LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023

LP Imię Nazwisko Ur Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
224 Bartosz Chlebowski 1984 Poznań bieg 10km A
225 Edmund Grzyl 1963 Chrustowo bieg 10km A
226 Łukasz Kuśpiś 2002 Mieszkowice bieg 5km B
227 Szymon Urtnowski 1997 Poznań bieg 10km A
228 Arkadiusz Staśkowiak 1982 Opalenica bieg 10km A
229 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A
230 Katarzyna Stepka 1981 Poznań bieg 5km A
231 Dariusz Dembiński 1999 Poznań bieg 10km A
232 Mariola Dorożyńska 1962 Luboń NW 5 km A
233 Agata Siwy 2004 Poznań bieg 5km A
234 Bartosz Szmania Rogalinek bieg 10km A
235 Dawid Płaczek 1976 Biskupice bieg 5km B
236 Renata Drzewiecka 1981 Dopiewo NW 5 km A
237 Kamila Otto 1982 Oborniki bieg 10km A
238 Tomasz Mocek 1990 Luboń bieg 5km A
239 Maria Bukowska 2002 Oborniki wielkopolskie bieg 10km A
240 Angelika Grabinska 1980 Komorniki bieg 5km A
241 Tomasz Sobocki 1994 Krzycko Małe bieg 5km A
242 Bartłomiej Bańka 1994 Biała Podlaska bieg 10km A
243 Marta Kmieć 1985 Czapury NW 5 km A
244 Agnieszka Piechocka 1984 Oborniki bieg 5km A
245 Olga Staromłyńska 1988 Poznań bieg 10km A
246 Dominik Kujawa 2005 Rakownia bieg 10km A
247 Tomek Kaszyński 1978 Poznań bieg 5km A
248 Tomasz Kubacki 1971 Wrocław bieg 5km A
249 Bożena Kałka 1988 Rawicz NW 5 km A
250 Szymon Chojnacki Ślesin A
251 Iwona Kuśmirek Kamionki A
252 Jakub Magdziński poznań A
253 Anna Paczyńska Mosina A
254 Piotr Lisewski Poznan A
255 Monika Nowak Poznań A
256 Ilona Chałubińska Komorniki A
257 Tomasz Mejer Poznań A
258 Dominika Osóbka Strzelce Opolskie A
259 Dorota Mizera Tarnowo Podgórne A
260 Urszula Cieszyńska Poznań A
261 Monika Czaińska Poznań A
262 Marek Pućka Gniezno A
263 Milena Zielińska Zalasewo A
264 Ewa Kotyla-Pietrzak Tarnowo Podgórne A
265 Mateusz Jakubowski Poznań B
266 Jacek Potok Tarnow A
267 Karolina Sobczak zalasewo B
268 Maja Przyszczypkowska Poznań A
269 Artur Jasiczak Dopiewo A
270 Dorota Łukasik 1991 Poznań bieg 5km B
271 Alina Klój 1966 Poznań NW 5 km A
272 Marcin Roztropiński 1984 Poznań bieg 10km A
273 Iwona Śmigielska 1980 Swarzędz bieg 10km A
274 Artur Dubert 1979 Poznań bieg 10km A
275 Radosław Kandulski 1983 Poznań bieg 5km A
276 Basia Łęszczak 1985 Kaźmierz bieg 10km A
277 Anna Rzymkowska 1988 Kliny NW 5 km A
278 Anna Paczyńska 1969 Mosina NW 5 km A
279 Piotr Pawłowski 1993 Rynarzewo bieg 10km B
280 Anna Pietrzak 1994 Poznań bieg 5km A
281 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
282 Robert Studziński 1980 Poznań bieg 10km A
283 Ewa Drapińska 1976 Dębienko NW 5 km A
284 Elżbieta Białas 1982 Poznań NW 5 km B
285 Magdalena Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
286 Małgorzata Markowska 1975 Dąbrówka bieg 10km A
287 Daria Chorenza 2000 Poznań bieg 5km A
288 Karina Konieczna 1978 Poznań bieg 5km A
289 Mateusz Majewski 2004 Osiek bieg 10km B
290 Sylwia Kurzel 1995 Poznań bieg 5km A
291 Joanna Hamrol 1974 Złotniki NW 5 km A
292 Monika Szcześniak 1994 Swarzędz bieg 10km A
293 Łukasz Gołębiewski 1992 Skórzewo bieg 5km A
294 Agnieszka Szustak - Łuczak 1982 Poznań bieg 5km A
295 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec bieg 10km B
296 Kinga Karmelita 1996 Baborówko bieg 5km A
297 TOMASZ KIC 1988 POZNAŃ bieg 5km B
298 Małgorzata Górecka 1978 Poznań bieg 5km A
299 Hanna Nowak 1970 Poznań NW 5 km A
300 Kateryna Berehovych 1994 Poznań bieg 5km B
301 Alina Kisielińska 1961 Leszno NW 5 km A
302 Ewa Huber 1988 Poznań bieg 10km A
303 Jakub Frąszczak 1998 Poznań bieg 10km A
304 Anna Cegłowska 1979 Poznań bieg 5km A
305 Jagoda Szkudlarek 1999 Witkowo bieg 5km B
306 Joanna Wartacz 1981 Poznań bieg 5km B
307 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka NW 5 km B
308 Alicja Dylewska 1965 Poznań NW 5 km A
309 Olga Szymkowiak - Kryś 1990 Wiry bieg 5km A
310 Arkadiusz Filipów 1992 Dębno bieg 5km A
311 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
312 Małgorzata Rożek 1985 Wiry bieg 5km B
313 Joanna Różycka 1970 Poznań NW 5 km A
314 Agata Jakubowska 1997 Inowrocław bieg 10km A
315 Krystian Zajdel 1995 Rostarzewo bieg 10km B
316 Olga Jakubowska 2000 Inowrocław bieg 10km A
317 EDYTA NOWACZYNSKA 1982 KARLOWICE bieg 5km A
318 Dominika Młynarz 1995 Biadki bieg 5km A
319 Teresa Porysek 1972 Sobota bieg 5km A
320 Tomasz Wawrzynowicz 1982 Nowy Widzim bieg 10km A
321 Dominika Kudlińska 1979 Wysogotowo NW 5 km A
322 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A
323 Anna Wojciechowska 1979 Swarzędz bieg 5km B

Strony