LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
224 Sylwia Antkowiak Poznań Maratończyk Poznań A
225 Magdalena Filipiak Opalenica A
226 Maciej Walczuk Poznań A
227 Paulina Skawińska Poznań A
228 KAROLINA KURZYK LUBOŃ A
229 Piotr Grzybowski Kiekrz A
230 Agnieszka Skrzypczyńska Zielona Góra B
231 Joanna Kowalska Komorniki A
232 Paweł Małecki Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno A
233 Sandra Brakowska Poznań A
234 Tomasz Wimmer Poznań A
235 Przemysław Jędrych Poznań A
236 Bartek Michalski Wągrowiec A
237 Jakub Jakubowski Poznań A
238 Magdalena Szerszeńska Poznań A
239 Bogumiła Andrzejak Suchy Las ruukki A
240 Anna Gawęcka Poznań A
241 Marcin Rajewski Poznań B
242 Monika Kowalewska Iława A
243 Łukasz Kuśmirek Kamionki Banici Ultra A
244 Tomasz Przybyłowicz Środa Wielkopolska A
245 Asia Masztalerz SĘDZINKO B
246 Julia Kończyk Wierzyce A
247 KAROLINA ADAMIAK LUBOŃ B
248 Danuta Grześkowiak Grodzisk Wlkp. GRODZIKI KLUB BIEGAZA A
249 Sebastian POWIŃSKI Poznań A
250 Agata Surdyk Golęczewo A
251 Piotr Bielawski GRANOWO A
252 Joanna Śledziejowska Poznań A
253 Krzysztof Grabowski Poznań Maratończyk Poznań A
254 Michał Egler Poznań Maratończyk Poznań A
255 Monika Czaińska Poznań A
256 Jakub Magdziński poznań A
257 AGA Kubacka Radzyny Sportowy Kaźmierz A
258 Ilona Chałubińska Komorniki A
259 Ewa Kotyla-Pietrzak Tarnowo Podgórne A
260 Emilia Jaróżek Rawicz Gorylki A
261 Małgorzata Małecka Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno A
262 Agnieszka Borowska Skórzewo Letri A
263 Karolina Sobczak zalasewo B
264 Marcin Lehwark Koziegłowy DRUŻYNA SZPIKU A
265 Alina Galbas Rokietnica ruukki B
266 Jakub Myszczyński Skwierzyna --- A
267 Grzegorz Maciejewski Poznań A
268 Rafał Paczkowski Poznań Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega A
269 Jadwiga Duda -Krzemieniewska Szamotuły KB Szamotuły A
270 Robert Kowalak Kostrzyn Walka Kostrzyn A
271 Patrycja Nowak Daszewice A
272 Kinga Tomaszewska Krosno B
273 Natalia Statkiewicz Poznań A
274 Piotr Szczeszek Poznań A
275 Natalia Laudańska Bydgoszcz B
276 Rafał Jędraszczyk Szczecin B
277 Anna Wróblewska Krzyszkowo ROXKIJE Rokietnica A
278 Dorota Kownacka Twardogóra B
279 Renata Balcerzak Kiekrz A
280 Adam Zastrow Poznań Maratończyk Poznań A
281 Norbert Zbylut Poznań A
282 Ireneusz Rogala Poznań ROXKIJE Rokietnica A
283 Monika Kruszewska Luboń Maratończyk Poznań A
284 Dariusz Kołodziejczyk Poznań A
285 Kamil Kotoński Poznań A
286 Wiesław Wiącek Skoki A
287 Daria Lutomska Komorniki A
288 Lidia Czarnecka Elbląg A
289 Zuzanna Jernaą Masłowo Gorylki B
290 Roman Madejski Poznań A
291 Dariusz Sienniak Skórzewo Kangur Skórzewo B
292 Kinga Juskowiak Poznań DRUŻYNA SZPIKU A
293 Alina Winkel Poznań A
294 Tomasz Budny Rokietnica B
295 Paulina Musiał Paterek --- A
296 Dariusz Bielawiak Oborniki A
297 Ella Markulak ŻaryCF CFZ A
298 Danuta Brzezińska Śmigiel A
299 Jerzy Zacharski Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka A
300 Kamil Łokietek Żerków A
301 JERZY CHOLEWA POZNAŃ A
302 Anna Mikuła Poznań A
303 Oliwia Dziankowska Bydgoszcz B
304 Natalia Adamkowska Szczecin B
305 Małgorzata Szabelska Mosina A
306 Robert Kownacki Twardogóra B
307 Dominik Rogalski Bąbliniec B
308 Daria Łukasiewicz Poznań Maratończyk Poznań A
309 Jacek Melon Jastrowie Run Goku Team A
310 Kamil Pazik Poznań A
311 Przemyslaw Grzywaczyk Luboń Maratończyk Poznań A
312 Lidia Ryś Kórnik A
313 Lidia Kotońska Poznań A
314 Dorota Bartosiewicz Poznań A
315 Szymon Szcześniak Suchy Las SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE A
316 Patryk Bobecki Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega A
317 Bogumiła Silska Luboń A
318 Błażej Knap Poznań A
319 Dawid Grzybowski Poznań A
320 Małgosia Rachuta Kórnik Ekipa Parkun Kórnik A
321 Paweł Janicki Poznań A
322 Toek Masztalerz SĘDZINKO B
323 Bartosz Tasarek Poznań B

Strony