LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
824 Joanna Antoszek 2005 MIĘDZYRZECZ TEAM ANTOSZEK NW 5 km A
825 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska Browar Team Gortatowo bieg 10km A
826 Adrian Stachecki 1988 Sulechów Browar Team bieg 10km A
827 Karol Pretnicki 1956 Poznan Nowe Serce NW 5 km A
828 Katarzyna Mówka 1976 Poznań SP 67 bieg 5km A
829 Sylwia Szaulis 1986 Poznań SP 67 bieg 5km B
830 Joanna Boguszewska 1980 Poznań SP 67 POZNAŃ bieg 5km A
831 Karolina Michałowska 1982 Poznań SP 67 POZNAŃ bieg 5km A
832 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A
833 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
834 Kamil Kurzeja 1991 Poznań Pekabex bieg 5km A
835 Agnieszka Drogi 1982 Poznań Pekabex bieg 5km A
836 DARIA KILARSKA 1982 POZNAŃ Pekabex bieg 5km A
837 Justyna Kuras 1992 Poznań Pekabex bieg 5km A
838 Irena Dorna 1975 Pamiątkowo Pekabex NW 5 km A
839 Jolanta Zawada 1971 Poznań Pekabex NW 5 km A
840 Monika Olejniczak 1979 Poznań Pekabex NW 5 km A
841 Jacek Wójcik 1964 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
842 MAGDALENA STACHOWIAK 197019701978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM NW 5 km A
843 Grzegorz Jankowski 1960 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
844 Monika Domagalska 1984 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
845 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM NW 5 km A
846 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
847 Jarosław Tomczak 1968 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
848 Sylwia Stelmaszyk Chomęcice STĘSZEW TEAM A
849 Magdalena Stachowiak KONARZEWO STĘSZEW TEAM A
850 Robert Madaj 1970 Witobel STĘSZEW TEAM NW 5 km A
851 Piotr Zieliński 1956 Stęszew STĘSZEW TEAM NW 5 km A
852 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
853 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
854 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
855 Bartosz Machoński 1974 Wysogotowo Maltec.pl bieg 10km A
856 Anna Ulatowska 1984 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
857 Iwona Marciniak 1977 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
858 Ola Marciniak 1995 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
859 Dorota Szkudlarek 1980 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
860 Renata Michalak 1978 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
861 Iwa Mruk 1987 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
862 Piotr Kempa 1990 Poznań FC KLOPSY bieg 10km A
863 Marcin Bilski Poznań M&M A
864 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
865 Michał Hubert Bilski Poznań M&M A
866 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A
867 Patryk Ławniczak 1995 Poznań Sparta Strzeszyn bieg 10km A
868 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy Goslinskie powsinogi bieg 5km A
869 Michał Orlicki 1981 Poznań Ramirent bieg 10km A
870 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
871 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
872 EWELINA WALISZEWSKA 1977 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 5km A
873 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 10km A
874 Tomasz Michał Roszkowski 198619861986 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów bieg 10km B
875 Rafał Szpiler 1983 Skórzewo GO!PCSS bieg 5km B
876 kinga kubiatowicz 1980 Potrzanowo ruukki bieg 5km A
877 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las ruukki bieg 10km A
878 Alina Galbas Rokietnica ruukki B
879 Bogumiła Andrzejak Suchy Las ruukki A
880 patrycja Klonowska 1983 potrzanowo Sport Team Skoki bieg 5km A
881 Daria Łukasiewicz 2000 Koziegłowy Adidas Runners Poznań bieg 10km A
882 Adrian Kalisz 1985 Kórnik Wolf Team bieg 10km B
883 Mariusz Krzak 1966 Chyby Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
884 Lidia Serówka 1972 Piła Kijomaniacy Chodzież NW 5 km B
885 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo Unilever team NW 5 km A
886 Ryszard Baczyński Damaslawek Biegający Górnik Wapno A
887 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A
888 Andrzej Baczyński Wapno Biegający Górnik Wapno A
889 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
890 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
891 Leszek Baczyński Wapno Biegający Górnik Wapno A
892 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A
893 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
894 Dorota Baczyńska Wapno Biegający Górnik Wapno A
895 Dorota Lutomska 198219821982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km B
896 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica amator - niezrzeszony bieg 5km A
897 Wojciech Łoś 1980 Poznań Kibole W Biegu bieg 10km A
898 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel NORDIC SPORT 2021 NW 5 km A
899 Maciej Rudawski 1983 Trzciel NORDIC SPORT 2021 NW 5 km A
900 Maciej Rudawski Trzciel NORDIC SPORT 2021 A
901 Iwona Maślanka Śmigel NORDIC SPORT 2021 A
902 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 NW 5 km A
903 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 NW 5 km A
904 Gosia Posłuszna 1978 Oborniki Walk & Run Team Oborniki NW 5 km A
905 Piotr Rudawski 1987 Oborniki Walk & Run Team Oborniki NW 5 km A
906 Magdalena Żołdak 1976 Poznań adidas Runners Poznań/#biegiemwlas bieg 10km A
907 Monika Gmerek 1993 Naoachanie AECOM bieg 5km A
908 Damian Kwieciszewski 1994 Poznań AECOM bieg 5km A
909 Michał Lemisz 1984 Kamionki AECOM bieg 5km A
910 Aleksandra Kopciowska 1997 Poznań AECOM bieg 5km A
911 Katarzyna Styskal 1974 Poznań Polychem Systems NW 5 km A
912 Marta Powaga 1979 Poznań Polychem Systems NW 5 km A
913 MAGDALENA WALCZAK 1975 POZNAŃ Polychem Systems NW 5 km A
914 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Polychem Systems bieg 5km A
915 Justyna Gryka 1990 Poznań Polychem Systems bieg 5km A
916 Robert Kowalak Kostrzyn Walka Kostrzyn A
917 Monika Szał Pobiedziska Walka Kostrzyn A
918 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Walka Kostrzyn NW 5 km A
919 Paulina Mizerna 1993 Poznań Fyrtel Północ bieg 5km A
920 Piotr Gruszecki 1986 Poznań Polychem Systems Sp. z o.o. bieg 10km A
921 Szymon Olszewski 1986 Złotniki Getinge Infecteam bieg 10km A
922 Norbert Jędrzejczak 1996 Buk Getinge Infecteam bieg 5km A
923 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A

Strony