LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ursortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
824 Kamil Kapusta 1989 Poznań bieg 5km A
825 Agata Strońska 1991 Poznań bieg 5km A
826 Kamil Andrzejczak 1989 Poznan UKS bieg 5km A
827 Małgorzata Muszyńska 1967 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
828 Monika Marcinkowska 1993 Wronki bieg 5km A
829 Alicja Woźniak-Rowley 1975 Poznań NW 5 km A
830 Ewa Gendera 1971 Poznań Drużyna Od Serca NW 5 km A
831 Piotr Fórmanek 1997 Poznań 7Pro Siódmiak Team bieg 5km A
832 Jarosław Tomczak 1968 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
833 Anna Kufel 1993 Opalenica bieg 5km A
834 FELICJA WRĄBEL 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie Poznań NW 5 km A
835 Katarzyna Stepka 1981 Poznań bieg 5km A
836 JULIA DRYJAŃSKA 2007 GRĄBLIN bieg 5km A
837 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz Life Balance Place NW 5 km A
838 Natalia Nowak 1993 Komorniki bieg 5km A
839 Piotr Werbliński 1964 Ceradz Kościelny NW 5 km A
840 Michalina Paul 1986 Posada bieg 5km A
841 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy Goslinskie powsinogi bieg 5km A
842 Bartek Krzyżosiak 2007 Pępowo bieg 5km A
843 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A
844 Dorota Szkudlarek 1980 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
845 Adam Wiśniewski 1999 Tulce Jestem od Romka bieg 5km A
846 Patryk Kornacki 1995 Komorniki IN-Software bieg 5km A
847 Joanna Halska 1999 Poznań bieg 5km A
848 Magdalena Łuczak 1971 Oborniki NW 5 km A
849 Damian Biegała 1998 Poznań bieg 5km A
850 Ewelina Kita 1986 Luboń bieg 5km A
851 Aleksandra Wnuk 1998 Poznań bieg 5km A
852 Andrzej Woźny 1997 Kuślin BRAK bieg 5km A
853 Anna Dworzańska-Gul 1984 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
854 Agnieszka Dzioban 1997 Poznań bieg 5km B
855 Lidia Serówka 1972 Piła Kijomaniacy Chodzież NW 5 km B
856 Joanna Przybylczak 1981 Lusówko HERNIK TEAM bieg 5km B
857 Dawid Skowroński 1997 Poznań UNIKAD Team bieg 5km B
858 Asia Masztalerz 1989 Sędzinko bieg 5km B
859 Joanna Wartacz 1981 Poznań bieg 5km B
860 Ewelina Cytlak 1984 Skórzewo NW 5 km B
861 Anna Marszałek- Kowalska 1968 Sławno NW 5 km B
862 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A
863 Małgorzata Angielczyk 195119511951 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A
864 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
865 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań BRAK bieg 10km B
866 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
867 Adam Marek Gatner 1957 Serock LUKS serock bieg 10km A
868 Marek Geisler 1959 Poznań OGNIOCHRON bieg 10km A
869 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań Ciacha i Czapy bieg 10km A
870 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
871 Katarzyna Skowrońska 196119611961 Dopiewiec NW 5 km A
872 Krzysztof Klój 1962 Poznań bieg 10km A
873 Edmund Grzyl 1963 Chrustowo bieg 10km A
874 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
875 Mariusz Krzak 1966 Chyby Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
876 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
877 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
878 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Dziki bieg 10km A
879 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska bieg 10km A
880 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las ruukki bieg 10km A
881 WALDEMAR Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg 10km A
882 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie bieg 10km A
883 MAGDALENA STACHOWIAK 197019701978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM NW 5 km A
884 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec bieg 10km B
885 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań bieg 10km A
886 Jacek Grabia 1971 Poznań bieg 10km A
887 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka bieg 10km A
888 Tomasz Kwiatkowski 1972 Międzyrzecz Studio Ruchu Międzyrzecz bieg 10km A
889 Jerzy Majka 1972 Suchy Las bieg 10km A
890 Paweł Jazikowski 1972 Poznań PJ TECH bieg 10km A
891 Tomasz Kaczmarek 1972 Radzyny Sportowy Kaźmierz bieg 10km A
892 Irena Rupocińska 1972 Poznań Neonówki Raszei bieg 10km A
893 Krzysztof Madaliński 1972 Mosina Ona i On bieg 10km A
894 Dariusz Kopaniarz 1972 Poznań bieg 10km A
895 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A
896 Bartek Lewandowski 1973 Poznań bieg 10km A
897 Zbyszek Markulak 1973 Żary CFZ Żary bieg 10km A
898 Renata Madalińska 1973 Mosina Ona I On bieg 10km A
899 Wojciech Wegnerski 1974 Gniezno bieg 10km B
900 Bartosz Machoński 1974 Wysogotowo Maltec.pl bieg 10km A
901 Krzysztof Kokot 1974 Poznań Wilda Biega bieg 10km A
902 Anna Mierzwicka 1974 Toruń bieg 10km A
903 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km B
904 Joanna Dabrowskac 1974 Lednogóra „Dziki” bieg 10km A
905 Artur Frankus 1974 Kiekrz bieg 10km A
906 Monika Modrzyńska 1974 Przeźmierowo bieg 10km A
907 Patrycjusz Stefaniak 1975 Zalasewo bieg 10km B
908 Małgorzata Markowska 1975 Dąbrówka bieg 10km A
909 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
910 Ryszard Knychała 1975 Zbąszyń bieg 10km A
911 Artur Banach 1975 Kicin Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K bieg 10km A
912 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno bieg 10km B
913 MAŁGORZATA BARAŃSKA 197519751975 POZNAŃ BRAK NW 5 km A
914 Magdalena Żołdak 1976 Poznań adidas Runners Poznań/#biegiemwlas bieg 10km A
915 Magdalena Podbylska 1976 Luboń Zmęczeni na starcie Dobiegniew bieg 10km A
916 Ella Markulak 1976 Żary CFZ Żary bieg 10km A
917 Łukasz Podbylski 1976 Luboń Zmęczeni na starcie Dobiegniew bieg 10km A
918 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 10km A
919 Joanna Zuza Markiewicz 1976 Poznań PRO366 bieg 10km A
920 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
921 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo Ostatnich Gryzą Psy bieg 10km A
922 Marek Salachna 1977 Rogoźno Dso bieg 10km A
923 Tomasz Małecki 1977 Nekla Active Nekla Jestem od Romka bieg 10km A

Strony