LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
824 Przemysław Dembski Kórnik A
825 Dorota Paluczek 1976 Grzebienisko Fitness Buk bieg 5km A
826 Paulina Mizerna 1993 Poznań Fyrtel Północ bieg 5km A
827 Agnieszka Małecka Gadki A
828 Łukasz Podbylski 1976 Luboń Zmęczeni na starcie Dobiegniew bieg 10km A
829 Dominika Majchrowicz Poznań A
830 Paulina Tarach 1986 Poznań bieg 10km A
831 Jacek Grabia 1971 Poznań bieg 10km A
832 Natalia Rajewska 1981 Poznań bieg 5km A
833 Matylda Nawrocka 199719971997 Poznań NW 5 km A
834 Marcin Jezierski 1986 Welna RPB bieg 10km A
835 Agata Jakubowska 1997 Inowrocław bieg 10km A
836 Karolina Staśkowiak Opalenica A
837 Natasza Bączkowska 1979 Poznań bieg 5km A
838 Małgorzata Markowska 1975 Dąbrówka bieg 10km A
839 Dorota Mizera Tarnowo Podgórne A
840 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
841 Piotr Szczeszek Poznań A
842 Alicja Dylewska 1965 Poznań NW 5 km A
843 Łukasz Mili 1986 Poznań bieg 10km A
844 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
845 Bartłomiej Bańka 1994 Biała Podlaska bieg 10km A
846 Ewa Knaflewska 1983 Dąbrówka bieg 5km A
847 Barbara Walas-Gwizdała Poznań BRAK A
848 Klaudia Muszyńska 1996 Poznań NW 5 km A
849 Ilona Gawęda Nekla A
850 Patryk Majorczyk 1991 Kościan bieg 10km A
851 Piotr Rudawski 1987 Oborniki Walk & Run Team Oborniki NW 5 km A
852 Jakub Krzysztoszek 2007 Duszniki bieg 10km A
853 Lesicka Elżbieta Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK Ciacha i Czapy A
854 Paulina Musiał Paterek --- A
855 Agata Miśkowiec 1986 Poznań bieg 10km A
856 Milena John 1982 Poznań Piłaci z Kałaibów bieg 10km A
857 Monika Olejniczak 1979 Poznań Pekabex NW 5 km A
858 Dominik Kujawa 2005 Rakownia bieg 10km A
859 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica Mistrzowski Trening bieg 5km A
860 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
861 Piotr Rewers Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM A
862 Justyna Gryka 1990 Poznań Polychem Systems bieg 5km A
863 Ewa Drapińska 1976 Dębienko NW 5 km A
864 Michał Osóbka Strzelce Opolskie A
865 Katerina Kiiko 1995 Poznań bieg 10km A
866 ADRIAN BOROWSKI PRZEŹMIEROWO A
867 Weronika Dąbrowska 1997 Poznań bieg 10km A
868 Wiesław Łopuszyński 1971 Poznań bieg 5km A
869 Beata Grzybowska 1987 Poznań bieg 10km A
870 Francois Meurice 1983 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 10km A
871 adrian libera 1983 poznan bieg 10km A
872 Bogumił Kostka 1980 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN bieg 10km A
873 Piotr Zieliński 1956 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
874 Emilia Jaróżek Rawicz Gorylki A
875 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Ostatnich Gryzą Psy bieg 10km A
876 Wojciech Prysiażny 1981 Luboń KJ C&M bieg 10km A
877 Ireneusz Rogala Poznań ROXKIJE Rokietnica A
878 Jakub Szmania 2001 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
879 Marcin Waś 1983 Poznań :D bieg 10km A
880 Natalia Domagała 1996 Rokietnica bieg 5km A
881 Violetta Królik 1982 Dopiewo DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
882 Emi Kołodziejczak Sochaczew A
883 Daria Kaniewska 1973 Poznań bieg 5km A
884 Dorota Teretyka Kamionki Banici Ultra A
885 Bartek Poechota 1993 Rakoniewice #SqooraTraining bieg 10km A
886 Damian Kwieciszewski 1994 Poznań AECOM bieg 5km A
887 ALEKSANDER ADAMIAK Luboń A
888 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
889 Piotr Hernik Poznań A
890 Milena Wolska 1999 Żnin bieg 5km A
891 HONORATA KARPOWICZ 1978 Kowanówko bieg 5km A
892 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
893 Łukasz Nowacki 1981 Kościan bieg 10km A
894 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Walka Kostrzyn NW 5 km A
895 Remigiusz Kujawiński 1991 Poznań SIGMEN bieg 10km A
896 Mikołaj Bórkowski Poznań Maratończyk Poznań A
897 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań bieg 5km A
898 Wojtek Drapiński 2007 Dębienko NW 5 km A
899 Justyna Liskowiak Poznań DWS - dla własnej satysfakcji A
900 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A
901 Tomasz Wimmer Poznań A
902 Mateusz Werbliński 1993 Plewiska NW 5 km A
903 Dariusz Kopaniarz 1972 Poznań bieg 10km A
904 Iza Brzezińska 1983 Poznań bieg 5km A
905 Marcin Jakubiak 1985 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie bieg 5km A
906 Marcin Makowski 1985 Poznań bieg 10km A
907 Tadeusz Berger Poznań Marsz Po Zdrowie Poznań A
908 Piotr Lepczyński 1987 Poznań bieg 10km A
909 Jeremiasz Kokot 2007 Poznań Wilda Biega bieg 10km A
910 Piotr Fabiszewski POZNAŃ A
911 Dariusz Kołodziejczyk Poznań A
912 Łukasz Gałkowski 1986 Rabowice bieg 5km A
913 Maciej Woś 1982 Poznań bieg 10km A
914 Iwona Śmigielska 1980 Swarzędz bieg 10km A
915 Paweł Zülsdorff 1990 Poznań bieg 5km A
916 Joanna Kowalska 1987 Komornik bieg 5km A
917 Zofia Krawczyk 1991 Rokietnica bieg 5km A
918 Magdalena Filipiak Opalenica A
919 Hanna Nowak 1970 Poznań NW 5 km A
920 Marcin Gryka 1990 Poznań bieg 10km A
921 Martyna Bruch Witkowo A
922 Dariusz Dembiński 1999 Poznań bieg 10km A
923 Patrycja Ziółkowska Skórzewo A

Strony