LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
824 Natalia Statkiewicz 1986 Poznań bieg 5km B
825 Błażej Knap Poznań A
826 Maciej Mikołajczak 1981 Poznań bieg 5km A
827 Michał Sałata Poznań A
828 Krystian Kroma 1979 Poznań bieg 10km A
829 Katarzyna Nowak 1988 Poznań bieg 5km A
830 Matylda Nawrocka 199719971997 Poznań NW 5 km A
831 Joanna Śledziejowska Poznań A
832 Małgorzata Molińska Poznań B
833 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
834 Izabella Adamska Poznań B
835 Przemo Murmillo 1979 Poznan PMPM bieg 5km A
836 Irina Wojnarowska 1987 Poznań bieg 5km A
837 Arleta Kruszka Poznań MARSZ po zdrowie A
838 Agnieszka Kudela 1986 Poznan bieg 5km A
839 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ bieg 5km A
840 Jarek Jackowiak Poznań gRUNwald Team Poznań A
841 Magdalena Szerszeńska Poznań A
842 Aleksandra Rosiak 1997 Poznań bieg 5km A
843 Bartosz Chlebowski 1984 Poznań bieg 10km A
844 Kateryna Berehovych 1994 Poznań bieg 5km B
845 Agata Strońska 1991 Poznań bieg 5km A
846 Joanna Mazurczak 1980 Poznań bieg 10km A
847 Francois Meurice 1983 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 10km A
848 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegowy bieg 5km A
849 Anna Jacewicz Poznań A
850 Adam Budzyła 1980 Poznań bieg 5km A
851 Jacek Kaźmierczak 1995 Poznań bieg 5km A
852 Karol Pretnicki Poznań Przeszczepki A
853 Jolanta Marsula 1961 Poznań NW 5 km A
854 Łukasz Wrzeszcz 1985 Poznań bieg 10km A
855 Malgorzata Wajman 1989 Poznań bieg 5km A
856 Łukasz Lemański 1992 Poznań UNIKAD Team bieg 5km B
857 Katarzyna Styskal 1974 Poznań Polychem Systems NW 5 km A
858 Małgorzata Kmieciak 2000 Poznań bieg 10km A
859 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A
860 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
861 Klaudyna Jarosławska 1985 Poznań bieg 5km A
862 Jakub Biegała 2001 Poznań bieg 5km B
863 Artur Zejer 1980 Poznań bieg 5km A
864 Igor Wojtkowiak 1991 Poznań bieg 5km A
865 Angelika Puchlak-Ładoń 1994 Poznań bieg 10km B
866 Tomasz Wiklo 1990 Poznan Kaizen bieg 10km A
867 Kinga Baran 1995 Poznań bieg 5km A
868 Tomasz Wimmer 1997 Poznań POZNAŃ bieg 5km A
869 Paweł Zülsdorff 1990 Poznań bieg 5km A
870 Piotr Draber Poznań Biegacze Celebryci A
871 Jola Henka 1963 Poznań Neonówki Raszei NW 5 km A
872 ewa kroll 1965 poznań NW 5 km A
873 Barbara Jedynak Poznań A
874 Paweł Gul 1985 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
875 Norbert Zbylut Poznań A
876 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
877 Alina Winkel Poznań A
878 Krzysztof Nieznalski Poznań TORPOL RUNING TEAM B
879 Mateusz Szymczak 1989 Poznań Pimp My Shoes bieg 5km A
880 Józef Bednarski Poznań Night Runners A
881 Karolina Flegel-Fetter POZNAŃ A
882 Krzysztof Klój 1962 Poznań bieg 10km A
883 Aleksandra Bielecka 1993 Poznań bieg 5km A
884 Agnieszka Szustak - Łuczak 1982 Poznań bieg 5km A
885 Monika Błaszczak-Stachowiak 1979 Poznań NW 5 km B
886 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 5km A
887 Paulina Tarach 1986 Poznań bieg 10km A
888 Jacek Pewiński 1961 Poznań NW 5 km A
889 Sara Nowak Poznań A
890 Rafał Paczkowski Poznań Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega A
891 Jolanta Zawada 1971 Poznań Pekabex NW 5 km A
892 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań BRAK bieg 10km B
893 Arkadiusz Woźniak 1995 Poznań KB SPOKO bieg 5km A
894 Alicja Dylewska 1965 Poznań NW 5 km A
895 Jakub Mazurczak 2007 Poznań bieg 5km A
896 MONIKA BRZOSKA 1974 Poznań DFDS Polska Running Team NW 5 km A
897 Elwira Piter 1985 Poznań (Poznań-Jeżyce) bieg 5km A
898 Joanna Mełnicka 1972 Poznań (Poznań-Stare Miasto) nie dotyczy bieg 5km A
899 Łukasz Rogacki 1986 Poznań (Poznań-Stare Miasto) bieg 10km A
900 NASTASJA Wojnowska-Grzyb 1990 Poznań, WIELKOPOLSKIE nastasja grzyb bieg 10km A
901 Marika Baczyńska Promnice A
902 Kacper Maciński Promnice A
903 Marzena Stefanowska-Tomaszyk 1972 Przeźmierowo NW 5 km A
904 ADRIAN BOROWSKI PRZEŹMIEROWO A
905 Monika Modrzyńska 1974 Przeźmierowo bieg 10km A
906 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
907 Krzysztof Dopierała Przykona A
908 Jacek Majchrzak Puszczykowo WSEiT Poznań A
909 Łukasz Gałkowski 1986 Rabowice bieg 5km A
910 Aga Kubacka 1994 Radzyny bieg 5km A
911 Marta Kaczmarek 1982 Radzyny Sportowy Kaźmierz bieg 10km A
912 Tomasz Kaczmarek 1972 Radzyny Sportowy Kaźmierz bieg 10km A
913 AGA Kubacka Radzyny Sportowy Kaźmierz A
914 Mirosław Garzeł 1982 Rakoniewice Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 10km A
915 Adrian Kawala 1998 Rakoniewice bieg 10km B
916 Bartek Poechota 1993 Rakoniewice #SqooraTraining bieg 10km A
917 Dominik Kujawa 2005 Rakownia bieg 10km A
918 Emilia Jaróżek Rawicz Gorylki A
919 Bożena Kałka 1988 Rawicz NW 5 km A
920 Agnieszk Kijak Robakowo Fraszkowanieibieganie.blogspot.com A
921 Tomasz Mantas Robakowo Drużyny Szpiku A
922 Bartosz Szmania Rogalinek bieg 10km A
923 Marta Marciniak 1983 Rogierówko Chyże Kuny bieg 5km A

Strony