LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
824 Michalina Paul 1986 Posada bieg 5km A
825 MATEUSZ WOŹNIAK 2006 BARANOWO GUMISIE bieg 5km A
826 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 5km A
827 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 5km A
828 Małgorzata Wolińska 1964 Poznań bieg 5km A
829 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A
830 Agata Majsner 1984 Kamionki bieg 5km A
831 Marta Kotous 1995 Swarzędz Neonówki Raszei bieg 5km A
832 Jagoda Szkudlarek 1999 Witkowo bieg 5km B
833 Karolina Buzinska 1995 Poznań bieg 5km A
834 Patryk Kornacki 1995 Komorniki IN-Software bieg 5km A
835 Mikołaj Lipski 2005 Dąbrowa Górnicza bieg 5km A
836 Dorota Lelinska 1985 Dębno bieg 5km A
837 Magdalena Koszela 1996 Poznań BRAK bieg 5km A
838 Katarzyna Witaszak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
839 DARIA KILARSKA 1982 POZNAŃ Pekabex bieg 5km A
840 Alina Łuczak 1995 Poznań Team Jeżyce bieg 5km A
841 Ewelina Domagała 1991 Rokietnica bieg 5km A
842 Monika Czarnota 1988 Poznań AZS bieg 5km A
843 Joanna Boguszewska 1980 Poznań SP 67 POZNAŃ bieg 5km A
844 Dominik Siwa 1979 Poznań Torpol Running Team bieg 5km B
845 Mateusz Halski 1994 Poznań bieg 5km A
846 Łukasz Olszak 1982 Śrem Joteł Instalacje bieg 5km A
847 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A
848 Katarzyna Drzewiecka 2000 Poznań bieg 5km B
849 Małgorzata Marciniak 1985 Czempiń bieg 5km A
850 Ania Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
851 Monika Urbaniak 1989 Poznań bieg 5km A
852 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
853 Magdalena Garstka 1980 Gruszczyn bieg 5km A
854 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Gniezno bieg 5km A
855 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska bieg 5km A
856 Adam Warchoł 199719971997 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
857 Marta Czajka 1984 Poznań POZNAŃ bieg 5km A
858 Agata Begier 1991 Suchy las bieg 5km A
859 Michał Kuśnierz 1983 Piła BiegamBoLubię - to nie klub:) bieg 5km A
860 AGNIESZKA Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
861 Michał Paul 1979 Posada bieg 5km A
862 KUBA CHOCZAJ 2006 DĄBROWA GUMISIE bieg 5km A
863 Wojciech Kubiak 1966 Poznań bieg 5km A
864 Tomek Kaszyński 1978 Poznań bieg 5km A
865 Michał Łęcki 1991 Poznań Nimm2 bieg 5km A
866 Emil Mroczkowski 1997 Żnin bieg 5km B
867 Natalia Stefańska 1997 Poznań bieg 5km A
868 Mateusz Rudowicz 1988 Poznań bieg 5km A
869 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
870 Żaneta Waligórska 1983 Krzyszkowo bieg 5km A
871 Dariusz Żurawski 1977 Mosina bieg 5km A
872 Sylwia Płonka-Siczyńska 1981 Poznań Skrzaty bieg 5km B
873 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
874 Konrad Tarka 1986 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
875 Aleksandra Woch 1997 Poznań bieg 5km A
876 Łukasz Michałowski 1983 Poznań AWF Poznań bieg 5km A
877 Anna Rakowska 1975 Różnowo bieg 5km A
878 Anna Wojciechowska 1979 Swarzędz bieg 5km B
879 Antoni Józefowski 2006 Poznań bieg 5km A
880 Waldek Krzyżosiak 1982 Pępowo bieg 5km A
881 Joanna Chrzanowsks 1986 Poznan bieg 5km B
882 Agata Kochańska 1986 Luboń, Poznański, WIELKOPOLSKIE bieg 5km A
883 Joanna Mełnicka 1972 Poznań (Poznań-Stare Miasto) nie dotyczy bieg 5km A
884 Piotr Pinkowski 1978 Poznań bieg 5km A
885 Magdalena Pawłowska 1994 Poznań bieg 5km A
886 Dawid Grzybowski 1984 Poznań bieg 5km A
887 Paulina Porowska 1984 Poznań bieg 5km A
888 Claudio Muñoz 1978 Komorniki bieg 5km A
889 Weronika Rakowska 1998 Poznań bieg 5km A
890 Monika Gmerek 1993 Naoachanie AECOM bieg 5km A
891 Daria Dębicka 1995 Zaniemyśl bieg 5km B
892 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A
893 Marta Koza 1998 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
894 Kamil Kurzeja 1991 Poznań Pekabex bieg 5km A
895 EWELINA WALISZEWSKA 1977 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 5km A
896 Olga Grzankowska 1999 Złotniki bieg 5km A
897 Angelika Biegała 1975 Poznań bieg 5km B
898 Agata Siwy 2004 Poznań bieg 5km A
899 Radosław Kandulski 1983 Poznań bieg 5km A
900 Dorota Łukasik 1991 Poznań bieg 5km B
901 Michał Bagiński 1986 Zielona Góra bieg 5km A
902 Przemo Murmillo 1979 Poznan PMPM bieg 5km A
903 Sylwia Kurzel 1995 Poznań bieg 5km A
904 Ewelina Kita 1986 Luboń bieg 5km A
905 Joanna Żurawska 1981 Mosina bieg 5km A
906 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km B
907 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ bieg 5km A
908 Mirosław Glapiak 1985 Siekierki Wielkie bieg 5km A
909 Anna Dworzańska-Gul 1984 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
910 Michał Lemisz 1984 Kamionki AECOM bieg 5km A
911 Agata Strońska 1991 Poznań bieg 5km A
912 Joanna Gajewska 1982 Kobylnica bieg 5km A
913 Piotr Brzeziński 1980 Swarzędz bieg 5km B
914 Anna Rzepska 1988 Poznań bieg 5km A
915 Bartek Krzyżosiak 2007 Pępowo bieg 5km A
916 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
917 Oleh Pryimachuk 1996 Poznań bieg 5km B
918 JULIA DRYJAŃSKA 2007 GRĄBLIN bieg 5km A
919 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A
920 MAGDALENA DUDZIŃSKA 1982 POZNAŃ ZIELONI bieg 5km A
921 Adam Wiśniewski 1999 Tulce Jestem od Romka bieg 5km A
922 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN Kórnik bieg 5km A
923 Karina Konieczna 1978 Poznań bieg 5km A

Strony