LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
824 Michał Bagiński 1986 Zielona Góra bieg 5km A
825 MICHAŁ OGONOWSKI Wrocław MRC A
826 Michał Sałata Poznań A
827 Michał Rudziński 1986 Wągrowiec bieg 10km A
828 Michał Starzyński 1986 Poznań ESKAPADY bieg 5km A
829 Michał Osóbka Strzelce Opolskie A
830 Michał Paluczek 1976 Grzebienisko Fitness Buk bieg 5km A
831 Michał Dotka Granowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
832 Michał Hubert Bilski Poznań M&M A
833 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A
834 Mikołaj Nowak 2001 Poznań bieg 10km B
835 Mikołaj Łukanowski 1983 Poznań Imperial bieg 5km A
836 Mikołaj Lipski 2005 Dąbrowa Górnicza bieg 5km A
837 Mikołaj Andrzejewski 1988 Zalasewo bieg 10km A
838 Mikołaj Bórkowski Poznań Maratończyk Poznań A
839 Mikołaj Karcz Poznań B
840 Milena Bąkowska-Grześkowiak 1977 Swarzędz NW 5 km A
841 Milena Wolska 1999 Żnin bieg 5km A
842 Milena Zielińska Zalasewo A
843 Milena Dembik 1975 Poznań NW 5 km A
844 Milena John 1982 Poznań Piłaci z Kałaibów bieg 10km A
845 Mirela Małecka-Majewska 1982 ROKIETNICA bieg 5km A
846 Mirosław Kubiak Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie A
847 Mirosław Garzeł 1982 Rakoniewice Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 10km A
848 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie bieg 5km A
849 Mirosław Łęc Pobiedziska A
850 Monika Domagalska 1984 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
851 MONIKA BRZOSKA 1974 Poznań DFDS Polska Running Team NW 5 km A
852 Monika Kowalewska Iława A
853 Monika Błaszczak-Stachowiak 1979 Poznań NW 5 km B
854 Monika Paszke 1994 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 5km A
855 Monika Dziembowska Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie A
856 Monika Kruszewska Luboń Maratończyk Poznań A
857 Monika Kaiser 1977 Plewiska ESSA Klub bieg 5km B
858 Monika Czaińska Poznań A
859 Monika Kupczak 1995 Buk BIEGIEMWLAS bieg 5km A
860 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
861 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A
862 Monika Nowak Poznań A
863 Monika Rogalska 1978 Szczytniki bieg 5km A
864 Monika Czarnota 1988 Poznań AZS bieg 5km A
865 Monika Marcinkowska 1993 Wronki bieg 5km A
866 Monika Szcześniak 1994 Swarzędz bieg 10km A
867 Monika Szał Pobiedziska Walka Kostrzyn A
868 Monika Gmerek 1993 Naoachanie AECOM bieg 5km A
869 Monika Urbaniak 1989 Poznań bieg 5km A
870 Monika Szprejda-Kordylas 1986 Luboń bieg 10km B
871 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
872 Monika Olejniczak 1979 Poznań Pekabex NW 5 km A
873 Monika Mantaj 1979 Oborniki NW 5 km A
874 Monika Kubiak 1980 Oborniki bieg 5km A
875 Monika Mantaj Oborniki Czarownice A
876 Monika Kaźmierczak-Pućka Gniezno A
877 Monika Mielcarek 1977 Czerwonak Biegacze Juniora bieg 10km A
878 Monika Modrzyńska 1974 Przeźmierowo bieg 10km A
879 NASTASJA Wojnowska-Grzyb 1990 Poznań, WIELKOPOLSKIE nastasja grzyb bieg 10km A
880 Natalia Statkiewicz Poznań A
881 Natalia Stefańska 1997 Poznań bieg 5km A
882 Natalia Lisewska Poznań A
883 Natalia Nowak 1993 Komorniki bieg 5km A
884 Natalia Laudańska Bydgoszcz B
885 Natalia Adamkowska Szczecin B
886 Natalia Domagała Rokietnica Siostry Kanae A
887 Natalia Awedyk 1986 Poznań bieg 10km A
888 Natalia Losiak Poznań A
889 Natalia Herfort 1987 Rostworowo bieg 5km A
890 Natalia Rajewska 1981 Poznań bieg 5km A
891 Natalia Statkiewicz 1986 Poznań bieg 5km B
892 Natalia Domagała 1996 Rokietnica bieg 5km A
893 Natalia Losiak 1975 Poznań NW 5 km A
894 Natasza Bączkowska 1979 Poznań bieg 5km A
895 Nicolás Vivaldi 1992 Kwilcz bieg 5km A
896 Nikodem Smolarkiewicz 2005 Wronki bieg 5km A
897 Norbert Jędrzejczak 1996 Buk Getinge Infecteam bieg 5km A
898 Norbert Zbylut Poznań A
899 Ola Marciniak 1995 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
900 Ola Bórkowska Poznań Maratończyk Poznań A
901 OLA ZIEMNIEWSKA 2006 Kaźmierz GUMISIE bieg 5km A
902 Oleh Pryimachuk 1996 Poznań bieg 5km B
903 Olga Jakubowska 2000 Inowrocław bieg 10km A
904 Olga Staromłyńska 1988 Poznań bieg 10km A
905 Olga Grzankowska 1999 Złotniki bieg 5km A
906 Olga Staromłyńska Poznań Janusze Biegania A
907 Olga Szymkowiak - Kryś 1990 Wiry bieg 5km A
908 Olga Kawa 1981 Suchy Las bieg 10km A
909 Oliwia Dziankowska Bydgoszcz B
910 Patrick Miszczak 1991 Poznań bieg 10km A
911 patrycja Klonowska 1983 potrzanowo Sport Team Skoki bieg 5km A
912 Patrycja Ziółkowska 1995 Skórzewo bieg 5km A
913 Patrycja Kruczyńska 1997 Poznań bieg 5km A
914 Patrycja Ziółkowska Skórzewo A
915 Patrycja Nowak Daszewice A
916 Patrycja Patzer 1999 Bydgoszcz bieg 5km B
917 Patrycjusz Gramowski Poznań DWS - dla własnej satysfakcji A
918 Patrycjusz Stefaniak 1975 Zalasewo bieg 10km B
919 Patryk Jaśkowski Kościan A
920 Patryk Pawliński 1998 Poznań IN-Software bieg 5km A
921 Patryk Wawrzyniak żerków A
922 Patryk Kornacki 1995 Komorniki IN-Software bieg 5km A
923 Patryk Majorczyk 1991 Kościan bieg 10km A

Strony