Lista startowa - LISTA STARTOWA INDYWIDUALNY BIEG - XI BIEG ORAZ MARSZ ORAZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI „CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁ

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Rywalizacja
145 Michał Adamek 1992 Poznań bieg 5km
146 Joanna Adamek 1992 Poznan bieg 5km
147 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo Klub Biegacza Jestem od Romka bieg 10km
148 Jarosław Bajerlein 1980 Tulce bieg 10km
149 Marzena Bartoszewicz 1979 Murowana Goślina bieg 5km
150 Ewa Bocheńska 1988 Miękowo bieg 10km
151 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km
152 Emilia Burzyńska 1989 Bogucin Biegające Krejzole bieg 10km
153 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin Biegające Krejzole bieg 10km
154 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 10km
155 Wojciech Cholewiński 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM marsz NW 5km
156 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań marsz NW 5km
157 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów marsz NW 5km
158 Paweł Fedorski 197419741974 Sulechów marsz NW 5km
159 Piotr Gertig 1993 Kozieglowy bieg 5km
160 JÓZEF GRZESIAK 1972 KOSTRZYN Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km
161 Maciej Gudzio 1966 Czerwonak marsz NW 5km
162 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak bieg 10km
163 Marcin Klichowicz 2006 Czerwonak bieg 10km
164 Izabella Kontowska 1981 Oborniki marsz NW 5km
165 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goslina Goslinskie powsinogi marsz NW 5km
166 Kamil Kowalski 1998 Rakownia IIM bieg 5km
167 Aneta Kołat 1972 Bolechowo-Osiedle marsz NW 5km
168 Krzysztof Kołat 1973 Bolechowo-Osiedle marsz NW 5km
169 Paulina Kroll 1991 Bolechówko bieg 5km
170 DARIUSZ KROLL 1987 BOLECHÓWKO bieg 5km
171 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km
172 Marta Kurek 1990 Poznań bieg 5km
173 Marcin Kurek 1987 Poznań bieg 5km
174 Marek Leśniewski 1979 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie bieg 5km
175 Filip Mańczak 1979 Kicin Aktywni Razem bieg 10km
176 Anna Manikowska 1958 Swarzedz Parkrunjezioroswarzedzkie marsz NW 5km
177 Monika Murawska 1980 Tulce bieg 10km
178 Edyta Nowaczyńska 1992 Karłowice bieg 5km
179 Irena Nowak 1966 Skoki Nowak Run bieg 5km
180 Dagmara Orłowska 1991 Bolechówko bieg 5km
181 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km
182 Remigiusz Potocki 1976 Bolechówko bieg 10km
183 Jakub Radolak 1982 Czerwonak bieg 5km
184 Anna Rzymkowska 1988 Kliny marsz NW 5km
185 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km
186 Roman Sobstyl 1976 Bolechówko Sobstyl team bieg 10km
187 Marcin Sołtysiński 1993 Gruszczyn bieg 5km
188 Jakub Stawicki 1984 Zielona Góra bieg 5km
189 Marta Sternal 1982 Koziegłowy marsz NW 5km
190 Rafał Szacht 1983 Poznań bieg 10km
191 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo SzymanowskiTeam bieg 5km
192 Sebastian Wachowiak 1984 Koziegłowy Biegające Krejzole bieg 5km
193 Krzysztof Walczak 1987 Koziegłowy bieg 5km
194 pawel walczak 1974 poznan nordic walking kiekrz marsz NW 5km
195 Artur Widerowski 1968 Czerwonak bieg 5km
196 Joanna Wrońska 1982 Poznań marsz NW 5km
197 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners bieg 5km
198 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners bieg 5km
199 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km
200 Daria Łukasiewicz 2000 Koziegłowy Adidas Runners Poznań bieg 10km