŃSKICH

LP Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno Prostoztreningu Running Team 5km
2 Martyna Adamczak 1992 Kąkolewo Grupa Biegowa Przyjaciele Team 10km
3 Maciej Adamczak 1993 Kęszyca Leśna KB Piast Międzyrzecz 5km
4 Jolanta Adamczak 1972 Pawłowice PRZYJACIELE TEAM 10km
5 Izabela Andrzejak 1981 Krobia 5km NW
6 Lidia Bajer 1979 Grodzisko Zadyszka Grodzisko 5km NW
7 Krzysztof Bajer 1980 Grodzisko Zadyszka Grodzisko 10km
8 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Leśne Dziki PGB 10km
9 Patrycja Bartkowiak 1997 Kąkolewo 5km
10 Daniel Bartosik 1981 Leszno DRUŻYNA SZPIKU 10km
11 Marek Baum 1995 Garzyn 10km
12 Tomasz Baum 1985 Frankowo 10km
13 Adrian Borowczyk 1993 Świerczyna 5km
14 Michał Brandenburg 1981 Kąkolewo PRZYJACIELE TEAM 10km
15 Dariusz Brychcy 1984 Wschowa Endorfina Wschowa 10km
16 Małgorzata Buler 2004 Leszno 5km
17 Tomasz Bura 1984 Krzycko Wielkie 10km
18 Karolina Bura 1984 Leszno #BiegajLeszno 5km
19 Ariel Chudy 1983 Rydzyna Run Team Rydzyna 10km
20 Jakub Chwaliszewski 1988 Poniec ALBANNERS 10km
21 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan 10km
22 Agnieszka Cugier 1984 Rydzyna - 5km NW
23 BEATA Czamara 1970 RAWICZ RSC BIKE RAWICZ 5km NW
24 Karina Czarnecka 1975 Leszno Lucy Team 10km
25 Paweł Czecholiński 1969 Poniec Strefasportu.pl 10km
26 Piotr Czecholiński 1968 Leszno LeszNo Limits Runners 10km
27 Patryk Czwojdrak 1994 Pawłowice 5km
28 Piotr Dąbrowski 1997 Gostyń 5km
29 Daria Dais 1983 Leszno Dragon girls 10km
30 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają 5km
31 Bartosz Dudek 1987 Leszno Prostoztreningu Running Team 5km
32 Izabela Dudziak-Przewoźna 1979 Święciechowa Dobiconnect 10km
33 Krystian Dutkiewicz 1978 Kociugi Run Team Rydzyna 10km
34 Patryk Dworniczak 1985 Przybiń Run Team Rydzyna 10km
35 Szymon Dymarski 1994 Piaski 10km
36 IZABELA DZIEKAŃSKA 1992 WSCHOWA Endorfina Wschowa 5km
37 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra 10km
38 Natalia Fiebig 1992 Garzyn 5km
39 Sebastian Fiszer 1980 Krzemiewo Lesz NO Limits Runners 10km
40 Władysław Frąckowiak 1963 Oporówko 10km
41 Wojciech Frąckowiak 1992 Oporówko 10km
42 Maciej Galon 1975 Kąkolewo 10km
43 Monika Glapiak 1984 Garzyn 5km
44 Piotr Glapiak 1989 Poniec 5km
45 Adrian Gościniak 1997 Bieżyń TAJFUN 10km
46 Małgorzata Gołębiowska 1981 Kłoda Run Team Rydzyna 5km
47 Krzysztof Grewling 1988 Rogoźno 10km
48 Maja Grygier 1994 Leszno 5km NW
49 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL 5km NW
50 Eliza Hadrysiak 2003 Pawłowice UKS Achilles Leszno 5km
51 Maciej Horała 1988 Bojanowo 5km
52 Maria Iglińska 1955 Lipno 5km NW
53 Mateusz Jagodzik 1986 Leszno GALLAXY SPORTS 10km
54 Mikołaj Jagodziński 2006 Krzemieniewo 10km
55 MIKOŁAJ JAKUBOWSKI 1987 Leszno Karykatury Zaczarowany Ołówek 10km
56 WOJCIECH JAKUBOWSKI 1957 Leszno Karykatury Zaczarowany Ołówek 5km NW
57 Magdalena Jańczak 1985 Leszno Dragon girls 10km
58 Jakub Jańczak 1983 Leszno 5km
59 Jolanta Jaś 1968 Leszno 5km
60 Kazimierz Jaszkiewicz 1958 Śmigiel Leszno :) 5km NW
61 Hubert Jerzyk 1985 Leszno #BiegajLeszno 10km
62 Tomasz Józefiak 1987 Pawłowice 10km
63 Jędrzej Jóźwiak 1995 Krobia NETBOX BIEGA 10km
64 Natalia Juśkiewicz 1997 Krzemieniewo - 5km
65 Katarzyna Juszczak 1976 Pawłowice 5km NW
66 Kamil Kaczmarek 1991 Leszno 10km
67 Mateusz Kaczmarek 1993 Leszno 5km
68 Aneta Kaczmarek 1986 Poniec 5km
69 Joanna Kaliska 1989 Leszno 10km
70 Tomasz Kalitka 1973 Gostyń Dworczak Team 10km
71 Barbara Kaminiarz 1968 Leszno Drago girls 10km
72 Krystyna Kasińska-Machajek 1960 Polkowice Stowarzyszenie Transplantacji Serca 5km NW
73 Joanna Kasprzak 1985 Krzemieniewo PRZYJACIELE TEAM 10km
74 Dorota Kaźmierczak 1964 ŁĘKA MAŁA 5km NW
75 Karolina Kałek 1978 Stare Bojanowo 5km NW
76 Paweł Klak 1972 Święciechowa 10km
77 Jarosław Kleczyński 1970 Leszno 5km
78 Magdalena Klima 1985 Masłowo 5km NW
79 Jacek Klimaszewski 1984 Krzemieniewo Grupa Biegowa Przyjaciele Team 5km
80 Przemysław Kmiecik 1978 Pawłowice 5km NW
81 Aleksandra Kolasińska 1970 Krzemieniewo 5km NW
82 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo 10km
83 Karolina Kot 1990 Wrocław 10km
84 Dawid Koterwa 2002 Leszno 10km
85 Patrycja Kozak 2007 Pawłowice 5km
86 Krystyna Kozak 1967 Leszno Run Team Rydzyna 10km
87 Maciej Kozłowski 1962 Leszno 5km NW
88 Norbert Kołodziej 1982 Krzemieniewo #82 PRO 10km
89 Dawid Kraczewski 1983 Leszno 10km
90 Eryk Kraśner 1999 Grodzisko 5km NW
91 Robert Robcio Krochmalny 1997 Leszno Nike Running 10km
92 Jacek Królikowski 1983 Pawłowice PRZYJACIELE TEAM 5km
93 Klaudia Krystkowiak 1994 Leszno #BiegajLeszno 10km
94 Maria Krzymińska 1957 Leszno 5km
95 Rafał Krzyżosiak 1972 Wrocław 10km
96 Marlena Krzyżosiak 1975 Wrocław 10km
97 Tymoteusz Kuczyński 1997 Leszno 10km
98 Małgorzata Latuszek 1975 Masłowo 5km NW
99 Anna Lester 1988 Wilkowice 10km
100 Roksana Letza 1978 Grodzisko 10km

Strony