LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
224 Beata Bąk 19901990 Zaniemyśl bieg 5km B
225 Beata Rajewska Poznań B
226 Beata Ignor 1965 Poznań bieg 5km A
227 Beata Sabiłło Krosno B
228 Beata Łuczak 1981 Plewiska bieg 5km A
229 Beata Poznaniak 1976 Rokietnica NW 5 km A
230 Beata Baron 1960 Poznań Neonówki Raszei NW 5 km A
231 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
232 Beata Grzybowska Poznań A
233 Beata Grzybowska 1987 Poznań bieg 10km A
234 Bogumił Kostka 1980 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN bieg 10km A
235 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las ruukki bieg 10km A
236 Bogumiła Andrzejak Suchy Las ruukki A
237 Bogumiła Silska Luboń A
238 Bożena Bilkiewicz-Bańka 1960 Biała Podlaska bieg 5km A
239 Bożena Kałka 1988 Rawicz NW 5 km A
240 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km B
241 Błażej Knap Poznań A
242 Błażej Budny Poznań A
243 Claudio Muñoz 1978 Komorniki bieg 5km A
244 Damian Kluczyk Gniezno KB Czarne Wilki A
245 Damian Biegała 1998 Poznań bieg 5km A
246 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
247 Damian Kwieciszewski 1994 Poznań AECOM bieg 5km A
248 Daniel Polowczyk 1983 Jaraczewo BRAK bieg 5km A
249 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 10km A
250 Daniel Staszewski Poznań A
251 Daniel Kołodziejek 1998 Więcbork bieg 10km B
252 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
253 Danuta Tobijańska-Nowakowska 1975 Poznań bieg 5km A
254 DANUTA BALCERZAK 1978 WIRY NW 5 km A
255 Danuta Postek 1963 Poznań Zielone Groszki NW 5 km A
256 Danuta Grześkowiak Grodzisk Wlkp. GRODZIKI KLUB BIEGAZA A
257 Danuta Brzezińska Śmigiel A
258 Daria Trybuś Śrem A
259 Daria Trybuś 1994 Śrem bieg 5km A
260 Daria Pytlewska 1999 Pobiedziska bieg 5km B
261 Daria Konarczyk Rokietnica A
262 Daria Kaniewska 1973 Poznań bieg 5km A
263 Daria Łukasiewicz 2000 Koziegłowy Adidas Runners Poznań bieg 10km A
264 Daria Kotyk 1991 Dąbrówka bieg 5km A
265 DARIA KILARSKA 1982 POZNAŃ Pekabex bieg 5km A
266 Daria Lutomska Komorniki A
267 Daria Chorenza 2000 Poznań bieg 5km A
268 DARIA Kasztarynda 1988 Chodzież CHTR bieg 10km A
269 Daria Łukasiewicz Poznań Maratończyk Poznań A
270 Daria Dębicka 1995 Zaniemyśl bieg 5km B
271 Dariusz Dembiński 1999 Poznań bieg 10km A
272 Dariusz Kopaniarz 1972 Poznań bieg 10km A
273 Dariusz Wojciechowski 1973 Poznań bieg 5km A
274 Dariusz Sapko 1979 Komorniki Komornicka Grupa Biegowa bieg 5km A
275 Dariusz Sienniak Skórzewo Kangur Skórzewo B
276 Dariusz Kołodziejczyk Poznań A
277 Dariusz Bielawiak Oborniki A
278 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A
279 Dariusz Żurawski 1977 Mosina bieg 5km A
280 Dariusz Sienniak 1969 Skórzewo Kangur Skórzewo bieg 5km B
281 Dawid Walda 1997 Gorzów Wielkopolski bieg 5km B
282 Dawid Grzybowski 1984 Poznań bieg 5km A
283 Dawid Labicki Iława A
284 Dawid Płaczek 1976 Biskupice bieg 5km B
285 Dawid Furgał 1995 Nowa Sól bieg 10km B
286 Dawid Kaniewski 1992 Poznań bieg 10km A
287 Dawid Grzybowski Poznań A
288 Dawid Skowroński 1997 Poznań UNIKAD Team bieg 5km B
289 Dawid Zdanowski 1991 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 10km A
290 Dawid Banaszak 1980 Skrzynki Torpol Running Team bieg 10km B
291 Dominik Kujawa 2005 Rakownia bieg 10km A
292 Dominik Rogalski Bąbliniec B
293 Dominik Siwa 1979 Poznań Torpol Running Team bieg 5km B
294 Dominik Siwa Poznań Torpol Running Team B
295 Dominika Osóbka Strzelce Opolskie A
296 Dominika Wolniewicz 1988 Poznań bieg 5km A
297 Dominika Młynarz 1995 Biadki bieg 5km A
298 Dominika Woźna 1992 Poznań UKS bieg 5km A
299 Dominika Kudlińska 1979 Wysogotowo NW 5 km A
300 Dominika Majchrowicz Poznań A
301 Dominika Dachtera 1996 Zębowo bieg 5km A
302 Dorota Paluczek 1976 Grzebienisko Fitness Buk bieg 5km A
303 Dorota Szkudlarek 1980 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
304 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec Wataha MKW team NW 5 km A
305 Dorota Lelinska 1985 Dębno bieg 5km A
306 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań bieg 5km A
307 Dorota Kozłowska Poznań ROXKIJE Rokietnica A
308 Dorota Mizera Tarnowo Podgórne A
309 Dorota Baczyńska Wapno Biegający Górnik Wapno A
310 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
311 Dorota Teretyka Kamionki Banici Ultra A
312 Dorota Kownacka Twardogóra B
313 Dorota Doberschutz 2004 Gniezno Dziki bieg 10km A
314 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
315 Dorota Bartosiewicz Poznań A
316 Dorota Łukasik 1991 Poznań bieg 5km B
317 Dorota Lutomska 198219821982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km B
318 Dorota Ołowecka Wrocław Wrocław A
319 Edmund Grzyl 1963 Chrustowo bieg 10km A
320 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A
321 Edyta Lech 1991 Poznań bieg 10km A
322 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
323 EDYTA NOWACZYNSKA 1982 KARLOWICE bieg 5km A

Strony